Da li ste bile zaljubljene u svog profesora?

Ја лично нисам, али је 70% мојих другарица секло вене за професором филозофије.

Дуга коврџава коса, дреч зелене чарапе, стил опуштен, 30-ак година...

Мени је био матор.
 
jao jesam :lol:
ne secam se dal u 3. il 4. razredu srednje
profan jednog strucnog predmeta
ona je tad imao oko 30 i neku, ne znam tacno koliko, nije bio iznad 33,35...
nisam nikom to rekla tad, de da kazem lajavim tinejdzerima pa da posle zna ceo razred :lol: platonska zaljubljenost koja je prosla posle par meseci, ko i sve te situacije kad si tinejdzer...

- - - - - - - - - -

a kad smo bili dal 7. il 8. razred osnovne, doso profan istorije kao zamena, bio jedno dva meseca, lelee sve su devojcice popadale
a stvarno bio lepo malado momce, tek se ispilio sa faksa, znaci oko 25, razbarusena kosica, zgodan, mlad, nasmejan, pa san svake tinejdzerke naravno :lol:
a kad je otisao, zaposlili jednu zenu kao stalnu, jao tugeeee :lol:
 
Ја лично нисам, али је 70% мојих другарица секло вене за професором филозофије.

Дуга коврџава коса, дреч зелене чарапе, стил опуштен, 30-ак година...

Мени је био матор.

I kod nas profesor filozofije, mada drugi stil potpuno. Ali sve smo samo treptale na njegovim časovima. Još je umeo da pokaže širinu i da učenike četvrte godine na ekskurziji časti nedozvoljenim sredstvima, pa je to sve u paketu izgledalo tako coool. Sad o tome mislim dijametralno drugačije, ali tad. :heart:
Ali brzo se oženio i još prestao da nam predaje, tako da ta ljubav nije nešto zaživela. :lol:
 
A odatle tebi sklonost ka filozofiranju? :mrgreen:

Ja nisam bio zaljubljen, ali nekim nastavnicama sam u mašti svašta radio. :rumenko:
Generacijska kletva pala je na tvog Koju, moj Golube.

Jedna nezadovoljna... pardon, ljubomorna drugarica me, u jednom škakljivom trenutku o kome sada ne bih, proklela "dabogda čitavog života filozofirao"... i eto me, u ovoj zavidnoj situaciji. :rumenko:
 
Filozofski aspekt Kojine genijalne, veličanstvene i jednom kompleksne ličnosti naglašen je u Kojinom profilu, sumnjam da postoji neko ko to nije video, ali za one malobrojne, retke, koji nisu:



Interesovanja:
Stari i Novi savet, Beda filatelije, Prestablirana harmonika, Fenoparfimerija uha

Zanimanje:
Razmena misli i besmisli putem razgovora
 
I kod nas profesor filozofije, mada drugi stil potpuno. Ali sve smo samo treptale na njegovim časovima. Još je umeo da pokaže širinu i da učenike četvrte godine na ekskurziji časti nedozvoljenim sredstvima, pa je to sve u paketu izgledalo tako coool. Sad o tome mislim dijametralno drugačije, ali tad. :heart:
Ali brzo se oženio i još prestao da nam predaje, tako da ta ljubav nije nešto zaživela. :lol:

Једна од тих мојих другарица се удала за тог нашег професора после 15 година.

Он сад предаје на факултету, она незапослена, имају троје деце, живе викенд брак...

И срећна је... још увек заљубљена у њега.
 
Poslednja izmena:
Једна од тих мојих другарица се удала за нашег професора после 15 година.

Он сад предаје на факултету, она незапослена, имају троје деце, живе викенд брак...

И срећна је... још увек заљубљена у њега.
Blago njoj. :)
E ovog je zamenio jedan ljigavac, u svakom smislu. Obletao je oko učenica, pravio malo neprijatne situacije, na kraju je oženio jednu. Ostavio ženu i decu, valjda kriza srednjih godina, šta li.
 
Blago njoj. :)
E ovog je zamenio jedan ljigavac, u svakom smislu. Obletao je oko učenica, pravio malo neprijatne situacije, na kraju je oženio jednu. Ostavio ženu i decu, valjda kriza srednjih godina, šta li.
Reč je o krizi identiteta, moja Kič... hm, zvaću te "moja Kišovka", može? :)

Elem, i oko Koje su obletale učenice, (a nikad nije bio profesor) dok je bio učenik. z:lol:
 
Poslednja izmena:
Ja sam se mentalno divio profesoru istorije. Pravi mentor. Imao je filozofski pristup predavanju, povezujući istoriju sa aktuelnim društvenim okolnostima, neretko ne baveći se istorijom uopšte. :lol: Sjajan retor, uživanje ga je bilo slušati, retkost je naići na takve profesore, čak i na fakultetima. Bio je prava inspiracija, pružio mi je do tad nepoznate perspektive razmišljanja.

Znam da nema veze sa temom i da će potencijalno da me tovare sad pederskim forama, al eto, morao sam to da kažem. :lol:
 
ja sam mrzela skolu,pa mi i nastavnika bilo preko glave,al sam se zato zaljubila u psihijatra
pa mi rekao,ja nemam vremena,preporucicu ti nekog drugog :lol:

Znam sve psihiće u NS (sem najmlađih),kaži koji je skot od njih!:hahaha:
A u pitanju je transfer koji veoma liči na zaljubljenost-ne brini-tog se rešiti nećeš...;)
To s prepunim kalendarom im je stara fora,još pok.prof.Vurdelja ih tom naučio...
 

Back
Top