Izvanzemaljska matematika

znaci broj sa samim sobom mozes da podelis 1000 puta :lol:

Dasta! Ja sam to radio cesto puta i rezultat je uvijek isti!

nulom se ne moze deliti :lol:

Kako nemere?! Ja uvijek kad bi dijelio nulom dobio bi tisucu! Da znas izvanzemaljsku matematiku ne bi ovako pisa la!

Ako je 0/1000 = 0 onda je 0/0 =1000 matematika je prosta :hahaha:

- - - - - - - - - -

To u zemaljskoj ovo je izvanzemaljska matematika prvi doneta u europu ove godine :lol:

Vidis kako je izvanzemaljska matematika zapravo prosta! Nje kao ova nasa!

Vjeruj mi kad ti kazem ja sam je prvi donio kao i mnogo dru go duhovno znanje! Samo odabrani to mogu skuziti!

Ja imam 0 dinara i ako ih podelim sa 0 ljudi imaću hiljadu dinara pa to je fenomenalno evo idem odmah to da uradim

Pa ako si sljedbenik mamona j gledas sve kroz novce onda more i tako! Dobro se koncentriraj i mozes si zaraditi tisucu cega vec! Ne moj igrati loto i ostale igre na srecu!

- - - - - - - - - -

Tako su se nekoc sprdali sa Zemljom plohom! A sad svi znamo da je Zemlja ravna ploha i da se sve okrece oko nje! Istina oslobadja!
 
Dasta! Ja sam to radio cesto puta i rezultat je uvijek isti!



Kako nemere?! Ja uvijek kad bi dijelio nulom dobio bi tisucu! Da znas izvanzemaljsku matematiku ne bi ovako pisa la!



Vidis kako je izvanzemaljska matematika zapravo prosta! Nje kao ova nasa!

Vjeruj mi kad ti kazem ja sam je prvi donio kao i mnogo dru go duhovno znanje! Samo odabrani to mogu skuziti!



Pa ako si sljedbenik mamona j gledas sve kroz novce onda more i tako! Dobro se koncentriraj i mozes si zaraditi tisucu cega vec! Ne moj igrati loto i ostale igre na srecu!

- - - - - - - - - -

Tako su se nekoc sprdali sa Zemljom plohom! A sad svi znamo da je Zemlja ravna ploha i da se sve okrece oko nje! Istina oslobadja!

Da li postoji gravitacija ako je zemlja ravna ploča?
 
Da li postoji gravitacija ako je zemlja ravna ploča?

Sve smo to mi ravno zemljasi objasnili vama okruglo zemljasima! Imas sve na temi Biblija o Zemlji na religiji! Podrapali smo sve vase teorije! Zemlja je ravna ploha a ti si ne znalica! Tocka!

Pravila (iz)vanzemaljske matematike mi zaista nisu poznata. :)

U zemaljskoj matematici deljenje nulom nije dozvoljeno.

Zato stoga sto si ne upucen i ne uk!

E bas zato sto nije dozvoljeno mi dijelimo i cuvamo tajnu! A ja sam vam je prvi otkrio!


KomeNNNdija?! Ne znam da li se smijati tebi ili ovim bedastocama iz ovog crtica!
 
Zemlja je ravna ploha a Sunce je divovska zarulja i radi kao projektor u kinu! To je jasno svima osim ne znalicama!

- - - - - - - - - -

:)

To kao da ne vazi za sve Registrovane ucesnike ...

:think:

Mozda bi i to trebalo da se uvede u vazeci Pravilnik , pa ko ne prihvata ova nova "pravilca" , da se ide na Glasanje clanova u vezi njegove ili njena "Molbe za upis" ...?

Nekuzim sto si htio reci!
 
:)


Da Ti iskreno kazem , ni sam nisam siguran u tu Tvoju matematiku sa druge galaksije ...

Da li i oni broje i oznacavju dobijene vrednosti na nacin kako to mi radimo ovde na planeti Zemlji ili na neki drugi , napredniji nacin ... ?


:think:

Ako broje na isti nacin kao i mi , mozda su i oni neki od nasih klonova :D...?

Ili mi "njihovi" ...?

A mozda i nesto "trece ili cetvrto" ...?
 
:)


Da Ti iskreno kazem , ni sam nisam siguran u tu Tvoju matematiku sa druge galaksije ...

Da li i oni broje i oznacavju dobijene vrednosti na nacin kako to mi radimo ovde na planeti Zemlji ili na neki drugi , napredniji nacin ... ?


:think:

Ako broje na isti nacin kao i mi , mozda su i oni neki od nasih klonova :D...?

Ili mi "njihovi" ...?

A mozda i nesto "trece ili cetvrto" ...?

Ja ti to odista nemogu pojasniti jer nebi razumio! Kao sto okruglo zemljasi nemogu razumjeti visoku matematiku nas ravno zemljasa! Sve je to jasno kao dan i samo tesje ne znalice to nemogu skuziti!
 
Ja ti to odista nemogu pojasniti jer nebi razumio! Kao sto okruglo zemljasi nemogu razumjeti visoku matematiku nas ravno zemljasa! Sve je to jasno kao dan i samo tesje ne znalice to nemogu skuziti!

Možda bi skužili kad bi nešto obrazložio. Pišeš informacije bez ikakvog obrazloženja i smisla. Neozbiljno je tako pričati probaj nešto da obrazložiš možda neko i skuži nešto.
 

Back
Top