Oskar za 2018

Nemam pojma ni ko je sve nominovan... ni ne stižem da gledam filmove u zadnje vreme, ali ako Geri Oldman ne dobije oskara za ovo što sam upravo odgledao, ja ću pojesti ***** i više neću napisati ni reč na ovom pdf-u, jer ovo je bilo BLADI DŽINIJUS!!!
 
Ja rekoh ovde na pdf-u da cu pojsti go*no ako Geri Oldman ne dobije oskara za glavnu... tako]e rekoh da ce Frensis Mekdormand lagano do jos jednog, a da bi trebalo i Sem Rokvel, ali da ce njega sigurno prejebati ( drago mi je da sam pogresio :D ).

E sad da sam bio pametan, kao sto nisam.. pa da sam stavio neku kintu na maj prediksns, sad bi vec zaradio kintu za letovanje :evil:.

Aj predikt dis tinks.

Misktik Exay :cool:
 
Reporter: "So what nominated films have you seen this year?"

Donald Sutherland: "I really loved 'A Fantastic Woman;' 'On Body and Soul' was just beautiful. Oh, and 'The Square' too."

Reporter: "Oh, so you're a real foreign film kind of person, huh?"

DS: "I'm a film person."
 
180301123027-gary-oldman-winston-churchill-tease.jpg

rs_1024x759-180110073053-1024-Gary-Oldman-Winston-Churchill-JR-011018.jpg


za ovo je dobio oskara.
 
Phantom Tread je dobar film kao sto je i Bilbordi dobar film
Oskar za glavnu zensku ulogu, otisao je u ruke Frances McDormand, za ulogu majke kojoj je cerka silovana pa ubijena
a prvog Oskara dobila je za ulogu policajke u filmu Fargo

0306-frances-mcdormand-oscars-getty-6.jpg



Oskar za glavnu musku ulogu dobio je zasluzeno Garry Oldman za ulogu Cercila
Oskar za najbolji film pripao je The Shape of Water, zanimljiva ljubavna prica
 
The Shape of Water - nikad ne bih pomislila da ce da pobedi, cini mi se da je bilo zanimljivijih u konkurenciji
Frances McDormand & Sam Rockwell - potpuno zasluzeno :ok:
James Ivory - zasluzio, posle prethodnih nominacija
Timothée Chalamet - nominacija za gl glumca, jako talentovan klinac, odlican i u Call Me by Your Name, i u Lady Bird
Lesley Manville - nominacija za sporednu glumicu, nisam je pre zapazila ali joj je ova uloga u Phantom Thread bas legla, inace je bivsa zena Gary Oldman-a
 

Back
Top