Fotografije forumasica i forumasa... IX deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jao sladak je, okruglast ki ping-pong loptica!

A tek ti zavodnjivi brcici i bradice!

Mora da Holandjanke padaju na dupe kad om se priblizi Frederikrrrrr ! :hahaha1:

Padaju, padaju...ali dzabe, Frederik je zauzet ;)

Nego, Blajbi, totalno si razocarao....samo se svadjas ovde sa curama a nemas mudda da okacis makar jednu fotku.....stvarno tragi-komicno :D

- - - - - - - - - -

Hajde ti što gledaš, ali i ja gledam i pitam se šta da radim.. :fdlan:

- - - - - - - - - -

Pozdrav, Frederiče, uživao si malo. :super:

Jeste, bio mnogo lep dan pa sam skoknuo do velegrada da se vidim sa nekim starim prijateljima :)
 
Padaju, padaju...ali dzabe, Frederik je zauzet ;)

Nego, Blajbi, totalno si razocarao....samo se svadjas ovde sa curama a nemas mudda da okacis makar jednu fotku.....stvarno tragi-komicno :D

Ja se sa nikim ne svadjam, samo kazem svoje misljenje...

Neki se zbog toga ljute, pa me napadaju, ali ja se drzim fraze koja stoji na vratima sajta : "Recite slobodno svoje misljnje..."
 
Da, sad sam tek provalio. Tema i jeste toliko zanimljiva zato što brišete slike. Stalno imaš osećaj da ćeš propustiti nešto pa listaš da vidiš, da nađeš neku sliku ako je još tu, naročito ako je neko zanimljiv. Ovako da se ne brišu bilo bi dosadno, uvek možeš da prelistaše par strana i znaš da su slike tu pa ne žuriš, nema neizvesnosti, nema tenzije... užas. U to ime evo jedna moja samo na kratko.
 
Poslednja izmena:
Da, sad sam tek provalio. Tema i jeste toliko zanimljiva zato što brišete slike. Stalno imaš osećaj da ćeš propustiti nešto pa listaš da vidiš, da nađeš neku sliku ako je još tu, naročito ako je neko zanimljiv. Ovako da se ne brišu bilo bi dosadno, uvek možeš da prelistaše par strana i znaš da su slike tu pa ne žuriš, nema neizvesnosti, nema tenzije... užas. U to ime evo jedna moja samo na kratko.

to su samo izbrisive fotke Zoki , postavis fotku i ona se automatski izbrise posle 15 min do pola sata kuzis , to je novi uredjivacki politiks
 

Ja ne znam kakava je to MODA u Srba - svi imaju nekakve retke bradice!

Svi koji su ovde postavljali slike imaju nekakve retke DLAKE NA LICU (necu namerno da kazem bradu)

Ajde da im je brada lepa, kao sto je bila u Draze ili Kalabica, pa da razumem sta imitiraju...

Ali, brada im je kao psenica na nednadjubrenoj njivi!

Odkuda ta teznja da budu bradati, stariji nego sto jesu?

Da li je tu u pitanju politika, moda, religija, prkos ili sta...?:think:
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam kakava je to MODA u Srba - svi imaju nekakve retke bradice!

Svi koji su ovde postavljali slike imaju nekakve retke DLAKE NA LICU (necu namerno da kazem bradu)

Ajde da im je brada lepa, kao sto je bila u Draze ili Kalabica, pa da razumem sta imitiraju...

Ali, brada im je kao psenica na nednadjubrenoj njivi!

Odkuda ta teznja da budu bradati, stariji nego sto jesu?

Da li je tu u pitanju politika, moda, religija, prkos ili sta...?:think:

Ocekivao sam bolju kritiku blajvi.Kreativniju barem. :/ Nego,pusti ti moju bradu(mozda me je mrzelo da se brijem),nego pokazi ljudima kakve senzualne usne imas,lepse nego u predsednika-premijera.Nek vide ljudi svu tvoju zenstvenost i egzoticnu lepotu pod zrele dane. :cool:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top