Зашто муслимане оптужују да су екстремни верници, а не и нас Хришћане

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.494
Узмимо за пример Бакира Изетбеговића, кога Срби и Хрвати често оптужују да је екстремни или радикални исламиста.

Бакир није исламски радикал, зато што не постоји таква дефиниција, Бакир је обичан односно прави муслиман, а то што се разликује од неког другог муслимана, то је због тога што тај други муслиман је муслиман само по имену, дакле не држи се курана као Бакир.

Запад покушава да промовише муслиманску мањину унутар сваке муслиманске заједнице, а то су они муслимани које дзамија не занима, који не живе по законима курана, док ове који се свим средствима боре за ислам како и сам куран налаже, они су екстремисти.

Када су западу потребни муслимани, дакле и ти како они зову екстремни радикални исламисти, онда они игноришу ту чињеницу да су они екстремни и сарадјују са њима док се боре против хришћана или неких муслимана који нису савезници западних сила.
Када ти екстремни муслимани заврше посао, онда запад свим силама покушава да прво промовише оне муслимане који су само по имену везани за ислам и онда свим муслиманима продају неку причу о секуларном исламу и глупости које се косе са кураном и које су немогуће.

Запад нема муда да се каже истину да се избори са самим центром односно извором зла, то нису ни Бакир, ни Ердоган, ни Тачи ни Харадинај, они само следе оно што је написано у светој књизи.

Не можеш да промовишеш, релативизујеш, штитиш и дајеш слободу за маин кампф на сваком кораку и онда да оптужујеш неке људе да шире и пропагирају нацизам, само зато што верују тој књизи.

Западна багра која води ЕУ је лицемерна, зато или дајте слободу исламу да шири своју идеолошку борбу, или створите своју идеолошку секту којој се неће придружити нико или забраните ислам.
Помирите се са чињеницом да ислам није као хришћанство и да не трпи секуларност, а да не спомињемо атеизам.

Замислите да нас неко назива екстремним православцима и да онда нађе неку секту и да каже ''е то су умерени православци''.
 
odgovor je prost, po činjenicama i učinjenim delima. To svoje sranj.e prodaj drugome kako alija ili bakir nijesu ekstremni islamisti. S kim si takav si zar ne, e pa eno pogledaj snimke iz 1993 dje lično alija (čiji je prvi savetnik u ratu bio njegov sin bakir) vrši smotru mudzahedina i formira odred koj iće se staviti pod komandu tzv armije bih...
To su poslani ekstremisti bin ladena koji je lično ih doveo i potom odatle sačinio al kaidu, temelj je tu bio...

Dakle u tom video videćeš da je lično podzravio sve dzihadiste rukovo se snjima, koji su potom odsecali srpske glave civila igrjauci fudbal snjima...

I ne seri obrezanko kamuflirani
 
Hrišćanstvo je kao religija posle mnogo lutanja imalo reformu a Islam nije,danas praktično i ne postoje hrišćani osim po nekim manastirima možda sve se svodi na par rituala ono Božić, Uskrs,krsna slava i to je to ostalih 360 i kusur dana niko ne živi religiozno a muslimani su mahom ostali taoci tog lažnog proroka i njegove halucinacije i takozvane svete knjige koja je u najvećoj meri najobičniji plagijat i samo bleda kopija judeo-hrišćanskih mitova
 
zato što smo mi hrišćani prodali veru za koka kolu , malboro , suzuki , a fazlije nisu , pa smo sada ljubomorni i zovemo ih ekstremistima .

Апсолутно нетачно. Као прво ми и да хоћемо не можемо да се продамо, немамо чиме, као и цели Балкан. Оно што је најважније у основи библије, било да је западно тумачење католичко,протестантско или источно православно, проблем је у библији која попут других светих књига пропагира веру, а не законе и ограничења као што је код ислама.

Ислам, односно куран и књиге које тумаче ислам су више као војни и политички приручник, а све под лажним именом да се ради о вери. И шта се дешава ? Ислам добија исти третман као хришћанске цркве, а пропагира све супротно од европских и хришћанских тековина наше цивилизације, дакле гуши слободу на првом месту.

odgovor je prost, po činjenicama i učinjenim delima. To svoje sranj.e prodaj drugome kako alija ili bakir nijesu ekstremni islamisti. S kim si takav si zar ne, e pa eno pogledaj snimke iz 1993 dje lično alija (čiji je prvi savetnik u ratu bio njegov sin bakir) vrši smotru mudzahedina i formira odred koj iće se staviti pod komandu tzv armije bih...
To su poslani ekstremisti bin ladena koji je lično ih doveo i potom odatle sačinio al kaidu, temelj je tu bio...

Dakle u tom video videćeš da je lično podzravio sve dzihadiste rukovo se snjima, koji su potom odsecali srpske glave civila igrjauci fudbal snjima...
Па то знају и врапци на грани. Али схвати ми смо националисти и Хрвати су националисти, сви хришћани су прво националисти па онда верници, а и када смо верници, вера нам не ставља окове, нити је наша вера у сукобу са нашом нацијом, као што је случај са исламом.

Али муџахедини нису били плаћеници као у америчкој војсци који зарађују добре паре, они су дошли да умру за алаха за џабе и да шире ислам како им налаже куран.
Муџахедини су муслимани који се највише држе курана и који верују да убијањем немуслимана, а касније да су рецимо дошли на власт и да нема западног и источног утицаја, они би у том Бошњакистану, почели са убијањем муслимана који су муслимани само по имену, који се не облаче као у С.Арабији, који се не хране како треба и који не иду у џамије итд итд.
Муџахедини су бошњачки носиоци ислама и Бошњаци у њих гледају као нека најчистија бића која су у свом учењу највише се приближила алаху.

Немој да шириш западне лажи о наводном добром и лошем исламу, јер ал каида и исил су представници правог ислама, дакле независно тумачење ислама, када муслимани добију слободу да пропагирају своју исламску идеологију без утицаја запада и истока.
И немој да падаш на западне форе, да ислам прихвата секуларно друштво и атеизам, јер не можеш да гледаш на ислам из нашег хришћанског угла.

Бакир је такође на путу да постане прави муслиман, он заправо то и јесте, али географски положај његовог калифата му још увек не дозвољава да сече главе неистомишљеницима на Башчаршији.
 
Узмимо за пример Бакира Изетбеговића, кога Срби и Хрвати често оптужују да је екстремни или радикални исламиста.

Бакир није исламски радикал, зато што не постоји таква дефиниција, Бакир је обичан односно прави муслиман, а то што се разликује од неког другог муслимана, то је због тога што тај други муслиман је муслиман само по имену, дакле не држи се курана као Бакир.

Запад покушава да промовише муслиманску мањину унутар сваке муслиманске заједнице, а то су они муслимани које дзамија не занима, који не живе по законима курана, док ове који се свим средствима боре за ислам како и сам куран налаже, они су екстремисти.

Када су западу потребни муслимани, дакле и ти како они зову екстремни радикални исламисти, онда они игноришу ту чињеницу да су они екстремни и сарадјују са њима док се боре против хришћана или неких муслимана који нису савезници западних сила.
Када ти екстремни муслимани заврше посао, онда запад свим силама покушава да прво промовише оне муслимане који су само по имену везани за ислам и онда свим муслиманима продају неку причу о секуларном исламу и глупости које се косе са кураном и које су немогуће.

Запад нема муда да се каже истину да се избори са самим центром односно извором зла, то нису ни Бакир, ни Ердоган, ни Тачи ни Харадинај, они само следе оно што је написано у светој књизи.

Не можеш да промовишеш, релативизујеш, штитиш и дајеш слободу за маин кампф на сваком кораку и онда да оптужујеш неке људе да шире и пропагирају нацизам, само зато што верују тој књизи.

Западна багра која води ЕУ је лицемерна, зато или дајте слободу исламу да шири своју идеолошку борбу, или створите своју идеолошку секту којој се неће придружити нико или забраните ислам.
Помирите се са чињеницом да ислам није као хришћанство и да не трпи секуларност, а да не спомињемо атеизам.

Замислите да нас неко назива екстремним православцима и да онда нађе неку секту и да каже ''е то су умерени православци''.


Zato sto Bakir vise voli vrecu zlata nego Alaha.

 
Апсолутно нетачно. Као прво ми и да хоћемо не можемо да се продамо, немамо чиме, као и цели Балкан. Оно што је најважније у основи библије, било да је западно тумачење католичко,протестантско или источно православно, проблем је у библији која попут других светих књига пропагира веру, а не законе и ограничења као што је код ислама.

Ислам, односно куран и књиге које тумаче ислам су више као војни и политички приручник, а све под лажним именом да се ради о вери. И шта се дешава ? Ислам добија исти третман као хришћанске цркве, а пропагира све супротно од европских и хришћанских тековина наше цивилизације, дакле гуши слободу на првом месту.


Па то знају и врапци на грани. Али схвати ми смо националисти и Хрвати су националисти, сви хришћани су прво националисти па онда верници, а и када смо верници, вера нам не ставља окове, нити је наша вера у сукобу са нашом нацијом, као што је случај са исламом.

Али муџахедини нису били плаћеници као у америчкој војсци који зарађују добре паре, они су дошли да умру за алаха за џабе и да шире ислам како им налаже куран.
Муџахедини су муслимани који се највише држе курана и који верују да убијањем немуслимана, а касније да су рецимо дошли на власт и да нема западног и источног утицаја, они би у том Бошњакистану, почели са убијањем муслимана који су муслимани само по имену, који се не облаче као у С.Арабији, који се не хране како треба и који не иду у џамије итд итд.
Муџахедини су бошњачки носиоци ислама и Бошњаци у њих гледају као нека најчистија бића која су у свом учењу највише се приближила алаху.

Немој да шириш западне лажи о наводном добром и лошем исламу, јер ал каида и исил су представници правог ислама, дакле независно тумачење ислама, када муслимани добију слободу да пропагирају своју исламску идеологију без утицаја запада и истока.
И немој да падаш на западне форе, да ислам прихвата секуларно друштво и атеизам, јер не можеш да гледаш на ислам из нашег хришћанског угла.

Бакир је такође на путу да постане прави муслиман, он заправо то и јесте, али географски положај његовог калифата му још увек не дозвољава да сече главе неистомишљеницима на Башчаршији.

ljigavi presvučeni turčine, prvo mi za vjeru ne idemo u rat, niti u osvajanja, mi se branismo kako od austrougarskog tako od još goreg ustaškog pogroma i nastavka jasenovačkog genocida preko njihovih naslednika tudjmana i alije...

mi ne idemo u odbranu radi hrista ili u rat da ginemo za hrista ko oni što kažeš za alaha! spasavamo svoje glave idemo dakle za slobodu! a kakvu slobodu mudzahedinski krvolok oslobadja sebi u pizdi materini tj bosni???

vidiš i sam koliko je gluposti u tome što želiš prodati obrezana pajvančino...

UPRAVO JE VJERA TA KOJA NEKOG MUDZAHEDINČINU KRVOLOKA ŠALJE IZ PRIPIZDINE PUSTINJSKE OVDJE DA KOLJE HRIŠĆANE S NJEGOVOM MUSLIMANSKOM BRAĆOM!

UPRAVO VJERA JER NISU SUNARODNICI NITI KOMŠIJE!!!

i kako onda zvati mudzahedinskog krvoloka koji je potegao iz kozojebine u vrazju mater daleko da bi zverski klao srbe i rvate? pa radikalni islamista zar ne? jer odsecanje glava i igranje s fudbala s njima je u najmanju ruku radikalno jel ili krvoločni islamist?

e to oni propagiraju u ime alaha a te je krvoloke alija lepo blagosiljao na smotri 1993 i nije onda radikalni islamist?

šta sereš onda koji kura.c...
 
Poslednja izmena:
zato sto je manje truda potrebno da muslimana pretvoris u fanatika nego hriscana.

ko kaze da hriscani nisu fanatici, koliko ih poginuse zbog vere.

jesu ovi vatikanski krvoloci, katolici

nismo mi u tom košu i nikako nismo isti. nas dolaze istrebiti, nas su vatikanski koljači i 1914 i 1941 s krovločkim produktom rvatima klali na najgori način i djecu našu... nismo mi njima išli u njemačke i zagreb klali njihovu djecu...

stoga nemoj sve hrišćane i ljude u isti koš, jer ti to neće proći, odvoji i prstom ukaži!
 
Plakat sa mrtvačkom glavom na ulazu u Ambasadu Srbije

Sarajevo -- Plakat sa mrtvačkom glavom ispod koje piše "Četnici kostobacani" zalepljen je na ulazu u Ambasadu Srbije u Sarajevu. Počinioci nisu poznati.

IZVOR: TANJUG ČETVRTAK, 15.02.2018. | 10:33

Ambasador Srbije u BiH Stanimir Vukićević rekao je da je do incidenta došlo juče između 17.30 i 18.00 sati, nakon čega je obaveštena policija, koja je izvršila uviđaj i uzela plakat radi veštačenja, preneo je portal Fokus.ba.

Vukićević smatra da su ovaj, vrlo provokativan plakat i za danas u 11.00 sati najavljene demonstracije Bošnjačkog pokreta ispred zgrade Amabasade dva povezana događaja.

On je istakao da nema nijednog povoda za takve reakcije.

“Niti smo šta radili, niti preduzimali, ni Ambasada, niti Srbija da bi se tako reagovalo. Razlog može da bude današnja proslava državnog praznika (Sretenje) i da se na taj način pokaže raspoloženje jednog dela bošnjačke populacije koji ne želi dobre srpsko-bošnjačke odnose, koji želi incidente i ne želi normaliziciju odnosa između zemalja u regionu, pre svega između BiH i Srbije”, rekao je Vukićević.

On je najavio da će Ambasada Srbije u Sarajevu povećati mere bezbednosti, jer joj je to obaveza posle ovakvog incidenta i najavljenih demonstracija.

Srbija danas obeležava Dan državnosti - Sretenje, povodom čega će i Ambasada Srbije u BiH organizovati prijem.
 
Plakat sa mrtvačkom glavom na ulazu u Ambasadu Srbije

Sarajevo -- Plakat sa mrtvačkom glavom ispod koje piše "Četnici kostobacani" zalepljen je na ulazu u Ambasadu Srbije u Sarajevu. Počinioci nisu poznati.

IZVOR: TANJUG ČETVRTAK, 15.02.2018. | 10:33

Ambasador Srbije u BiH Stanimir Vukićević rekao je da je do incidenta došlo juče između 17.30 i 18.00 sati, nakon čega je obaveštena policija, koja je izvršila uviđaj i uzela plakat radi veštačenja, preneo je portal Fokus.ba.

Vukićević smatra da su ovaj, vrlo provokativan plakat i za danas u 11.00 sati najavljene demonstracije Bošnjačkog pokreta ispred zgrade Amabasade dva povezana događaja.

On je istakao da nema nijednog povoda za takve reakcije.

“Niti smo šta radili, niti preduzimali, ni Ambasada, niti Srbija da bi se tako reagovalo. Razlog može da bude današnja proslava državnog praznika (Sretenje) i da se na taj način pokaže raspoloženje jednog dela bošnjačke populacije koji ne želi dobre srpsko-bošnjačke odnose, koji želi incidente i ne želi normaliziciju odnosa između zemalja u regionu, pre svega između BiH i Srbije”, rekao je Vukićević.

On je najavio da će Ambasada Srbije u Sarajevu povećati mere bezbednosti, jer joj je to obaveza posle ovakvog incidenta i najavljenih demonstracija.

Srbija danas obeležava Dan državnosti - Sretenje, povodom čega će i Ambasada Srbije u BiH organizovati prijem.

bakriovi momci
 
Апсолутно нетачно. Као прво ми и да хоћемо не можемо да се продамо, немамо чиме, као и цели Балкан. Оно што је најважније у основи библије, било да је западно тумачење католичко,протестантско или источно православно, проблем је у библији која попут других светих књига пропагира веру, а не законе и ограничења као што је код ислама.

Ислам, односно куран и књиге које тумаче ислам су више као војни и политички приручник, а све под лажним именом да се ради о вери. И шта се дешава ? Ислам добија исти третман као хришћанске цркве, а пропагира све супротно од европских и хришћанских тековина наше цивилизације, дакле гуши слободу на првом месту.
.
Ja sam karikirao i malo se sprdao , al je suština ta ,tačno je da biblija nije kuran , fala Bogu , ali ako pogledamo moralna načela i način života hrišćanskih civilizacija bilo istočnih , bilo zapadnih u vreme kada su vera i crkva igrale značajnu ulogu u društvu i sada , videćemo da je razlika drastična , dok ako pogledamo neko društvo u Avganistanu ili Iranu pre 200 ili 500 godina i danas videćemo da su razlike minimalne .
 
kapetanmark жао ми је што сам изнео истину о твојој ''религији'' која не може да се пореди са православљем или католичанством и било којој другом вером.
Колико видим само тебе погађа истина о исламу. Немој да се кријеш иза српског идентитета, буди оно што јеси потурица. Ја пишем српским писмом и износним праву истину о исламу, ти пишеш латиницом као твоји Бошњаци и покушаваш једини да уништиш ову тему, само зато што ми говоримо истину о исламу.

Понављам, радикални ислам је плеоназам попут нпр. мала беба. За бебу се подразумева да је мала, као што се за ислам подразумева да је радикалан.

Ти и слични са запада никада нећете успети да улепшате праву природу ислама, а то је да је најчистији ислам пропагирају муџахедини, ал каида и исил, јер то је срж самог ислама.
Нећете успети у својим муслиманским намерама да овде нама продате причу како постоје умерени муслимани, то су западне глупости.

То је нешто као ''нациста меког срца'', умерени нацизам, умерено угрожавање људских слобода, такве глупости не постоје, ислам је ислам и нацизам је нацизам.

Знам да те боли истина о исламу и што ми српски националисти и остали европски националисти о томе говоримо, али нећете успети да нас ућуткате.

Због таквих попут тебе ћемо се борити за секуларно друштво и грађанске слободе, које ислам мрзи и које гуши на сваком кораку.
 
Poslednja izmena:
Радикални ислам је плеоназам попут нпр. мала беба. За бебу се подразумева да је мала, као што се за ислам подразумева да је радикалан.

donekle tacno....masovne egzekucije ISIL-a, sklapanje politickih i vojnih saveza sa Izraelom i SAD, likvidacija oteth civila ili zarobljenika, nemaju nikakvo uporiste u Kur'an-u...znam sta hoces da kazes, ali cini se da je stvar jos komplikovanija...
 
donekle tacno....masovne egzekucije ISIL-a, sklapanje politickih i vojnih saveza sa Izraelom i SAD, likvidacija oteth civila ili zarobljenika, nemaju nikakvo uporiste u Kur'an-u...znam sta hoces da kazes, ali cini se da je stvar jos komplikovanija...

Ислам када има слободу, он прелази у свој основни облик, а то је ИСИЛ. Сам куран налаже да се треба обрачунати са неверницима и они сматрају да на тај начин се боре за мир и слободу. Када не могу да убијају немуслимане, крену лепо на оне ''најслабије муслимане''', а то су они који се не држе курана као пијан плота или пронађу неке хомосексуалце, па их баце са врха зграде или било шта што потсећа на западну цивилизацију, па под нож.

С.Арабија има подршку С.А.Д., па није политички коректно износити истину о тој недемократској држави, али рецимо ова чињеница је страшна, постоје два града Мека и Меина, где хришћанска нога не сме да крочи и где је илегално ушло свега 16 хришћана и немуслимана.

И онда ми овај исламиста kapetanmark прича неке западне бајке, како постоји умерени ислам. Еј човече кажњава се смрћу ако крочиш у та два града !!!

Ислам се разликује само по томе, да ли ће добити услове да се покаже у потпуности или не. За време Тита то није могло, за време Алије је могло.
 
Hrišćanstvo je kao religija posle mnogo lutanja imalo reformu a Islam nije,danas praktično i ne postoje hrišćani osim po nekim manastirima možda sve se svodi na par rituala ono Božić, Uskrs,krsna slava i to je to ostalih 360 i kusur dana niko ne živi religiozno a muslimani su mahom ostali taoci tog lažnog proroka i njegove halucinacije i takozvane svete knjige koja je u najvećoj meri najobičniji plagijat i samo bleda kopija judeo-hrišćanskih mitova

kratko i jasno: srpska nacija je zadnjih decenija vracena iz jednog viseg civilazijskog nivoa (Socijalizam) u nizi, daleko primitivniji drustveni sistem , KAPITALIZAM.................sto samo po sebi podrazumeva da je cela srpska nacija unazadjena po svim vaznijim civilizacijskim parametrima. To ne treba naglasavati. I sami smo svedoci degradacije drzave, drustva, porodice, medjuljudskih odnosa. Zivimo u vremenu karakteristicno za mracni srednji vek kada je brutalitet, nehumanost i divljastvo dominiralo celom ljudskom civilizacijom. NARAVNO; UZ TAKVE KARAKTERISTIKE DRUSTVA IDEALNO SE UKLAPA RELIGIJA.
Medjutim, vlastodrsci poznaju moc religije i njen uticaj na oblikovanje volje pojedinca, pa koriste sva sredstva da religiji daju veoma vazno mesto u medijima ...............jer dok narod VERUJE U BOGA , opasnost po "CARA" ne postoji jer su CAREVI OD BOGA POSTAVLJENI......................
Medjutim, razvoj covecanstva je neizbezan......................i DOCI CE VREME KADA CE I AMAZONAS-INDIOSI SAZNATI DA I SAMI MOGU PRAVITI VATRU I DA NJU "NE SALJE BOG"......................

isto vazi i za srbina
 
Узмимо за пример Бакира Изетбеговића, кога Срби и Хрвати често оптужују да је екстремни или радикални исламиста.

Бакир није исламски радикал, зато што не постоји таква дефиниција, Бакир је обичан односно прави муслиман, а то што се разликује од неког другог муслимана, то је због тога што тај други муслиман је муслиман само по имену, дакле не држи се курана као Бакир.

Запад покушава да промовише муслиманску мањину унутар сваке муслиманске заједнице, а то су они муслимани које дзамија не занима, који не живе по законима курана, док ове који се свим средствима боре за ислам како и сам куран налаже, они су екстремисти.

Када су западу потребни муслимани, дакле и ти како они зову екстремни радикални исламисти, онда они игноришу ту чињеницу да су они екстремни и сарадјују са њима док се боре против хришћана или неких муслимана који нису савезници западних сила.
Када ти екстремни муслимани заврше посао, онда запад свим силама покушава да прво промовише оне муслимане који су само по имену везани за ислам и онда свим муслиманима продају неку причу о секуларном исламу и глупости које се косе са кураном и које су немогуће.

Запад нема муда да се каже истину да се избори са самим центром односно извором зла, то нису ни Бакир, ни Ердоган, ни Тачи ни Харадинај, они само следе оно што је написано у светој књизи.

Не можеш да промовишеш, релативизујеш, штитиш и дајеш слободу за маин кампф на сваком кораку и онда да оптужујеш неке људе да шире и пропагирају нацизам, само зато што верују тој књизи.

Западна багра која води ЕУ је лицемерна, зато или дајте слободу исламу да шири своју идеолошку борбу, или створите своју идеолошку секту којој се неће придружити нико или забраните ислам.
Помирите се са чињеницом да ислам није као хришћанство и да не трпи секуларност, а да не спомињемо атеизам.

Замислите да нас неко назива екстремним православцима и да онда нађе неку секту и да каже ''е то су умерени православци''.

Nije tako. Niko ne kaze da je Islam extremna vera. No ipak Islam je vera koja ima najveci procenat nepismenih. Zato oni lakse potpadaju pod extreme. Pa se lakse raznose bombom na pijaci u Tel Avivu i slicno. Kad si cuo da se neki hriscanin razneo bombom u ime vere?

Tako da nije niko rekao da je Islam extreman, niti muslimani, nego su skloniji tome od hriscana.

Doduse kad pogledamo balkanska klanja shvati covek da to nema veze sa religijom koliko sa degenskim mozgovima.
 

Back
Top