Ja i volan iliti sad kad vozim vozim

pa ono jes, svakako ženama žene neće biti smešne ma koliko bile smešne obzirom da ste ko sekta

Као што ни вама никада неће бити смешан мушкарац, јер ко може да удари на колегу мушкарца.

То још свет није видео.

Док жене, рецимо, и те како умеју да се пофајтају и испљују међусобно, ако ћемо искрено.
 
Iz ugla osobe koja je od krvi i mesa sa detetom koje je još manje i krhkije mogu samo da se zahvalim 'kilavim' vozačima koji se zaustave na pešačkom prelazu da propuste pešake pre nego što naiđe kolona od dvadeset vozila :neutral:
Logičnije je da pešak sačeka pola minuta da prođe kolona od 20 vozila jer onda zbog semafora postoji period od dva minuta kada nema vozila pa može da se polako i bez zaustavljanja saobraćaja pređe put.
Ja sam uvek čekala da svi prođu i nisam prelazila put kada mi neko stane jer u onoj drugoj koloni vozilo ne može da me vidi pa je lutrija da li ću preći obe trake ili ću morati da strepim za svoj život.
Uopšte ne kapiram to bacanje pred kola i igranje sa sopstvenim životom samo zato što je problem sačekati 10-30 sekundi.
 
Као што ни вама никада неће бити смешан мушкарац, јер ко може да удари на колегу мушкарца.

То још свет није видео.

Док жене, рецимо, и те како умеју да се пофајтају и испљују међусобно, ако ћемо искрено.




pa ne baš, muškarci su prilično razjedinjeni
fali im izgleda taj 'držimo se zajedno pred svetom i muškarcima a vamo se koljemo i pljujemo kad jedna ima lepšu mašnicu za kosu od druge' čoporski mentalitet
 
pa ne baš, muškarci su prilično razjedinjeni
fali im izgleda taj 'držimo se zajedno pred svetom i muškarcima a vamo se koljemo i pljujemo kad jedna ima lepšu mašnicu za kosu od druge' čoporski mentalitet

Не, жене су само искреније, па чак и по цену да нападну чланицу чопора кажу шта мисле.

Док ћете се ви мушкарци држати заједно чак и кад је очигледно да је неко од вас погрешио.
 
Не, жене су само искреније, па чак и по цену да нападну чланицу чопора кажу шта мисле.

Док ћете се ви мушкарци држати заједно чак и кад је очигледно да је неко од вас погрешио.



obrnuto, vi vaš čopor i njegove pripadnice branite dok ne ostanete same. tada krenete da se grebete između sebe. ko talibani
 
pa ono jes, svakako ženama žene neće biti smešne ma koliko bile smešne obzirom da ste ko sekta
nisu brate ko sekta
to je jedna odredjena grupacija nedokucanih nedoiebanih isfrustriranih debelih i ruznih zena koje u najadnjem pronalazenju i identifikaciji nalaze utehu za svoje komplekse

zene su zene i uvek ce biti zene
zena je zenstvena
a ove druge pa na to ni ker ne bi digo nogu
 
pa ne znam sa čim imaš da se ne složiš, eto pogledaj forum kao najbliži primer recimo, većina ženski moderatori koji su tradicionalno na strani žena a ono malo muških moderatora je takođe na strani žena jer su 'džentlmeni' ili jednostavno sisice

dabome
curice

ako si musko budi musko
ako si zena budi zena

musko ko zena
i zena ko musko
to je patologija
 
Идем ја, а ви се изјадајте један другоме на рамену.

jeftini poeni, samo steta sto samo kod tebe vaze :)
to ti je kao da imas pare koje ne vrede

mozes da odes de god oces
od sebe da pobegnes ne mozes

- - - - - - - - - -

pa i nije baš određena grupacija obzirom da se to manijaštvo prilično izmejnstrimizovalo


tebra moze da ih bude kolko god oces

kada prodje zenstvena zenaa, dama sa muzem ili deckom lepa ,srecna i zadovoljna
ona im popissa sav taj koncept i opet mogu ko misevi u rupu da placu i da se jedu

- - - - - - - - - -

moze ovca da se kurazi kolko oce
al nikad od ovce vucica
 
Logičnije je da pešak sačeka pola minuta da prođe kolona od 20 vozila jer onda zbog semafora postoji period od dva minuta kada nema vozila pa može da se polako i bez zaustavljanja saobraćaja pređe put.
Ja sam uvek čekala da svi prođu i nisam prelazila put kada mi neko stane jer u onoj drugoj koloni vozilo ne može da me vidi pa je lutrija da li ću preći obe trake ili ću morati da strepim za svoj život.
Uopšte ne kapiram to bacanje pred kola i igranje sa sopstvenim životom samo zato što je problem sačekati 10-30 sekundi.

Nisi prelazila na Somborskom, tamo je svaki prelazak kao igra na sreću.
 
jeftini poeni, samo steta sto samo kod tebe vaze :)
to ti je kao da imas pare koje ne vrede

mozes da odes de god oces
od sebe da pobegnes ne mozes

- - - - - - - - - -




tebra moze da ih bude kolko god oces

kada prodje zenstvena zenaa, dama sa muzem ili deckom lepa ,srecna i zadovoljna
ona im popissa sav taj koncept i opet mogu ko misevi u rupu da placu i da se jedu

- - - - - - - - - -

moze ovca da se kurazi kolko oce
al nikad od ovce vucica

Штета за тебе је само што те фине, женствене жене, никада неће погледати таквог тровача.

А са годинама су такви ликова само све огорченији и усамљенији.

Штета.

- - - - - - - - - -

ajde idi
tvoj posao i nije da raspravljaš sa muškarcima već da spremaš ručak brišeš prašinu itd

Ево, ја пребрисах прашину па да видим да ли сте се изјадали.

Али, видим да сте моје одсуство искористили да и даље расправљате са мном.
 
:lol:
ja za razliku od tebe parkiram na picinu dlaku i to iz prve,cesto mi se desava da se uparkiram,a onda ne mogu vrata ni sa jedne strane da otvorim
al zato kao suvozac kocim,vristim,zatvaram oci i usi rukama,stalno govorim,cekaj sad,sad mozes,pazi na ovog...ne volim da vozim,ne zato sto mi je tesko ili ne umem,nego me mrzi da budem skoncetrisana svo vreme,radije volim da me voze
inace sam jako tolerantna,rado stanem,propustim nekog,nista zivo me ne nervira
al nista zivo me ni ne zanima oko kola.to je za mene samo metalna kutija sa tockovima

Nisi jedina, to vam je u hromozomima. :(

Vozim danas po autoputu, uzeo levu traku, susnežica pa nisam smeo brže od 150 - 160. I onda ide standardna situacija: kamion iz desne trake koji vozi 100 na sat počinje da obilazi onog ispred sebe koji vozi 90 na sat i prelazi u srednju traku. Guska u srednjoj traci vozi 120 i počinje sad da obilazi kamion koji je ušao u njenu traku, ali joj ne pada na pamet da malo da gas, programirala tempomat na 120 i boli je uvo što ja 20m iza nje vozim 160! Ja naravno legao na kočnicu, a još nisam vozio moj auto nego neki lagani pikap. Igra volan u rukama, lampice se pale ko u diskoteci, ABS, ESP... sreća pa nema EKG, ko zna šta bi pokazao.
Prodjem ja nekako pored guske, gledam je besno i gestikuliram po srpski, a ona se ljubazno smeška. E to što se smeška, to me je iznerviralo - uopšte nije skapirala da smo oboje bili blizu da poginemo.
 
Штета за тебе је само што те фине, женствене жене, никада неће погледати таквог тровача.

А са годинама су такви ликова само све огорченији и усамљенији.

Штета.

- - - - - - - - - -



Ево, ја пребрисах прашину па да видим да ли сте се изјадали.

Али, видим да сте моје одсуство искористили да и даље расправљате са мном.



smaraš mina
 
Nisi jedina, to vam je u hromozomima. :(

Vozim danas po autoputu, uzeo levu traku, susnežica pa nisam smeo brže od 150 - 160. I onda ide standardna situacija: kamion iz desne trake koji vozi 100 na sat počinje da obilazi onog ispred sebe koji vozi 90 na sat i prelazi u srednju traku. Guska u srednjoj traci vozi 120 i počinje sad da obilazi kamion koji je ušao u njenu traku, ali joj ne pada na pamet da malo da gas, programirala tempomat na 120 i boli je uvo što ja 20m iza nje vozim 160! Ja naravno legao na kočnicu, a još nisam vozio moj auto nego neki lagani pikap. Igra volan u rukama, lampice se pale ko u diskoteci, ABS, ESP... sreća pa nema EKG, ko zna šta bi pokazao.
Prodjem ja nekako pored guske, gledam je besno i gestikuliram po srpski, a ona se ljubazno smeška. E to što se smeška, to me je iznerviralo - uopšte nije skapirala da smo oboje bili blizu da poginemo.

I da li ti je poznato ko bi bio kriv da se išta desilo? Naravno ,pri tim brzinama i dodir ima energiju od nekoliko tona!
Treba biti pavijan pa leteti 160 pikapom koji nije namenjen za te brzine,a bogami ne i za nepromišljene vozače!
Naši autoputevi imaju lošu podlogu i nisu za brzine veće od 129 na sat-kvare automobile ,a i opasno su neravni tako da pri
brzinama auto dosta gubi podlugu pod gumom (neprimetno odskače!) te više leti nego što gume prijanjaju za asfalt!
Neobrazovani vozači! Ovo svaki zapadnjak zna!
 
I da li ti je poznato ko bi bio kriv da se išta desilo? Naravno ,pri tim brzinama i dodir ima energiju od nekoliko tona!
Treba biti pavijan pa leteti 160 pikapom koji nije namenjen za te brzine,a bogami ne i za nepromišljene vozače!
Naši autoputevi imaju lošu podlogu i nisu za brzine veće od 129 na sat-kvare automobile ,a i opasno su neravni tako da pri
brzinama auto dosta gubi podlugu pod gumom (neprimetno odskače!) te više leti nego što gume prijanjaju za asfalt!
Neobrazovani vozači! Ovo svaki zapadnjak zna!

Dragoljube, koji naš auto-put ima tri trake?
Vozio sam na A7 od Hamburga ka Hannoveru, a auto je predvidjen za brzine do 200 na sat. Desna traka je za kamione i spora vozila, 80-100km/h, srednja je predvidjena za brzine od oko 130 km/h, a leva traka za preticanje i brzine od >150 km/h.
Problem je u vozačima koji štede gorivo i voze konstantno 110-120 km/h, ne obraćaju pritom pažnju u kojoj su traci i ugrožavaju saobraćaj sporom vožnjom. Da se nešto desilo bili bismo po nemačkom zakonu oboje krivi.
 
Nisi jedina, to vam je u hromozomima. :(

Vozim danas po autoputu, uzeo levu traku, susnežica pa nisam smeo brže od 150 - 160. I onda ide standardna situacija: kamion iz desne trake koji vozi 100 na sat počinje da obilazi onog ispred sebe koji vozi 90 na sat i prelazi u srednju traku. Guska u srednjoj traci vozi 120 i počinje sad da obilazi kamion koji je ušao u njenu traku, ali joj ne pada na pamet da malo da gas, programirala tempomat na 120 i boli je uvo što ja 20m iza nje vozim 160! Ja naravno legao na kočnicu, a još nisam vozio moj auto nego neki lagani pikap. Igra volan u rukama, lampice se pale ko u diskoteci, ABS, ESP... sreća pa nema EKG, ko zna šta bi pokazao.
Prodjem ja nekako pored guske, gledam je besno i gestikuliram po srpski, a ona se ljubazno smeška. E to što se smeška, to me je iznerviralo - uopšte nije skapirala da smo oboje bili blizu da poginemo.

i tako,sreli se gospodja guska i gospodin gusan jednog lepog zimskog dana,dok je sneg provejavao... :zaljubljena:
 

Back
Top