Зашто Вучић седи са бискупом испод слике усташког злочинца Степинца?

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
702331.jpeg


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=02&dd=12&nav_category=167&nav_id=1358166

Је л то председник Србије?

Никада га нисам видео оваког срећног са неким свештеником СПЦ. Знам само да напада свештенике СПЦ попут митрополита Амфилохија.
 
Уопште не подржавам ни СНС ни АВ - али он је добио благослов од СПЦ да обави разговор са бискупом - а сигурно неће он одређивати шта ће и коју ће слику држати католици у својим просторијама....... свашта..........
 
Па је л морао испод Степинца или је могло негде другде?
Узгред, да видимо тај благослов али не где Вучић каже да има већ да видимо ко и када је где гласао за тај благослов са извором из спц.
 
Poslednja izmena:
Тако изгледа Вучић када је срећан.
Зашто ти шеф седи са усташама који су бацали стотине хољада Срба у јаме?

Зашто се твој шеф грли са усташом у скупштини Србије?
 
Па је л морао испод Степинца или је могло негде другде?
Узгред, да видимо тај благослов али не где Вучић каже да има већ да видимо ко и када је где гласао за тај благослов са извором из спц.

Е па не знам -

Сада сам све претражио - АВ је дао такву изјаву, али нигде не могу да је пронађем написану....... могуће да је опет слагао..........
 
Па колико нaлога имаш када са сваког исто пишеше?
Следеће што Вучић ради је ствaљене табли са именом Макса Лубурића пошто је идол Александра Вучића, Милан Стојадиновић, био са Павелићем.


Da li je knjigom o Milanu Stojadinoviću koju je poklonio Ani Brnabić Vučić najavio ko mu je najbliži u trci za premijera, ili makar kakvog bi premijera voleo da ima. Zašto je i njemu i Šešelju baš Stojadinović omiljeni političar, kao i Zoranu Đinđiću

Идол Александра Вучића, Шешеља и Ђинђића у срдачном разговору са Антом Павелићем педесетих у Аргентини.

Paveli%C4%87-Stojadinovi%C4%87.jpg
 
Poslednja izmena:
Па колико нaлога имаш када са сваког исто пишеше?
Следеће што Вучић ради је ствaљене табли са именом Макса Лубурића пошто му је идол Александра Вучића, Милан Стојадиновић, био са Павелићем.




Идол Александра Вучића, Шешеља и Ђинђића у срдачном разговору са Антом Павелићем педесетих у Аргентини.

Paveli%C4%87-Stojadinovi%C4%87.jpg

Јел то оригинална фотографија :eek::eek::eek: Да ли се зна нешто кад је настала под каквим околностима ? Шокиран сам, први пут то видим, да није комунистичка фотомонтажа :think:
 
Наравно да је оригинал. То је позната ствар.
Постоји из другог угла,

113.jpg


Ето, такав је идол Вучића, Шешеља, Ђинђића. Идол им је јер је крао као и они што краду или су крали.
Напредно-жута банда.
 
Другари,

кад смо о том послу - (усташе, издаја, Батикан, ЦИА) - указом Сталног Комитета за Малу Србију у граду Вошингтону, дне 22. маја 2017 ано домини,

УКИДА СЕ

празник Св Трипуна

и НАДОМЈЕШЋУЈЕ

празником Св Валентина.

--

У то име, шта има лепше и која је пријазнија честитка него да вас стрико Победоносцев штипне и пожели вам све најлепше на овај Дан Заљубљених.

3c7558558af6b07df9f17096cd0fd4e1_valentines-day-clipart-for-happy-valentines-day-clipart_845-366-550x238-1.png
 

Back
Top