Tadić: Ja sam se izvinio, nek se izvini i Vučić

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
http://www.alo.rs/tadic-ja-sam-se-izvinio-nek-se-izvini-i-vucic/145965

Nekadašnji predsednik Srbije Boris Tadić pridružio se zahtevima iz Hrvatske da se predsednik Srbije Aleksandar Vučić lično izvini Hrvatskoj.

"Nezavisno kakva mu je bila uloga 90-ih, Vučić je sada predsednik i Hrvatska mora zbog toga s njim da razgovara. Kada je u pitanju politika izvinjenja, koju Vučić i dalje ne razume, problem je što i s hrvatske i bošnjačke strane svi iznova traže izvinjenje. Ja sam se izvinio. Slažem se i s bivšom hrvatskom premijerkom Kosor koja je rekla da Vučić mora lično da se izvini, ali ne kao predsednik Srbije. Hoće li to učiniti, to je na njemu", rekao je Tadić za regionalnu N1 tv.

Upitan kako doživljava srpsku politiku prema EU, Tadić kaže da ima rezervu prema današnjoj srpskoj politici zbog, kako je rekao, vrednosnog aspekta koji je za njega krajnje problematičan.

"Srbija se suočava se demokratskim deficitom, a to se posebno vidi po medijskim slobodama i poštovanju političkih protivnika. Vučić dolazi iz ideologije koja je bila suprotstavljena Evropi. Apsurdno mi je insistiranje srpske javnosti da je Vučić vređan od nekih udruženja dolazeći u Hrvatsku", rekao je Tadić.
 
Neki opet prave istu gresku kao Milosevic 1991.Zivite u paralelnoj stvarnosti i ne primjecujte koliko su se promenile medjunarodne okolnosti.Svjetski poretak nastao nakon sloma SSSR se raspada.Zivite jos uvjek u stvarnosti u kojoj nato bombarderi izbacuju bombe sa osiromasenim uranijumom i krstarece rakete tipa tomahavk i zavode sankcije..u stvarnosti u kojoj cemerikanci i eu diktiraju

Svjetski poredak se raspada i treba biti spreman na ono sto dolazi,kakvo izvinjavanje sada ove Tadiceve budalstine su gore nego one koje je Milo Djukanovic kao Slobin Mali govorio 1991 da ce CG ostati ostrvo komunizma
 
Тадић се извињавао погрешним људима. Он се извинио Хрватима и Бошњацима и онда је пуко. Вучић се извинио Клинтону, Блеру и Шредеру што су нас бомбардовали, Тачију и Харадинају што су нас касапили и још увек је на власти.
 
Ajmo svi da se izvinemo :D

medium.jpg


- - - - - - - - - -

nas svaki da se izvinjava a njihov nijedan

ko je koga proterao

Pa nisu oni proterali Srbe nego su se Srbi sami povukli.
 
Тадић се извињавао погрешним људима. Он се извинио Хрватима и Бошњацима и онда је пуко. Вучић се извинио Клинтону, Блеру и Шредеру што су нас бомбардовали, Тачију и Харадинају што су нас касапили и још увек је на власти.

:ok: То би било то!
 
Jos kada bi se izvinuo i gradjanima Srbije , tada bi BoTa ucinio makar jednu ispravnu stvar u svom zivotu ...!

Za njegove vladavine Srbija se odrekla onih 2 milijarde iz Alpe Adria banke ;
za njegove vladavine Srbija se razoruzala , zbog njegove mantre "da Srbija vise nece ratovati" ;
za njegove vladavine u Srbiju je usao krvavi kapital iz Cro i za bagatelu pokupio firme koje su njegovi poslali u masovne stecajeve ;
za njegove vladavine su se gradjani Srbije "primili na mantru o putu bez alternative" , a znamo koji je "jedini put bez alternative"

l kao sto je vec receno - biracko telo je biralo "izmedju dva zla" i izabralo ono sto ima sada , bez obzira na broj izaslih na glasanje ...

Gradjani Srbije i dalje cekaju na to jedno izvinjenje BoTe...
 

Back
Top