Muka[emoji23]

Svidja mi se drugarica iz razreda,mada ima i decka ali je ta veza pri kraju.Kaze mi svaku tajnu ali mi je jako tesko da joj kazem da mi se svidja najteza stvar.
Ja sam rekao svojoj drugarici, slicna stvar sto se tice odnosa. Rekao sam joj da mi se svidja, bilo mi je lakse, vise nismo ni drugovi, zato sto ja to ne zelim a i zato sto ima decka. Bolje reci, nemas sta da izgubis, sem prijateljstva(ako ti nista ne znaci).
Pola sata sam se smejao pre nego sto sam joj rekao, mislim dok sam pokusavao da joj kazem.
Kada sam joj rekao bila je u fazonu "Pa ja nisam znala da ti se svidjam itd."
Ja sam joj rekao ako ne oseca isto onda je u redu, ne bunim se, ne mozes nekoga naterati da mu se svidjas. Nisam patio posle itd. takav je slucaj bio kod mene.
Ti probaj...
 
pa dobro moze i da proba
pa kad izgubi drugaricu da se kaje

Pa šta mu znači da ima drugaricu,ako nema pojma šta ona u ljubavnoj dimenziji osjeća prema njemu,bolje da proba.Ako je neko klimavo prijateljstvo (ako ste se 3+ puta svađali) probaj,a ako ste se manje od tri puta svađali ne vjerujem da osjeća bilo kakvu ljubav (osim drugarske).

A to "Izgubićeš je kao drugaricu" je razmišljanje muškaraca koji se uvlače ženama u guyscu.
 

Back
Top