Kostohondritis

dule.pantic12

Početnik
Poruka
5
Radio sam vezbe propadanja dok nisam cuo u grudima pucketanje i nastavio sam i na osmom ponavljanju je nesto puklo u grudima.Ortoped je rekao da sam istegao tetive..Vec je peti mesec od povrede ali bol je pri nekom vecem naporu jos uvek tu.Uzgred imam 15 godina.Jel ima neko iskustva sa ovim?

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока
 
Zagrevanje, deco....znate li koliko se mi na treningu (boks), zagrevamo dok ne krenemo da radimo konkretno? Oko 45 minuta minimum! Da nije tako, nijedan bokser ne bi imao jednu zdravu tetivu u ramenima.
 
Hvala[emoji1],proslo je pet meseci doktor mi je preporucio nimulid mnogo je bolje nego kad se povreda dogodila.


Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Nimulid je lek za bolove, poput brufena, nista specijalno. Ima drugacije dejstvo, ali u sustini, nije nista drugo nego sredstvo da ti ublazi bolove.
Ako je proslo 5 meseci, i ne osecas bolove vise, onda bi mogao lagano da pocnes sa treninzima - ali bas lagano, sa dugim i sporim zagrevanjima, i posebno pazi na istezanja grudnog kosa - nemoj nagle pokrete.
A, za pocetak, kada budes radio ponovo propadanja, fokusiraj se da izvuces vise rukama - nemoj da se previse isprsis, i da vuces grudima na gore, nego uposli malo vise tricepse - da kompenzuju ostecenje na grudima, dok se ne oporavis skroz.
 
Ja imam Kostohondritis vise od godinu dana...Imam 28 god.
Sjebo sam se takodje vezbama radio sam par dana vezano gornji deo tela odnosno ledja grudi ramena naravo zagrejavam se ko konj medjutim uvece sam osetio jaku bol grudne kosti i iza grudnog kosa bolelo je ko u oko narednih mesec dana,posle se bol smanjila krkao sam i nimulide i jos neke tablete i kreme itd nista mi nije pomoglo...Najjaca stvar od svega je sto sam snimao bas sveeeeee zivo svaki doktor mi je rekao da nemam nista,a i dalje me boli.3 dana me boli 3 ne boli,5 dana me boli pa ne boli,i tako vec jace od godinu dana i to kad krene da boli ocu da vristim...Sve zivo sam probao ali nista ne pomaze...
Zanima me da li je dule.pantic12 uspesno odklonio ovu smaracku bol?
 
Ja imam Kostohondritis vise od godinu dana...Imam 28 god.
Sjebo sam se takodje vezbama radio sam par dana vezano gornji deo tela odnosno ledja grudi ramena naravo zagrejavam se ko konj medjutim uvece sam osetio jaku bol grudne kosti i iza grudnog kosa bolelo je ko u oko narednih mesec dana,posle se bol smanjila krkao sam i nimulide i jos neke tablete i kreme itd nista mi nije pomoglo...Najjaca stvar od svega je sto sam snimao bas sveeeeee zivo svaki doktor mi je rekao da nemam nista,a i dalje me boli.3 dana me boli 3 ne boli,5 dana me boli pa ne boli,i tako vec jace od godinu dana i to kad krene da boli ocu da vristim...Sve zivo sam probao ali nista ne pomaze...
Zanima me da li je dule.pantic12 uspesno odklonio ovu smaracku bol?
Stari ista stvar kod mene, upisi kostohondritis na jutub i nadi backpod, ja ga kupujem jer ovo vise nije normalno, iritantna bol. Backpod je proizvod dizajniran za kostohondritis tako da bi trebao pomoci. Sretno.
 
Tetive poraju duze da se odmaraju da bi se povratile.Nimulid.nije kao BRufen,vec mnogo jaci i trebao di ti pomoci protiv bolova.T.j sada se zove Actasulid,koji proizvodi Zdravlje Leskovac,a stari Nimulid je Indijskog porekla i nasli su u njemu neke lose supstance,koje ne uticu dobro na organizam.Ako ti nije dovoljna manja doza,posto ne znam koje miligraze ti je prepisano.Inace ja sada pijem od 100mg,koji mi menja Trodon,jer sam tordon dugo koristio i izgleda postao imun na njega,a ovaj lek mi je dobar i pomaze mi.Znaci mirovanje i blaga setnja da se to bas ne utegne nacisto.bez ikakvih naglih trzaja.
 
Stari ista stvar kod mene, upisi kostohondritis na jutub i nadi backpod, ja ga kupujem jer ovo vise nije normalno, iritantna bol. Backpod je proizvod dizajniran za kostohondritis tako da bi trebao pomoci. Sretno.

Ja sam nasla na Amazonu, nije to nikako iskljucivo za kostohondritis, nego i za bolove i u ramenima, laktovima,
nekima je kao pomoglo, vecina se zali da su dzabe dali pare.
 

Back
Top