Kostohondritis
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Kostohondritis

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kostohondritis

Radio sam vezbe propadanja dok nisam cuo u grudima pucketanje i nastavio sam i na osmom ponavljanju je nesto puklo u grudima.Ortoped je rekao da sam istegao tetive..Vec je peti mesec od povrede ali bol je pri nekom vecem naporu jos uvek tu.Uzgred imam 15 godina.Jel ima neko iskustva sa ovim?

Послато са HUAWEI Y530-U00 уз помоћ Тапатока

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6040

Podrazumevano Re: Kostohondritis

Pa jbg bas s tim nema vrv ali mora se paziti pogotovo tako zgib i propadanje kad se radi da se dobro zagreje i razmrda,nije za pocetnike tako opasna vezba
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin frederikrr (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    81

Zagrevanje, deco....znate li koliko se mi na treningu (boks), zagrevamo dok ne krenemo da radimo konkretno? Oko 45 minuta minimum! Da nije tako, nijedan bokser ne bi imao jednu zdravu tetivu u ramenima.
    “Float like a butterfly, sting like a bee. The hands can't hit what the eyes can't see.”

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio frederikrr Pogledaj poruku
    Zagrevanje, deco....znate li koliko se mi na treningu (boks), zagrevamo dok ne krenemo da radimo konkretno? Oko 45 minuta minimum! Da nije tako, nijedan bokser ne bi imao jednu zdravu tetivu u ramenima.
    Kasno je sad za to

Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio dule.pantic12 Pogledaj poruku
    Kasno je sad za to

Odmaraj...moras da napravis dugu pauzu, da se to zaleci, i ubuduce da se uvek dobro, i polako zagrejes pre konkretnih vezbi. Nije ti ta povreda mnogo opasna, ali nije sala.
    “Float like a butterfly, sting like a bee. The hands can't hit what the eyes can't see.”

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio frederikrr Pogledaj poruku
    Odmaraj...moras da napravis dugu pauzu, da se to zaleci, i ubuduce da se uvek dobro, i polako zagrejes pre konkretnih vezbi. Nije ti ta povreda mnogo opasna, ali nije sala.
    Hvala,proslo je pet meseci doktor mi je preporucio nimulid mnogo je bolje nego kad se povreda dogodila.

Domaćin Sabonis (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    72

Polomio si grudnu kost.Pazi da ne legnes na stomak da ne probodes srce
    buongiorno Dio
    lo sai che ci sono anch'io

Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio dule.pantic12 Pogledaj poruku
    Hvala,proslo je pet meseci doktor mi je preporucio nimulid mnogo je bolje nego kad se povreda dogodila.

Nimulid je lek za bolove, poput brufena, nista specijalno. Ima drugacije dejstvo, ali u sustini, nije nista drugo nego sredstvo da ti ublazi bolove.
    Ako je proslo 5 meseci, i ne osecas bolove vise, onda bi mogao lagano da pocnes sa treninzima - ali bas lagano, sa dugim i sporim zagrevanjima, i posebno pazi na istezanja grudnog kosa - nemoj nagle pokrete.
    A, za pocetak, kada budes radio ponovo propadanja, fokusiraj se da izvuces vise rukama - nemoj da se previse isprsis, i da vuces grudima na gore, nego uposli malo vise tricepse - da kompenzuju ostecenje na grudima, dok se ne oporavis skroz.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •