Da li vam naprednjaci dolaze na vrata i zrače ?

Знају они тачно где могу, а где ће попити педалу.

Тако да на наша врата никада ниједна странка није дошла.

А ни телефоном се нису распитивали.
 
Причало се о оним списковима који су кружили од партије до партије.

За сваку породицу имају податке, коме су наклоњени, кога не подносе, и шта се може од њих очекивати.

Верујем да је то тачно.
 
Da li vam napredni radikali dolaze na vrata, raspituju se da li ste u biračkom spisku, pitaju da li podržavate politiku Našeg PreDSednika Aleksandra VUčića ?


Били у недељу нудили којешта.

Јабуке, хемијске оловке и роковнике, медицинске прегледе, помоћ старима, пакете........

Али су промашили кућни број :per:

Било је смешно гледати их онако унезверене и избезумљене..........
 
jehovin.jpg
 
Kod mene došli neki mladi, lik smotan ko sajla, devojka malo manje. Otvrim, ona počne: mi smo iz SNS... Hvala, ne zanima me. Zatvoim i klik, ćao, zdravo.
Inače su po Novom Beogradu organizovali besplatne lekarske preglede za penzionere. Onako, fer i drugarski, bez da vrbuju. :lol:

Ti si kao taj muskarac,umesto da si mu rekao ti kuci a devojku uveo u kucu i pocastio je....zivot nije politika ima nesta i u sex-u.
 
Јада ми се френдица која ради вдв (скраћеница од врата до врата). Каже, поливају их уљем, водом, 'њу изгурали јуче а колегу јој напредњака хтели да туку.

Nadam se da je to ono isto ulje koje su dobili u paketu pred glasanje.
 
Ti si kao taj muskarac,umesto da si mu rekao ti kuci a devojku uveo u kucu i pocastio je....zivot nije politika ima nesta i u sex-u.

Eto je tebi, može? Pazi, ja sam je video... tako da... :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Nadam se da je to ono isto ulje koje su dobili u paketu pred glasanje.

Nije to njihov izum, to su svi radili u ovoj napaćenoj zemlji.
 

Back
Top