Perverzija

po mom mišljenju nema perverznog kada je u pitanju seksualni odnos između dve normalne heteroseksualne osobe koje nisu u krvnom srodstvu i čiji odnos ne upada u neki od oblika poremećaja seksualnih nagona..

perverzno je možda jedino ako ih neko posmatra dok se jebbu.. :think:

- - - - - - - - - -

pa perverzno je naprimer kad pojjebeš neku golu žensku

a kad pojebbeš golog muškarca? :think:
 
Sousuke što misliš da je seks sam po sebi pervezan i gadan? Ti kao Lavkraft koji se gadio seksa.
Što se mene tiče ništa nije perverzno, sve dok se odvija između dve ili više punoletnih osoba uz
dobrovoljni pristanak.:)
 
ne mislim brt no znam,toe činjenica :aha:
siguran sam i ti,kao i svaki drugi,da si toga svestan samo nećeš da priznaš iz ovog ili onog razloga
ne gadim se seksa,samo kaem da je gadan
to što mi je gadan i jadan ne znači da je to nešto loše,odnosno da ga ne treba imati i slično,samo treba biti realan i ''objektivan''
 
Poslednja izmena od moderatora:
Šta je za Vas perverzno?
Gde je granica između normalnog i perverznog i da li uopšte postoji?

Ocekuj da ces dobijati saljive i neozbiljne komentare na ovu temu, ali dobro, imaces i odgovore koje trazis. :)

Nema tu granice, ili si perverzan ili nisi. I kad ti neko kaze "malo sam perverzan/na" odma da znas da jeste perverzan, kod tog pitanja postoji samo 1 odgovor. A perverzna osoba je ona koja ima bezobrazne misli, bezobraznu pricu, pa tu perverznu stranu pokazuje i u sexu a najveci pokazitelj perverzije je masta-sexualne ideje u sexu.. Medjutim, perverzna osoba ne mora to da ispoljava samo u sexu. Cisto ako pricate ili se dopisujete on moze da ti da do znanja da ima perverznu stranu.
 
po mom mišljenju nema perverznog kada je u pitanju seksualni odnos između dve normalne heteroseksualne osobe koje nisu u krvnom srodstvu i čiji odnos ne upada u neki od oblika poremećaja seksualnih nagona..

perverzno je možda jedino ako ih neko posmatra dok se jebbu.. :think:

Na šta misliš? :think:

- - - - - - - - - -

Perverzija je kad nalozim ribu ,odem do weciske a dodje moj ortak i kresne je

:rotf:

- - - - - - - - - -

Ocekuj da ces dobijati saljive i neozbiljne komentare na ovu temu, ali dobro, imaces i odgovore koje trazis. :)

Nema tu granice, ili si perverzan ili nisi. I kad ti neko kaze "malo sam perverzan/na" odma da znas da jeste perverzan, kod tog pitanja postoji samo 1 odgovor. A perverzna osoba je ona koja ima bezobrazne misli, bezobraznu pricu, pa tu perverznu stranu pokazuje i u sexu a najveci pokazitelj perverzije je masta-sexualne ideje u sexu.. Medjutim, perverzna osoba ne mora to da ispoljava samo u sexu. Cisto ako pricate ili se dopisujete on moze da ti da do znanja da ima perverznu stranu.

Ispada da je svejedno ako se loži na malo spenkinga ili tako nešto lajt, i ako se loži na komplet hard BDSM?
 
Oba ne volim. Ne volim to vezivanje, samaranje, udaranja itd.. Ima dosta drugih nacina da podignes vatru.

Ok je da je pljeskas po guzi, uhvatis, ugrizes. Ne svidja mi se to kao ni 50 nijansi..

Pljeskanje po guzi je, koliko sam čula, neka vrsta spenkinga, ali dobro... Razumem, sve je perverzno osim običnog seksa.

- - - - - - - - - -

U moje selo se kaže prvo se ebe normalno pa onda u čkupee :hahaha:

Izgleda da se običaji razlikuju od sela do sela.. :zcepanje:
 
Pljeskanje po guzi je, koliko sam čula, neka vrsta spenkinga, ali dobro... Razumem, sve je perverzno osim običnog seksa.

Ma nije ni s od spenkinga. Pljesne te decko-muz za dupe i to je spenking? Ma jok brate, ti nekog za dupe mozes da uhvatis ili udaris bilo gde, a ono da radis ne mozes svugde, bar ne kao pljeskanje. Ma i u obican sex ima perverzije :)
 
Glupo mi je da to opisujem ovako javno iskreno, imam ja neku svoju granicu sa recima. :)

Dobro. Poštujem.
JC_ThankYou.gif
 
svako ima svoje tumacenje perverzije..ono sto za nekog perverzno za druge nije i obrnuto
za mene je perverzno ono sto ne volim i sto mi ne prija
 
Ima onaj vic
-Jesi perverzan ti?
Pa onako...jesam...
-Dokle si najdalje isao sa devojkom?
Isli dvaput do Dervente :D

Ok sam cu izaci...:D

- - - - - - - - - -

Pljeskanje po guzi je, koliko sam čula, neka vrsta spenkinga, ali dobro... Razumem, sve je perverzno osim običnog seksa.

- - - - - - - - - -



Izgleda da se običaji razlikuju od sela do sela.. :zcepanje:

Selo umire obicaji nikad :mrgreen::mrgreen:
 
Zatraži učiteljica od sve djece da napišu po neku riječ stranog porijekla i da je objasne.

Javi se mali Perica da pročita šta je napisao.

"Hajde Perice!", proguta učiteljica knedlu.

"PERVERZIJA", izvali Perica.

"Dobro... Hajde sad objasni taj pojam, ali da ne upotrijebiš ni jednu bezobraznu riječ, kao što inače umiješ", reče učiteljica.

"Važi. Zamislite dvije žene kako idu ulicom i jedu sladoled. I sad jedna ga liže a druga ga grize. Koja je od njih udata?"

"Pa... Ona koja ga grize", odgovori učiteljica nakon što se zacrvenila.

"Ne... Udata je ona koja nosi burmu, a to što ste vi pomislili, to je perverzija", reče Perica

Ukratko :hahaha::lol::mrgreen:
 

Back
Top