Perverzija

perverzija je sto smo se ovoliko raspisali na tu temu...umesto da istu praktikujemo :per:

Ma kakvi, vidiš da neće ni da kažu, a taman posla praktikuju, to sve vodi ljubav u mraku, strogo u misionarskoj pozi... :roll:


Nego, da ja pitam, jel perverzija ako vam žena šibne na Viber sliku u vešu ili bez, dok ste na poslu? :think:
 
Perverzno je ako te slika drugarica:lol:

Razmisljam sta je perverzija, i nista mi ne pada na pamet.
Kod nas u pancevu je gotovo nemoguce postaviti bilo kakve granice:malav:

Dobro je, ja mislila da je perverzno ako te slika švaler... :lol:

Prosto mi dođe da dođem malo tu kod vas u Pančevo, vidim ima lepo, ima žeMske, u grad i tako to.... :malav:
 
Ahahaha, podseti me na jednog lika sto se prolupavao, sto kaze da je bio svugde. Ja mu kazem "aj ne kaki, da nisi bio mozda i u Australiju" a on mi kaze - E tu sam prolazio :hahaha:

Bio sam, hoces i tebe da povedem sledeci put? Da budem tvoj pratioc kao na maturi :D
 
Ahahaha, podseti me na jednog lika sto se prolupavao, sto kaze da je bio svugde. Ja mu kazem "aj ne kaki, da nisi bio mozda i u Australiju" a on mi kaze - E tu sam prolazio :hahaha:

Bio sam, hoces i tebe da povedem sledeci put? Da budem tvoj pratioc kao na maturi :D

Ma gde smem? Vidiš da tamo svašta ima... ja samo trtljam onako... :rotf:
 
Ulovila je mene jedna ima dvije godine vec :D ja samo vozim,ne ganjam cure :D

Nema veze, ni meni muž ne da.... pisala sam to već....
A i bolje, vidiš da tamo svi perverzni... :rumenka:

- - - - - - - - - -

Ja sam podivljao sam po ceo dan u kabini....:D ne izgledam reprezentativno...nisam za javno prikazivanje :D

Ajde, ne laži, znamo kako izgledaš, vidimo kako pišeš... :lol:
 

Back
Top