Potreba za hejtom

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.934
Vec duze vremena razmisljam o ovoj temi posmatrajuci pisanja po forumu.
primetio sam da ljudi po drustvenim mrezama imaju potrebu da se prazne i bacaju hejt.

otvori se neka tema..ljudi pocnu da se zabavljaju ili da ozbiljno pisu i onda se pojavi neko i krene sa hejtom prema temi.

nije mi jasna ta potreba..ja licno kad me nesto ne zanima..kad smatram da nije za mene, ja to ignorisem i ne pisem tu..zasto ljudi imaju potrebu da pisu tamo gde im se ne dopada...da se trpaju tamo gde ne zele da pisu jer smatraju da je bezveze i u sustini da spamuju i omalovazavaju temu?
 
Trolovanje je vrlo zanimljiva psiholoska kategorija.

"Some people just wanna watch world burn!" - kada Brus Vejnov sobar opisuje Joker-a, kako bi objasnio Betmenu razliku izmedju njega i ostalih kriminalaca ;)

Trol je mitsko bice, neotesano, nevaspitano, vodjeno samo najnizim nagonima, sirovo, jako niske inteligencije, koje ide i unistava sve pred sobom, i koje nema nimalo obzira prema drugima.
Otuda naziv "trolovanje" za takvo ponasanje na forumima, i internet diskusijama uopste.

Neko je, jednostavno, takav. I to je to :)
 
Једно је изнети своје мишљење и бранити га, друго само нападати некога јер мисли другачије.

Не волим хејтовање, али волим спамовање на неким темама :heart:

Просто крене тема у неком правцу, свима лепо и забавно, и онда се појави тамо неки Таб или Жаба (у задње време и нека Бамби) и каже: Доста спама :evil:

Расипувачи на забави...

Ево, Табе, и сад сам спамовала :ztongue:
 
Ni meni to nije jasno...
Kako se ono kaže, majka priroda ili tvorac, šta god, dade nam dva oka i dva uveta a samo jedna usta, da bi više gledali i slušali a manje pričali :)
Ali zato imamo deset prstiju :roll: i - tastaturu...
I eto belaja :confused:

Samo, zašto je ova tema u pdf ''žene'' :think:
 
Ni meni to nije jasno...
Kako se ono kaže, majka priroda ili tvorac, šta god, dade nam dva oka i dva uveta a samo jedna usta, da bi više gledali i slušali a manje pričali :)
Ali zato imamo deset prstiju :roll: i - tastaturu...
I eto belaja :confused:

Samo, zašto je ova tema u pdf ''žene'' :think:

Лепо написано за новајлију...
 
Једно је изнети своје мишљење и бранити га, друго само нападати некога јер мисли другачије.

Не волим хејтовање, али волим спамовање на неким темама :heart:

Просто крене тема у неком правцу, свима лепо и забавно, и онда се појави тамо неки Таб или Жаба (у задње време и нека Бамби) и каже: Доста спама :evil:

Расипувачи на забави...

Ево, Табе, и сад сам спамовала :ztongue:

mislim da nije stvar u spamu, ko ne voli isti?
nego u opetovanoj potrebi ljudi da dodju na bilo koju temu i konstatuju bila tema 1000 puta :manikir:
pa ne, najbolje da izmislimo temu koja ne postoji u virtuelnom svetu. o svemu je sve vec receno, napisano, isprevrtano, ali uvek postoji novi ugao gledanja, novi korisnici, novi dozivljaji..zivot je ciklican.

zamisljam situaciju u kojoj otvaram knjigu, procitam sadrzaj i kazem pih, opet ljubavna knjiga, a vec sam pet takvih procitala. necu vise nikada da citam.

doduse, mene iritira i recenica gde uleti neko sa pitanjem vi jos pricate o ovome :eek: a tema se razvila i ljudi caskaju i ebi ga. neko dodje i iscudjava se nasoj zaludnosti. ne, na forumu smo svi zbog iskljucivo kvalitetno provedenog vremena

odakle potreba za takvim postovima, ostace mi misterija velika.
 
Vec duze vremena razmisljam o ovoj temi posmatrajuci pisanja po forumu.
primetio sam da ljudi po drustvenim mrezama imaju potrebu da se prazne i bacaju hejt.

otvori se neka tema..ljudi pocnu da se zabavljaju ili da ozbiljno pisu i onda se pojavi neko i krene sa hejtom prema temi.

nije mi jasna ta potreba..ja licno kad me nesto ne zanima..kad smatram da nije za mene, ja to ignorisem i ne pisem tu..zasto ljudi imaju potrebu da pisu tamo gde im se ne dopada...da se trpaju tamo gde ne zele da pisu jer smatraju da je bezveze i u sustini da spamuju i omalovazavaju temu?

S jedne strane imas krhki, nezajazljivi ego i iluziju o sopstvenoj vaznosti i prednosti, a sa druge strane ogromno nezadovoljstvo sopstvenim zivotom. Kad se to sudari u jednoj osobi obicno dobijes coveka, koji puca po savovima tako sto hejtuje sve i svasta. To ga na momenat ucini sretnijim, jer je nekog povredio, omalovazio, ponizio i za trenutak doziveo samog sebe kao velikog i bitnog.
Zapravo su to sve nestabilni slabici bez samopouzdanja. Kada im jednom otmes to oruzije kojim te slatno bockaju i uzvratis im...deru se kao pomahnitali, zovu jatake, traze zastitu. Licemerno i nedostojanstveno.

Ali ako treba da biram izmedju onih, koji otvoreno hejtuju i otrovnih zmija, koje provociraju u rukavicama, onda biram ove prve.
Virtualne zmijetine su takva ljiga...

I da dodam - biti ljut, imati los dan, jednostavno izraziti negodovanje na nesto je sasvim ok. Ali konstatno sirenje mrznje je vec druga stvar.
 
Вејо, ја сам се овде хиљаду пута сукобила са многим форумашима око неке теме.

Око неких ствари се сложимо, око неких не.

Има једно фантастично дугменце, притиснеш Укини праћење теме и готова ствар.

Додуше, и ја сам једном отишла на једну тему и питала да ли је могуће да се не 1.759.396 страна пише о Несталој Јелени Крсмановић.

Тај феномен и даље траје, верујем да су до сада већ на 3.597.547 страни :lol:

И даље ми није јасно, можда сам ја глупко...
 
Вејо, ја сам се овде хиљаду пута сукобила са многим форумашима око неке теме.

Око неких ствари се сложимо, око неких не.

Има једно фантастично дугменце, притиснеш Укини праћење теме и готова ствар.

Додуше, и ја сам једном отишла на једну тему и питала да ли је могуће да се не 1.759.396 страна пише о Несталој Јелени Крсмановић.

Тај феномен и даље траје, верујем да су до сада већ на 3.597.547 страни :lol:

И даље ми није јасно, можда сам ја глупко...

slazem se :)
sukobi su opet druga tema i nekad su dobrodosli da se malo rascisti vazduh i uzdrma forumska zabokrecina.
 
Nezadovoljstvo sobom mora negde da izadje. Preko ekrana na drustvenoj mrezi je u sustini najlakse, jer taj koji pise nema nikakvu odgovornost, jos je anoniman.

Препоручујем :lol:

slikaPUNCHINGTOWER-Samostojeca-Vreca-Dzak-za-Udaranje-146998977v800h600.jpg
 
Препоручујем :lol:

slikaPUNCHINGTOWER-Samostojeca-Vreca-Dzak-za-Udaranje-146998977v800h600.jpg

Aaaa, ne, ne, ne... Ovo je konstruktivan nacin resavanja problema. Osobe o kojima ovde pricamo ni ne vide da imaju problem, nego im je kriv i kurta i murta (nikad oni), tako da umesto da porade na sebi (bar neka kratka meditacija) oni koriste destruktivan nacin resavanja problema. Lakse je istresti nezadovoljstvo preko ekrana na neki-tamo-nick-na-ekranu, nego udariti u vrecu. Udarac zahteva snagu, a oni je nemaju.
 

Back
Top