Potreba za hejtom

temica je toliko dobra da me prosto mrzi da se zaletim da ispisem tri strane

ja sam po nekim osnovnim kategorizacijama trol i ne zelim da me poistovecuju sa hejterima ciji su motivi niski i sa zadnjm namerama !

pravda za trolove !
 
A bas si nasla kome ces da podmetnes „tanana osecanja“... :) Kako malo kapiras Taba, pa to nije normalno. :D

Previse vaznosti pridajes sebi i svom pisanju.
Inace se veoma trudim da ga ukapiram ili skapiram? :lol:
Jedna njena tema je dogurala do 60 strana...

Prosecna duzina njene teme je oko 20 strana...

Ima ih nekoliko preko 30...

Ti vidi da li pridaje sebi vaznost ili ne :lol:

- - - - - - - - - -

P.S. I to sve u nekoliko dana.
Nisam ovo ni znala niti pratim...
PS. A jos se ni ne trudim ... :lol:
cicak je forumski nebruseni dragulj :)

p.s.
zanimljivo je da je uvek u njenim temama ona sama u manjini po stavu :lol:
Slucajno :lol:
o cemu je tema? :malav:
O drugom korisniku.
Trebalo bibih sve kazniti jer je po pravilniku zabranjeno :lol:
 
Vec duze vremena razmisljam o ovoj temi posmatrajuci pisanja po forumu.
primetio sam da ljudi po drustvenim mrezama imaju potrebu da se prazne i bacaju hejt.

otvori se neka tema..ljudi pocnu da se zabavljaju ili da ozbiljno pisu i onda se pojavi neko i krene sa hejtom prema temi.

nije mi jasna ta potreba..ja licno kad me nesto ne zanima..kad smatram da nije za mene, ja to ignorisem i ne pisem tu..zasto ljudi imaju potrebu da pisu tamo gde im se ne dopada...da se trpaju tamo gde ne zele da pisu jer smatraju da je bezveze i u sustini da spamuju i omalovazavaju temu?

Aj malo ozbiljno, mada su Bambi i Prefi napisale sve...
Čisto eksperimenta radi napiši neki otrovan post kojim brišeš pod sa nekim forumašima i prebroj reputacije podrške. Toliko ne dobiješ za mesec dana smišljanja raznih mudrosti i duhovitosti. Eto, to je odgovor. Voli narod....
 
Aj malo ozbiljno, mada su Bambi i Prefi napisale sve...
Čisto eksperimenta radi napiši neki otrovan post kojim brišeš pod sa nekim forumašima i prebroj reputacije podrške. Toliko ne dobiješ za mesec dana smišljanja raznih mudrosti i duhovitosti. Eto, to je odgovor. Voli narod....

Ееее, па зато ја добијам репке сваке преступне године :(
 

Back
Top