Potreba za hejtom

Ja sam imao duel i s Elektrikom, neka ti kaze, i ostalo je bez ikakve zle krvi. Ako je podebavanje Cicka hejt a ja od nje dobijem repku, onda ne znam... To je vise sport, da ne bude dosadno. Ako mi ikada napise nemoj vise da mi se obracas ja cu joj se izviniti i necu je zezati.

Ja se ni ne sećam, ali znajući sebe ne zaostajem sigurno za prosekom. Da, sećam se da sam Kvinsi jednom napala glupo. Iako je ovo pisana forma pa ti daje par sekudi da razmisliš i prikočiš pre neko što pošalješ post.
Ali verujem da ima samo par izuzetaka, recimo Samouka ili Bambi kome se još nije desilo da hejtuje nekog ili temu.
 
fora je što ja obožavam kučiće ali nikako ne mogu da ih stavim ispred ljudi ili dece...ko zna koliko sam prijava popio na temama o lutalicama

Kapiram te brate skroz.

Prošlo leto, ponoć, krenem na trčanje... na Čukaričkoj padini me pojuri ker lutalica. I ja sad već institiktivno uzvraćam napad, jer sam odavno naučio da je u tim situacijama napad najbolja odbrana. Čim sam ga video da reži i zaleće se ka meni, okrećem se i počinjem da trčim ka njemu u susret. Ker kao pod ručnom šlajfuje i okreće se nazad. I jurim ga dobrih 50 metara, da mu pokažem da sam ozbiljan. Samo čujem prekoputa ulice "Šta radiš to bre?". Riba htela da me linčuje.

A ja obožavam kerove.
 
Smatram da je stvar vaspitanja
Neko je naucen da se ponaša pristojno i kad je anoniman a neko ni javno ne krije svoje nevaspitanje
Dalje tu su kompleksi da se dobije pažnja po svaku cenu
I treći razlog je dosada
Dokoni ljudi koji se više bave drugima no sobom u stanju su da iz obesti i dosade kvare šta god im se dozvoli
 
Vec duze vremena razmisljam o ovoj temi posmatrajuci pisanja po forumu.
primetio sam da ljudi po drustvenim mrezama imaju potrebu da se prazne i bacaju hejt.

otvori se neka tema..ljudi pocnu da se zabavljaju ili da ozbiljno pisu i onda se pojavi neko i krene sa hejtom prema temi.

nije mi jasna ta potreba..ja licno kad me nesto ne zanima..kad smatram da nije za mene, ja to ignorisem i ne pisem tu..zasto ljudi imaju potrebu da pisu tamo gde im se ne dopada...da se trpaju tamo gde ne zele da pisu jer smatraju da je bezveze i u sustini da spamuju i omalovazavaju temu?
Tabe, hejt nastaje kao posledica neuvažavanja sagovornika.Forum je pun ljudi koji misle da znaju sve o svemu i nikad ne greše.To je to.
 
Tezim harmoniji. Volim zanimljive razgovore. Lepe stvari. Interesantne ljude.
Cvece i drvece... :)

Ako mi se neko stalno preporucuje kao losa osoba, mraci, vredja, provocira, ignorisacu, jer ja sa tim toksicnim mozdanim sklopovima nemam nista.
Ako bas predje sve granice dobice to sto je sve vreme trazio. I nakon toga nema kukanja, niti moralisanja, drzanja pridika i glumatanja „kako ti meni tako?“
 

Back
Top