Razglednica

Bambi

Elita
Poruka
18.783
Ladies... :)

Ukoliko niste raspolozene za opsirnije teme ili za odlazak na potforum Putovanja, a rado bi sa ostalima podelile zanimljive fotografije (sa putovanja, iz svog doma, sa ulice, iz parka itd) mozete to uraditi ovde. :)
Cak i one fotke za koje niste sigurne gde tematski pripadaju mozete ostaviti ovde.
 
sienna.jpg
 
Možete i napisati koji red ako je već razglednica, tipa voda je topla, kupamo se i mislimo na vas.

- - - - - - - - - -

I da se napiše šta je u pitanju, barem mesto.
Mislim ok, NY prepoznajemo al ove snežne vukoj..ine su mi sve iste :))))
 
Sta sa tim ako ima, ovde se inace svi drze teme kao pijani plota :lol:

Razgledanica je razglednica - iz Beograda, Londona, Sindeja.... Tako isto moze i za mackinu fotku da se kaze da ima tema "Da vam vidim mrtvu prirodu"...

Ali dobro, kad vec insistirate - Peking (ruzan grad u tri lepe i nista se ne vidi od smoga).

297603_2112685570781_7618896_n.jpg
 
Lepe fotke. :)
Nije problem sto vec ima tema „Moj grad“. Ako je nekom zgodnije, moze i ovde. :)
A i napisala sam u uvodnom postu - sve sto bi moglo da lici na razglednicu (a to moze biti i vunena carapa. videla sam bas takvu :) ), a i fotke za koje niste sigurni gde bi tematski odgovarale.
Takodje, mozete da napise nesto uz fotku, a i ne morate. Ponekad fotografija govori vise od reci. :)
 

Back
Top