Mačor u februaru
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Mačor u februaru

Zainteresovan član Alinor (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Mačor u februaru

Pozdrav svima, a posebno društvu sa mačjeg foruma

Treba mi odgovor: Da li mačak od 8 meseci zna da se vrati kući?

Pitam, jer mi je jutros nestao jedan mačak. Pustila sam ga oko 7 ujutro iz kuće u dvorište, njega i njegovog brata. Do 8 sati je nestao. Mogao je preko krova skočiti na drvo, pa otići, ali to ranije nije nikada radio. Jasno mi je da je februar, ali nisam sigurna da on već ima pojma šta su mačke i mjaukanje u februaru, međutim najbitnije mi je da se on vrati kući. Do sad nije mnogo obilazio komšiluk, eventualno ode do tuđe kapije pa gleda ako tamo ima mačaka. Sad sam već zabrinuta. Drugi mačak koji je iz istog legla, nije još izrazo želju da juri mačke, nego tužno sedi i čeka da se ovaj prvi vrati. Već sam htela da okačim oglas u fazonu "traži se mačak ... sledi nagrada", ali teško da bi ga neko stvarno prepoznao, jer je to obični domaći mačak, sivo-beli.

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2571

Podrazumevano Re: Mačor u februaru

Citat Original postavio Alinor Pogledaj poruku
    Pozdrav svima, a posebno društvu sa mačjeg foruma

Treba mi odgovor: Da li mačak od 8 meseci zna da se vrati kući?

Pitam, jer mi je jutros nestao jedan mačak. Pustila sam ga oko 7 ujutro iz kuće u dvorište, njega i njegovog brata. Do 8 sati je nestao. Mogao je preko krova skočiti na drvo, pa otići, ali to ranije nije nikada radio. Jasno mi je da je februar, ali nisam sigurna da on već ima pojma šta su mačke i mjaukanje u februaru, međutim najbitnije mi je da se on vrati kući. Do sad nije mnogo obilazio komšiluk, eventualno ode do tuđe kapije pa gleda ako tamo ima mačaka. Sad sam već zabrinuta. Drugi mačak koji je iz istog legla, nije još izrazo želju da juri mačke, nego tužno sedi i čeka da se ovaj prvi vrati. Već sam htela da okačim oglas u fazonu "traži se mačak ... sledi nagrada", ali teško da bi ga neko stvarno prepoznao, jer je to obični domaći mačak, sivo-beli.
    Kad se vrati vise nece biti nevin.....
    Kunem se, Tita mi!

Zainteresovan član Alinor (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Mačor u februaru

Puno komšija ima mačke, ali ne mogu da im kucam na vrata da bih pitala jel tu moj mačor, jer bi me proglasili lujkom trajno. Bila sam samo kod prvog komšije, tamo nije, iako on ima čitav čopor. U okolini ima jedna polu napuštena zgrada, pa vidim da tuda ima puno mačaka sad u februaru, ali nema šanse da tamo tražim, jer se tamo mačke sakrivaju u nekim stepenicama i okolnom parkiću koji je sav zakorovljen. Takođe, puno mačaka je i u bašti, ali to je ogromna površina (unutrašnjost velikog kvarta), tako da tamo krstare razne mačke, pokušala sam da ga dozivam, ali odazivaju se sve životinje iz kvarta. Danas je već treći dan da je van kuće. Drugi mačor, koji je ostao kod kuće, stalno ga traži i doziva, čeka i na kiši i na snegu. Njihova mama mačka je malo neurotična jer joj se približio porođaj, pa ga naizmenično traži ili frkće na sve nas. Samo mi ostaje da se nadam da se mačak zna snaći za hranu i sklonište, pa da će se vratiti kad mu prođe februarsko jurenje mačaka.

Slične teme

1. Pred stečajem 112 više firmi nego u februaru
    Autor KianyRiws u forumu Ekonomija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 06.04.2011., 12:07
  2. Da li ima slicnosti u oktobru i februaru??
    Autor 0077 u forumu Politika
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 04.02.2011., 19:08
  3. Prosecna plata u Srbiji u februaru 2010
    Autor trunks_ u forumu Politika
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 05.06.2010., 20:39
  4. Kuda u februaru?
    Autor zigzagger u forumu Putovanja
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.02.2006., 11:02

Pravila za slanje poruka