O cemu se radi

očigledno
ili pak imaju neke specijalne prohteve...svi znamo kako su forumerice zahtevne...običan prosečan muškarac nema neke šanse kod njih...samo izvanserijsko dolazi u obzir
 
Dugo sam tu na forumu i vidim da se retko koja od starih forumasica udala ili ima dete, sve je to omatorilo a ostalo samo. Jel to manjak bogatih muskaraca ili sta?

A kako to vidiš? Jel mora ako je udata, u opisu da joj to piše, plus broj dece redovno ažuriran? Ili?
CrystalBall1.gif
 
Dugo sam tu na forumu i vidim da se retko koja od starih forumasica udala ili ima dete, sve je to omatorilo a ostalo samo. Jel to manjak bogatih muskaraca ili sta?

Da znaš da sam se i ja pitala i zapitala o sopstvenom životu....Brak ? Poslednji put kad sam izašla uveče, bilo je to 2013. , izašla sam sama, upoznala JESAM muško nešto, a taj mi je skinuo prsten sa ruke ( tek sam skontam kad sam došla kući)
Blam
Mislim, moj blam, eto dokle sam dogurala, niko me ne muva, još me kradu i pljačkaju :lol:
A zašto se ovo pitanje odnosi samo na žene? Jesu li se "forumaši" pooženili ?
I zašto si rekao : " bogati muškarci"?
Retko ko je bogat, a ovo je normalan svet, nije ovo "Farma" ili "Parovi" ili otkud-ja-znam-koji-rijaliti gde su žene silikonske sponzoruše.
Ah, da, da dodam, taj tip iz 2013. je bio samo "poslednja kap u čaši", jednostavno sam odustala i više nikad nigde nisam ni izašla.
Možda je ovo preiskreno ali boli me uvo, ja ne lažem i ne igram igrice, ako mogu pomognem, u ovom slučaju iskreno odgovorim.
Aj kad se budeš ženio zovi na tortu :lol:
 
Da znaš da sam se i ja pitala i zapitala o sopstvenom životu....Brak ? Poslednji put kad sam izašla uveče, bilo je to 2013. , izašla sam sama, upoznala JESAM muško nešto, a taj mi je skinuo prsten sa ruke ( tek sam skontam kad sam došla kući)
Blam
Mislim, moj blam, eto dokle sam dogurala, niko me ne muva, još me kradu i pljačkaju :lol:
A zašto se ovo pitanje odnosi samo na žene? Jesu li se "forumaši" pooženili ?
I zašto si rekao : " bogati muškarci"?
Retko ko je bogat, a ovo je normalan svet, nije ovo "Farma" ili "Parovi" ili otkud-ja-znam-koji-rijaliti gde su žene silikonske sponzoruše.
Ah, da, da dodam, taj tip iz 2013. je bio samo "poslednja kap u čaši", jednostavno sam odustala i više nikad nigde nisam ni izašla.
Možda je ovo preiskreno ali boli me uvo, ja ne lažem i ne igram igrice, ako mogu pomognem, u ovom slučaju iskreno odgovorim.
Aj kad se budeš ženio zovi na tortu :lol:
Tako je i meni. Ne izlazi mi se vise, ne torbaju mi se babe vise. U stvari nikad mi se nije ni izlazilo, ja bi bio najsretniji kad bi se pojavio i odmah torbao itd.

- - - - - - - - - -

Znaš kako se kaže. Stara koka dobra juha ali mlado pa slatko.

Jedno je stara koka, a drugo matora prejahana kvocka. To ljudi mnogo mesaju.
 

Back
Top