FIFA 18 vs PES

Poruka
21.521
Isplati li se igrati FIFU 18 ?? Naravno da znam da je PES bolji - realisticniji ali za PES 17 ne postoji patch na netu da se skine sa transferima iz sezone 17/18 a PES 18 je tek posebna prica njega je gotovo nemoguce nabaviti a cak i ako dodjete do njega transferi su od prosle godine .. zasto ne znam ....

Igra li neko FIFU 18 od vas ??? Evo gledam grafika nije nista losija od PES-a .. u carrer modu su realnije cene igraca ... jedino me buni sama igra tj. sustina igrice nekako mi kad uporedim sa PES-om na FIFI sve izgleda bez veze sto se tice prijema lopte , suta , tehnike , lako je proci igraca , izvoditi driblinge ... PES je kao pravi fudbal zaista real pa mi je FIFA smesna ... kao nebo i zemlja .. STA vi mislite ?
 
FIFA nikada nije imala problem sa grafikom koja je bila čak i lepša od PES-a po meni, ali jednostavno je igranje smešno u odnosu na PES. Nisam probao, ali čujem da je FIFA 18 dosta bolja od prethodnih, pa svakako možeš da probaš ako si se smorio malo od PES-a ;)
 
Isplati li se igrati FIFU 18 ?? Naravno da znam da je PES bolji - realisticniji ali za PES 17 ne postoji patch na netu da se skine sa transferima iz sezone 17/18 a PES 18 je tek posebna prica njega je gotovo nemoguce nabaviti a cak i ako dodjete do njega transferi su od prosle godine .. zasto ne znam ....

Igra li neko FIFU 18 od vas ??? Evo gledam grafika nije nista losija od PES-a .. u carrer modu su realnije cene igraca ... jedino me buni sama igra tj. sustina igrice nekako mi kad uporedim sa PES-om na FIFI sve izgleda bez veze sto se tice prijema lopte , suta , tehnike , lako je proci igraca , izvoditi driblinge ... PES je kao pravi fudbal zaista real pa mi je FIFA smesna ... kao nebo i zemlja .. STA vi mislite ?

Sotire, sto ne igras Football Manager?

Pes je bolji. Kad se setim sestice :D Pa onda 2008, pa 2010.. Nego, jesam li jedini koji jos uvek pika Pes 2013? :D Naravno, sa pecom za ovu sezonu..
 
Slazem se ja sa tobom za gotovo sve a pre svega za online kod 2k koji je gotovo ne igriv no ja koliko sam igrao single meni se dopada. Ai ti i u Fifi i u PES-u utice na igru, samo je u basketu sve dosta brze pa je i vise gresaka a i igra se na 100 poena te se da ispraviti. Sto se tice Fifa vs PES prednost Fifi pre svega zbog online modova ali mi i gameplay bolje lezi. Obe igre imaju neke OP-ove koje kad bi resili bilo bi mnogo bolje. Licno Fifa 12 i 13 su mi bile najbolje.
 

Back
Top