FIFA 18 vs PES
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: FIFA 18 vs PES

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    171

Post FIFA 18 vs PES

Isplati li se igrati FIFU 18 ?? Naravno da znam da je PES bolji - realisticniji ali za PES 17 ne postoji patch na netu da se skine sa transferima iz sezone 17/18 a PES 18 je tek posebna prica njega je gotovo nemoguce nabaviti a cak i ako dodjete do njega transferi su od prosle godine .. zasto ne znam ....

Igra li neko FIFU 18 od vas ??? Evo gledam grafika nije nista losija od PES-a .. u carrer modu su realnije cene igraca ... jedino me buni sama igra tj. sustina igrice nekako mi kad uporedim sa PES-om na FIFI sve izgleda bez veze sto se tice prijema lopte , suta , tehnike , lako je proci igraca , izvoditi driblinge ... PES je kao pravi fudbal zaista real pa mi je FIFA smesna ... kao nebo i zemlja .. STA vi mislite ?
    Rakija mi i godi i skodi , taj te drugi svojoj kuci vodi . . https://www.youtube.com/watch?v=PlmF49LdYDU ! !

Obećava dominion (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    4

Podrazumevano Re: FIFA 18 vs PES

FIFA nikada nije imala problem sa grafikom koja je bila čak i lepša od PES-a po meni, ali jednostavno je igranje smešno u odnosu na PES. Nisam probao, ali čujem da je FIFA 18 dosta bolja od prethodnih, pa svakako možeš da probaš ako si se smorio malo od PES-a

Aktivan član skawzy (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Pes uvek

Aktivan član DjomlaSPLAT (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2014.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio Sotir zvani djubre Pogledaj poruku
    Isplati li se igrati FIFU 18 ?? Naravno da znam da je PES bolji - realisticniji ali za PES 17 ne postoji patch na netu da se skine sa transferima iz sezone 17/18 a PES 18 je tek posebna prica njega je gotovo nemoguce nabaviti a cak i ako dodjete do njega transferi su od prosle godine .. zasto ne znam ....

Igra li neko FIFU 18 od vas ??? Evo gledam grafika nije nista losija od PES-a .. u carrer modu su realnije cene igraca ... jedino me buni sama igra tj. sustina igrice nekako mi kad uporedim sa PES-om na FIFI sve izgleda bez veze sto se tice prijema lopte , suta , tehnike , lako je proci igraca , izvoditi driblinge ... PES je kao pravi fudbal zaista real pa mi je FIFA smesna ... kao nebo i zemlja .. STA vi mislite ?
    Sotire, sto ne igras Football Manager?

Pes je bolji. Kad se setim sestice Pa onda 2008, pa 2010.. Nego, jesam li jedini koji jos uvek pika Pes 2013? Naravno, sa pecom za ovu sezonu..
    U životu je kao u klađenju; Izabereš, pa čekaš rezultat

Slične teme

1. FIFA ili PES
    Autor borisgut u forumu Sportske igre
    Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 27.09.2012., 12:17
  2. Fifa VS PES
    Autor Panamaman u forumu Sportske igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.08.2008., 14:25
  3. FIFA vs PES
    Autor bgdeckooo u forumu Sportske igre