Windows

Odlicno poprilicno mali usage za w10 u leru ali dobro to je ociscena verzija jako slicna w7 po tome.

Za torrent koristi qbittorrent , nema bolje i opensource je - pamet u glavu posto to zeleno ***** koje koristis ko zna cega nema pa i minera.

Ja imam samo jedan gadget ;) a tebi fali samo jos gadget za gpu koliko vidim :D

Annotation.png


Bas sam skoro menjao cpu fx6300 a turio fx 8320 ... zablentavio se malo u winu par sekundi i sve preslo kul bez ikakvog problema.
Secam se na w7 imao sam zesce muke.
 
Poslednja izmena:
Nema taj torent majnera niti bilo šta samo nije optimizovan tu bolest vuče već godinama i on i bittorent mada sam naučio da je kontrolišem. Ugasiš ga čekaš malo memorija se vrati u normalu pa pustiš ga ponovo. Probao sam druge ali mi se ne sviđaju.
Inače za gpu mi ne treba pošto koristim msiafterburner kada igram na drugom monitoru pa tako pratim grafičku.
E ja sam terao FX8350 svojevremeno na 4.7Mhz sada je u kutiji sa sejbertootom nisam ga prodao da se nađe ako zatreba.....
 
Secam se ovog teksta i od onda ga ne koristim ...

https://www.theverge.com/2015/3/6/8161251/utorrents-secret-bitcoin-miner-adware-malware

Samo open source !

- - - - - - - - - -

Nema taj torent majnera niti bilo šta samo nije optimizovan tu bolest vuče već godinama i on i bittorent mada sam naučio da je kontrolišem. Ugasiš ga čekaš malo memorija se vrati u normalu pa pustiš ga ponovo. Probao sam druge ali mi se ne sviđaju.
Inače za gpu mi ne treba pošto koristim msiafterburner kada igram na drugom monitoru pa tako pratim grafičku.
E ja sam terao FX8350 svojevremeno na 4.7Mhz sada je u kutiji sa sejbertootom nisam ga prodao da se nađe ako zatreba.....

:D Ebes FX ako ga ne oc bar malo XD

Kod mene je na stock naponu 4GHZ bez turbo sranja.


Izgleda ce u sledecoj verziji ubaciti gui podesavanja vezana za drivere , do tada moze i ovako.

https://news.softpedia.com/news/cus...n-windows-10-october-2018-update-522758.shtml

Oduvek me je nerviralo , instaliram win sa whql amd drajverom , bude win update i automatski instalira neki basic drajver ...
 
Poslednja izmena:
Ne znam. Meni ne instalira ništa od drivera osim kada prvi put instaliram windows tada instalira zvuk to ne diram ima one Intelove IME driver koje nadogradim sa mojim IME driverima i instalira grafičke drivere. Ja samo dodam za ploču drivere i Asmedija za USB i updejtujem nvidija grafičke drajvere i i to je to. Patcheve za windows instaliram manuelno i to je to.
 
Moj problem je , ne mogu da se spojim na wifi od iMac ( WEP ) koji je prikljucen na ethernet . Windows 10 odbija nesigurne conections. Ostali uredjaji - mobile , iPhones prihvataju WIFI od iMaca.

Drugo , kamera ne radi na front - selfi. Pa tako ni Skype. Ako idem online kroz browser , front radi. WTF !?

Kod Apple nema 'takvih' problema.

heh, pa onda Microsoft fanovi kazu za Mac fanove , vi ste suvise lenji.
 
Moj problem je , ne mogu da se spojim na wifi od iMac ( WEP ) koji je prikljucen na ethernet . Windows 10 odbija nesigurne conections. Ostali uredjaji - mobile , iPhones prihvataju WIFI od iMaca.

Drugo , kamera ne radi na front - selfi. Pa tako ni Skype. Ako idem online kroz browser , front radi. WTF !?

Kod Apple nema 'takvih' problema.

heh, pa onda Microsoft fanovi kazu za Mac fanove , vi ste suvise lenji.
Nisu to problemi nego za svaku aplikaciju postoje dozvole da li mogu da koriste npr kameru, gps, itd ...

Settings/Privacy/Camera

Porediti OSX i Windows , ne bih da komentarisem to :)
 
I have a problem with the sound card of my win 10 pc...
Please tell me, How to find the appropriate driver???

This is so sudden, I missed the sound so, I went to the control panel, the sound and devices directs me to the
audio devices were everything is mutated and the fields are grey!!!
I think, I accidently delete my sound card in my win 10 pc. let me know about which type of sound I need to be install in my pc.
 
Evo ga toliko iščekivani Enterprise LTSC za probu jedino još nisam odlučio da li da ga zadržim? Lično ne bih ništa menjao za moj Pro For Workstation. Postoje i drugi načini da se Store i ostali bloatware izbaci ne treba ti LTSC.
 
И шта бим МС блокирао ову нову надогрању Виндовс 10ле?
Изгледа да и МС има проблема кад су у питању "драјвери" за нове компоненте - а ја мислио да се то само на Линуксима дешава...
 
Nije blokirao zbog drajvera. M$ ne piše drivere to pišu proizvođači hardvera M$ ih samo ubacuje. Blokirao je zbog brisanja fajlova prilikom nadogradnje sistema mada nisam primetio. Uostalom nikada ne skidam Windows sa zvaničnog sajta tako da sam čuo od drugih. Izdali su KB updejt koji rešava stvar. Sada valjda rešavaju neki bag sa Task Managerom koji neki imaju mada ja imam 4 Wina i svima radi Manager kao i uvek.
 
na w10 opera egde internet ehplorel neće da otvara video zapise ali u privatnom prozoru to radi dali neko zna šta je u pitanju
 
Poslednja izmena:
yooutube je u pitanju i video radi u privatnom prozoru onom koi nebeleži istorija pregleda a u redovnom ništa nepokreće čak nekad samo ikonica je vidljiva a ostalo zamagljeno
Opera Снимак екрана_2018-10-14_221643_www.youtube.com.png
ovako se vidi
 
Занимљиво да откад сам искључио апдејт у доњем десном ћошку ми стоји Activate Windows Go to Settings to activate Windows.
Је л још неком исто?

И шта би са оним да ће годишње одржавање да се плаћа?
 
Neće se plaćati. Vidiš da i ovako ima bagova i jošte da plaćaš za bagove. Kako ti je aktiviran windows serijski, kms, digital licence? Lično ne verujem da je do toga što si ugasio updejt.
 
А која је разлика између неактивног и активног виндоуза?
Такође, је л може упутство како се активира?
 

Back
Top