Erotski odlomci :D

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
23.411
Baudi i ja smo se dogovorili da otvorimo temu pod nazivom Erotski odlomci,
citati iz romana i poezije koje ste citali.
Pozeljno je navesti ime autora i dela.
Citati klasicnih erotskih vikend romana bice brisani.
Znaci tema se odnosi na knjizevna dela sa erotskim/seksi primesama.
Izvolite...
 
I da probijem led... :rumenka:

"Nagnuo sam se i poljubio je u usta. Iznenadio sam se kad ne samo da
nije okrenula glavu nego mi je i uzvratila poljubac, strasno i dugo. Nisam
više mogao izdržati. Činilo se da će mi se jaja raspuknuti ako nešto ne
poduzmem. Onako kako je sjedila, s dignutom suknjom i košuljom, mirna i
podložna, uzbuđivala me do ludila. Spustio sam se prema njenim bedrima,
ali me ona zaustavila.
- Oh ne, ne ovako, ne sprijeda, znate, ljepše je odostraga...
Ustala je s kreveta. Okrenula se i duboko sagnula, priljubivši lice uz
ruke položene na krevet. Iako nije rekla ni riječi, instinktivno sam shvatio
što treba učiniti. Uostalom, sjetio sam se da sam gledao dva psa kako to rade.
Čovjek se mora znati okoristiti svim iskustvima koja su mu dostupna.
Digao sam joj haljinu i košulju. Stajala je preda mnom s golom guzom.
Ali je to bila stražnjica o kojoj ste mogli samo sanjati. Iako je Berthina guza
bila graciozna, zaista se nije dala ni usporediti s nadzornikovičinom..."

Gijom Apoliner - Pustolovine mladog Don Žuana
 
Hajde da krenem sa citatom od koga je potekla ideja za temu::rumenko:

Svi se mi gramžljivo borimo za novac, ljubav, položaj, čast, poštovanje, čak i za milost božju. Dobiti nešto ni za što, čini se da je summum bonum. Zar ne kažemo: »Hajde, poj*bi!« Čudan izraz. Kao da bi se moglo uzeti, a pri tome ne dati ništa. Čak na tom osnovnom polju spajanja prevladava misao da je jeb*nje nešto što se dobiva, a ne i daje. Ili, ako je naglasak obratan - Gospode, kako sam je poj*bao! - tada je misao o nečemu što se dobiva za uzvrat prikrivena. Ni jedan muškarac ili žena ne mogu se hvaliti da su dobro jeb*li, ako on ili ona nisu također dobro poj*bani. Inače bi se isto tako moglo govoriti o jeb*nju vreće zobi.

Henri Miler - Svet seksa
 
Poslednja izmena:
Hajde da krenem sa citatom od koga je potekla ideja za temu::rumenko:

Ni jedan muškarac ili žena ne mogu se hvaliti da su dobro jeb*li, ali on ili ona nisu također dobro poj*bani. Inače bi se isto tako moglo govoriti o jeb*nju vreće zobi.

Henri Miler - Svet seksa

ovo što sam boldovao je verovatno "ako"?

inače, moj stav je da žene jeebu a da su muškarci jeebani, i nemam ništa protiv toga, okontre :malav:
 
Прави тренутак да се Робер и ја попнемо на пећ у кухињи и одгледамо представу... Место је било одлично ода-
брано... Гледало је право на кревет... Нема грешке. Антоан је своју дебелгузу одмах оборио на колена... Био је крајње
груб са њом... Њено дупе је штрчало у ваздуху... Он је муљао је по шлицу... не може да га нађе... Цепао јој је волане...
Све је цепао... Најзад се накачио на њу. Извадио киту... Почео њу да њушка... Људи ништа нису претеривали... Ника-
да не бих помислио да је такав дивљак... Нисам могао себи да дођем... Гроктао је као свиња... И она је испуштала кри-
ке... И то све пискавије. Сваки пут када јој га набије... Истина је било оно што ми је Робер причао о њеним гузовима...
Сада смо их лепо видели... Скроз су били црвени.. Огромни, скерлетни!...
Када су му панталоне спале, остао је у доњем вешу... Све около је било влажно... Антоан је снажно ударао о вра-
та... Сваки пут запуцкетају... Дрмусали су се као дивљаци... Могао ју је без сумње убити, колико се острвио... Пантало-
не су му биле смакнуте на листове и пале на под... Блуза му је сметала. Ослободио је се једним покретом... Пала је по-
ред нас... Сада је био го као од мајке рођен... Задржао је на себи једино чарапе... Газдине... везене сокне...
У жару јеб*чине, запео је о тепих и ударио главом о шипке на кревету... Пушио је као смук... Пипао се по гла-
ви... Имао је чворуге. Одмакао се од ње... Био је бесан. Затим се поново вратио на посао. „Ух, гадура!" скочио је.
„Ух, курветина.“ Марнуо ју је коленом право у слабине!... Покушавала је да се заштити. Пренемагала се...
„Антоане! Антоане! Не могу више... Преклињем те, пусти ме, љубави!... Пази!... Направићеш ми дете!... Скроз
сам мокра... “ Бунила се, кур мој!...
„Све је у реду! Све је у реду, краветино! Зачепи! Размакни ноге!...“ Није је слушао. Набијао ју је на ку*ац. Три
пута је добро ударио о бифе... Све је звекетало... Краветина је дахтала... Чули су се звуци као из ковачнице... Бојао сам
се да је не убије... Да је не докрајчи на лицу места?... Заваљивао јој је шамарчине и истовремено је кар*о. Рикали су
као дивље звери... Ухватила га је за ногу... Робер је у том часу здимио. Сишли смо са своје осматрачнице. Вратили се
за сто. Ћутали смо... Хтели смо позориште!... Ето нам га!... Било је опасно...! Они су наставили борбу.

Луј Фердинанд СЕЛИН - Смрт на кредит
 
"Lezim na njoj, haljina joj je zadignuta do struka, jos je obuvena, spustam ruku medju njene noge, zavlacim prste (tri prsta) u nju, izvlacim ih i okusim. Ima ukus na bog te pita sta, ali zanimljiv.
Dzordzija lizne moje prste i namrsti nos.
"Znas li sta treba da radis?"
Kazem: " Nisam siguran, ti?"
Ona kaze: " Ne, ali nemoj da stajes."
Zavlaci ruku u moje pantalone. Pocinje da mi d'ka bas kao sto ja to sebi radim i zaista sam potpuno sokiran.
Kazem: "Nemoj, svrsicu", a ona prosapuce u moje uho: "Sobodno."
Svrsim.
Obrise ruku o carsav, onda se oblize i poljubi me i mogu da osetim ukus."

Nik Hornbi - Razgovor sa andjelom
 
O, pohotne djevojke, ta podajte nam vaša tijela dok možete! J*bite se, zabavljajte se, to je ono najhitnije; ali,
pomno bježite od ljubavi. Samo je njena vanjština dobra, govorio je prirodoslovac Buffon, i nije samo o tome valjano
sudio kao pravi filozof. Ponavljam vam, zabavljajte se; ali, nikako nemojte voljeti; nemojte se ništa više brinuti o tome da
budete voljeni: ne treba se iznurivati jadikovkama, uzdasima, potajnim značajnim pogledima, ljubavnim pisamcima; treba se
j*bati, imati sve više j*bača i često ih mijenjati, treba se osobito snažno oduprijeti tome da vas ma i jedan od njih
pokuša sputati i zadobiti za se, zato što bi svrha ove stalne ljubavi bila da vas spriječi da se podate kome drugome
vezujući vas za sebe, surova sebičnost koja bi uskoro postala kobna po vaše uživanje. Žene nisu stvorene za jednog jedinog
muškarca: priroda ih je stvorila za sve. Slušajući isključivo taj sveti glas, neka se podaju bez razlike svima koji ih žele.
Uvijek bludnice, a nikada ljubavnice, budu li bježale od ljubavi, a obožavale užitak, na životnom će putu onda nailaziti
samo na ruže; tada će i one nas nemilice obasipati samo cvijećem!

Markiz de Sad - Filozofija u budoaru
 
343. УХВАЋЕНА
Ја посијах боб и диње,
Наврани се дјевојчица
Диње брати, боб зобати.
Ја је чеках једну вечер,
Ја је чеках и дочеках,
Ставих руку у њедарца,
У њедарца два краставца,
Нит' су зрела ни презрела,
Но најљепша за гризења.
Ставих руку мало ниже,
Мало ниже, ниже пупка,
Испод пупка диња пукла,
А из диње вода тече,
Нагнах коња те напојих
И једва се ње одвојих.

Crven ban
 
Poslednja izmena:
Džojs.jpg


Džejms Džojs - Pisma Nori
 
Dozvoli mi da prodrem u tebe. Ja sam arheolog grobnica. Želim da posvetim svoj život obeležavanju tvojih hodnika, ulaza i izlaza tako zadivljujućeg mauzoleja kao što je tvoje telo. Kako su povezani i skriveni kanali i izvori mladosti i zdravlja. Prst koji se migolji jedva da je u stanju da otkrije početak predvorja, još teže može da se probije kroz prostrane vlažne dvorane koje kriju matericu, creva ili mozak.

Dž. Vinterson iz knjige Zapisi na telu
 
Dozvoli mi da prodrem u tebe. Ja sam arheolog grobnica. Želim da posvetim svoj život obeležavanju tvojih hodnika, ulaza i izlaza tako zadivljujućeg mauzoleja kao što je tvoje telo. Kako su povezani i skriveni kanali i izvori mladosti i zdravlja. Prst koji se migolji jedva da je u stanju da otkrije početak predvorja, još teže može da se probije kroz prostrane vlažne dvorane koje kriju matericu, creva ili mozak.

Dž. Vinterson iz knjige Zapisi na telu

I tebi je ovo erotično,grobnica,mauzolej?
 
Koliko ima otkad si zadnji put bio sa ženom?«
»Četiri godine.«
»Četiri godine?«
»Da.«
»Mislim da zaslužuješ malo ljubavi«, reče ona. »Sanjala sam te. Otvorila sam tvoje grudi kao ormarić, imao je vratanca, i kad sam otvorila ta vratanca, videla sam svakojake nežne stvari u tebi— mece od pliša, sitne pahuljaste životinjice, sve one meke prisne stvarčice. Onda sam sanjala tog drugog čoveka. Prišao mi je i pružio mi neke papiriće. Bio je pisac. Uzela sam papiriće i gledala u njih. Ti papirići su imali rak. Njegovo pisanje je imalo rak. Pratim moje snove. Ti zaslužuješ malo ljubavi.«
Opet smo se ljubili.
»Slušaj«, reče ona, »kad nabiješ tu stvar u mene, izvadi ga pre nego što svršiš. Važi?«
»Nema problema.«
Legao sam preko nje. Bilo je baš dobro. Nešto se dešavalo, nesto stvarno, i to s devojkom 20 godina mlađom od mene i, na kraju krajeva, istinski lepom. Zabio sam ga desetak puta — i svršio u nju.
Skočila je.
»***** ti! Svršio si u meni!«
»Lidija, toliko je već prošlo ... bilo je tako dobro... nisam mogao da sprečim. Uhvatilo me na prepad! Boga mi, nisam mogao da sprečim.«
Poletela je u kupatilo i pustila vodu da teče u kadu. Stala je ispred ogledala provlačeći češalj kroz svoju dugu smeđu kosu. Bila je zaista zanosna.
»Koji kulov! Bože dragi, koji seljački fazon! Koje je to sranje! i nije moglo u gore vreme da se desi! *******, sad smo ga najebali!bSad smo ga najebali!«
Pošao sam u kupatilo prema njoj. »Lidija, volim te.«
»Beži mi s očiju!«
Gurnula me napolje, zatvorila vrata, i tako sam stajao u hodniku i slušao vodu kako teče u kadu.

Carls Bukovski - Zene
 
Spustio sam slušalicu i pogledao u Hariet. Smešila se
prilazeći mi. Stala je iza mene, obrgrlivši me oko struka.
„Hvala ti“, rekla je, šake su joj kliznule preko mog pupka
i zavukle se ispod pantalona. Milovala me, vrhom jezika go-
licala moje uho, nežno me stiskala i gladila sa deset mudrih
podsticajnih prstiju, komponujući fugu na mojoj flauti, i kad
je promuklo rekla: ,,Hajdemo“, požurio sam za njom u
spavaću sobu, svlačeći usput pantalone, pribojavajući se da
će muzika iznenada prestati, kao što se često dešavalo po-
slednjih meseci.
Uvijali smo se kao dve zmije jedno oko drugog, disala
je kratkim uzdasima, na mahove. „Učini mi nešto!“ molila
je. Pomislio sam kako možda želi da je poližem, pa sam re-
kao: „Hoću, ljubavi, bilo šta. Bilo šta!“

Džon Fante - Bratstvo loze
 

Back
Top