Ignor

Сећам се изјаве једне моје другарице када је и слепцу било јасно да момак на кога трза не даје пет пара за њу - "Он мене намерно игнорише, намерно".
 
dobra je tema

- - - - - - - - - -

mada je pre za psiho grupu nego za ovde, mada možemo možda i zanemariti tu činjenicu :think:

- - - - - - - - - -

možda da se smanjim i da idem u ćošak
 
Da li vas je neki muskarac nekada namjerno ignorisao i kako ste se osecale?:D



Koji to moraš biti čovek da ignorišeš ljudsko biće??? Nevažno muškarac ženu ili žena muškarca. Ako ti se osoba ne dopada, lepo kulturno objasniš. Šta postižeš s ignorisanjem? Samo ispadaš nesiguran šupak. Beda. I to nenamerno. :mrgreen:
 
Koji to moraš biti čovek da ignorišeš ljudsko biće??? Nevažno muškarac ženu ili žena muškarca. Ako ti se osoba ne dopada, lepo kulturno objasniš. Šta postižeš s ignorisanjem? Samo ispadaš nesiguran šupak. Beda. I to nenamerno. :mrgreen:


Не мислиш ли да је вероватније да је особа једноставно незаинтересована за било какав контакт. Егоманијацима то онда делује као игнорисање.

Оно као - толико сам битан јбт...
 
oh da naravno desilo mi se ne jednom da budem kao H2O bez boje ukusa i mirisa za pojedine primerke suprotnog pola
ne znam da li su me namerno ili slučajno ignorisali ali u slučaju da sam ja zainteresovana strana epilog bi bio uvek isti
 
Muskarcu koji stavlja zene na ignor, pun je kuratz zena i njihovih igrica. Cesto takve likove smatraju za gejeve ne razumevajuci njihovo zasicenje vec vidjenim situacijama. Pozitivna osobina, postenije je da se klonis izazova a ne da u njega srljas da bi se posle pravdao pred sobom sta ti je to trebalo kada nisi slusao sopstvene instikte.

Sa druge strane relacija zena i ignor, nosi mnogo dublju psiholosku analizu. To najvise praktikuje zena koja je startovana bezbroj puta pretezno od muskog polusveta kao i zena koja je bi sa lez dominantom. Palanacko rezonovanje je nasledila od majke i tetaka dok je jos kao mala pila kafu sa njima i slusala opajdare kako grakcu da su muskarci jedino dobri za dresuru i gde ce njen najvredniji ulog u poslednjem cinu predstave koju rezira, biti naravno *****. Malo vise uvrnuto.

Normalne zene i muskarci kada im neko dokurci sa proseravanjima nikada ne stavljaju na ignor, vec su indiferentni spram osoba koje nisu znale da ispostuju normalan odnos, ili su bile nesposobne da pravilno kanalisu sopstvene emocije, ili sto je najgore, nisu umele da komuniciraju, verbalnim ili nemustim jezikom.

Zene i muskarci su tragicni primer jedine zivotinjske vrste nesposobne da naprave pravi balans izmedju uma i osecanja. Zato se deca radjaju, da bi nas podsetila na nevinost tog konflikta koji smo sazrevanjem i losim vezama okamenili u sebi i postali kamenje.... ili kamenjarke.
 
Не мислиш ли да је вероватније да је особа једноставно незаинтересована за било какав контакт. Егоманијацима то онда делује као игнорисање.

Оно као - толико сам битан јбт...

Koja je po tebi razlika između ignorisanja i "jednostavno nezainteresovanosti za bilo kakav kontakt"?
 
Koja je po tebi razlika između ignorisanja i "jednostavno nezainteresovanosti za bilo kakav kontakt"?

Игнорисање је свесно избегавање контакта чак и ако га супротна страна директно или индиректно иницира. Ту је та разлика.
 
A šta misliš što tema nije otvorena na suprotnom pdf i adresirana muškarcima ?

Da je na suprotnom pdf-u temu otvorila neka zena siguran sam da bi vise pisali nego ovde pisale. A zasto to nije odradio korisnik koji je ovde otvorio to ne znam, moras pitati njega.

- - - - - - - - - -

Sta mislite o ignorisanju osoba koje pokusavaju da igraju igrice s vama?

Jedna mi stalno salje te zahteve za igrice pa sam je pitao zasto to radi, ona kaze da ne salje.
 

Back
Top