Win Win

Mt'Jay567

Početnik
Poruka
2
Kupio sam u win win-u jedan telefon pre sada skoro dve godine,sa garancijom od dve godine.Posle nekih 9-12 meseci prestao je da radi,racun je bio izgubljen i nisam imao pravo na reklamaciju sa cime sam se pomirio.
Medjutim pre oko mesec dana racun je nadjen,a imao sam jos 2 meseca do isteka garancije,odneo sam ga ali popravka nije bila moguca zato sto nisam imao punjac(izgubljen je) iako sam imao svu ostalu dodatnu opremu:usb kabl punjaca,slusalice,kutija,uputstvo,folije itd.
Nigde nije pisalo da je garancija nevazeca zbog nedostatka dodatne oprema,pa me zanima sta sada da radim...Ako neko ima neki savet,bio bih zahvalan.
 
Ono, realno… nisam siguran da tako neprijatenih iznenađenja ne bi bilo ni u drugim prodavnicama, ali…
Pre x godina, kupio kod njih Dell-ov laptop. Posle par meseci (ako je bilo i toliko) pojavi mu se neka plava vertikalna linija. Ja slučajno saznao da neko koga znam radi u njihovom servisu i računam extra – jednom i ja da imam neku vezu. Međutim, kaže čovek, može servisiranje, ali moramo da ga šeljemo u centralni servis na popravku, biće kod nas 2 meseca :eek:
Meni laptop trebao hitno i tako je i ostao sa tim felerom.

U svakom slučaju, otkad sam, posle toga, na njihovom sajtu video da su počeli da naglašavaju da su im neki uređaji “refabrikovani” zaobilazim ih u širokom luku.

Što se tvoje situacije tiče, mislim da tu i nema nekog naročitog manevarskog prostora i pitanje je da li je vredno živaca.
Otprilike, javiše se tržišnoj inspekciji, a oni te upute na udruženja za zaštitu prava potrošača…

- - - - - - - - - -

Moraju da te obestete ali je firma u vlasnistvu vucicevog brata mafijasa pa ne moraju nista

Cenim tu potrebu za buntom, ali ako jos neko pocne da me smara sa antivucicevskom retorikom van pdf Politika, glasam ga prvom prilikom :rtfm:
 
Našli prevaranti rupu i vade meso !?
Moj ti je savet da sve prijaviš inspekciji-
Potanko objasni kao nama sada.
Možda sve šanse nisu propale ?
Vrlo je očigledno da prodavnica vrda...

Kako ti inspekcija bude rekla, to ti je....
 
Ono, realno… nisam siguran da tako neprijatenih iznenađenja ne bi bilo ni u drugim prodavnicama, ali…
Pre x godina, kupio kod njih Dell-ov laptop. Posle par meseci (ako je bilo i toliko) pojavi mu se neka plava vertikalna linija. Ja slučajno saznao da neko koga znam radi u njihovom servisu i računam extra – jednom i ja da imam neku vezu. Međutim, kaže čovek, može servisiranje, ali moramo da ga šeljemo u centralni servis na popravku, biće kod nas 2 meseca :eek:
Meni laptop trebao hitno i tako je i ostao sa tim felerom.

U svakom slučaju, otkad sam, posle toga, na njihovom sajtu video da su počeli da naglašavaju da su im neki uređaji “refabrikovani” zaobilazim ih u širokom luku.

Što se tvoje situacije tiče, mislim da tu i nema nekog naročitog manevarskog prostora i pitanje je da li je vredno živaca.
Otprilike, javiše se tržišnoj inspekciji, a oni te upute na udruženja za zaštitu prava potrošača…

- - - - - - - - - -



Cenim tu potrebu za buntom, ali ako jos neko pocne da me smara sa antivucicevskom retorikom van pdf Politika, glasam ga prvom prilikom :rtfm:

Obrati se organizaciji za zastitu potrosaca
 
Hvala na odgovorima,posto imam jos oko 20-25 dana do isteka,pokusacu jos jedan poslednji put da ga nadjem,ako ne nadjem,obraticu se trzisnoj inspekciji,punjac ne mogu kupiti zato sto je ovo telefon malo manje poznatije firme,barem u Srbiji(GSmart),pa jedino imam opciju da ga uzmem preko interneta ako i tu.
 
Moji utisci o winwinu su sledeci: sve najgore!!!!
Narucio sam komp od priblizno 1000e. Receno mi je da moram da sacekam na realizaciju porudzbine dan-dva, jer im je sajt down-trenutno. Kada su prosla ta dva dana, nastupio je vikend pa je agonija oko isporuke racunara trajala 10ak dana.
Komp su mi dostavili u iscepanoj kutiji. Prvo nisam obracao paznju na to, ali kada sam povezao komp i ukljucio ga, nasatala je neverica. Komp nije radio. Kako je u pitanju desktop racunar koji ima prelepljenu nalepnicu, nisam smeo da ga otvaram jer racunar ima garanciju. S obzirom koliko kosta racunar, nisam hteo da rizikujem da ostanem bez garancije, pa sam racunar odneo do najblize win win prodavnice koja se nalazi u ulici bulevar Arsenija Carnojevica 69, N. Beograd. Njihova sluzba, koja je inace strasno neljubazna, rekli su mi da je reklamacija prihvacena i da ce se ista resiti sto pre, jer su napisali da se resi po HITNOM postupku. Receno mi je da cu odgovor dobiti kroz par dana, ali posto me niko nije kontaktirao, odlucio sam da sam pozovem njihov CC.
Njihov operater, koji je isto neljubazan kao i kolege u pomenutoj poslovnici, mi je rekao da je reklamacija evidentirana i da je sve u redu po pitanju toga i da je rok za resavanje reklamacije 30 dana i da nemam nikakvog osnova da zahtevam da se popravka racunara obavi ranije.
Sada sedim bez racunara i bez para, jer hvala Bogu, imaju jos nekoliko dana rok da rese reklamaciju.
Mislim da je kranje neprofesionlano da jedna od najvecih firmi bele tehnike radi ovakve stvari.
Tako da, ko god se misli da kupi nesto skuplje u winwinu, neka razmisli malo bolje. Dzaba im je da se reklamiraju da su najjeftiniji, ako na ovaj nacin posluju.
 
Katastrofa i lopovluk zvan WinWin (Tehnomanija, Emmi isti gazda)
Kupila sam u winwinu dva para slušalica.
Prve su crkle posle dve nedelje, druge posle dva meseca.
Za prve su uvazili reklamaciju, i evo posle 8 meseci jos novac niti uredjaj nisu vratili.
Najgori prevaranti koji uvoze NAJLOŠIJI kvalitet robe iz inostranstva, muljaju, kradu od ljudi novac, a posle taj isti ne mozes da vratiš!
Da ne pominjem koliko su prodavci neljubazni i koliko je iz dzepa novca drugim kupcima oteto.
Sramota da takva firma jos uvek zauzima najveci deo trzista elektronske robe, kupac potpuno nezaštićen!

Sve najgore!
 
Kupio ja online neki brijač pre par godina u winwinu i naravno, jedna od tih komponenti nije uopšte radila tj prekidala je, moralo je to nešto malo da se savije.
Ja lepo to spakujem i sutra pravac radnja. Oni gledaju i stvarno ne radi (nisu ukapirali mrdanje) i on kao vadi papir pa piše nešto... Rekoh šta to pišete? On kao zahtev za servis... Ja rekoh nema tu nikavog servisa vraćaj pare neispravno, kupljeno preko interneta. On jao ne može ja rekoh može pročitaj zakon o kupovini preko interneta. Vraćaj pare. On kao ne može ja zovi šefa, gde je šef, nije tu KAKO NIJE TU TOKOM RADNOG VREMENA izurlam se ja, gde je u kom kafiću da odem po njega? Isprazni se radnja u sekundi na terazijama, zazbežaše se ljudi i ja odmah dobi pare na ruke.
Prevaranti neopevani. Od tada samo kupujem iz mađarske em jeftinije 20-30% em ima garanciju em je EU kvalitet ništa se ne kvari!
Ovo sve što sam kupovao u tehnomaniji i winu se kvarilo i tokom garancije i crklo je odmah posle garancije uglavnom nepopravljivo. Bofl najgore vrste koji naši kriminalci uvoze.
 
Imam ružna iskustva sa servisom WIN WIn-a u garantnom roku. Na telefon za prijavu kvara kol centar upućuje na aplikaciju za prijavu. Kad sam prijavio kvar kreće igra pokvarenih telefona. Javlja mise predstavnik prodaje da me uputi na isti borj koji sam prethodno zvao. Kol centar me upućuje na sajt...... Kad se žalite traže broj registrovane prijave, koji sam tek naknadno dobio posle rasprave. Vrhunac posle par dana je zahtev da prosledim skeniranu garanciju koju do sada nisu tražili jer bi je odmah i poslao. Očigledno ime nije stalo do kupaca. Niti se plaše bilo kakve institucije državcw kao što su tržišna isnpekcija i sl. Moj savet je tražite drugog prodavca ako ne želite nerviranje za svoje pare.
 
U radnjama i unapred ne smeš ni kaparu da ostaviš jer će te ubediti da si poručio nešto sasvim drugo u stvari ono što imaju. Uglavnom je to skuplje i lošije.
 

Back
Top