Win Win
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Win Win

Nov član
    Učlanjen
    10.02.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Win Win

Kupio sam u win win-u jedan telefon pre sada skoro dve godine,sa garancijom od dve godine.Posle nekih 9-12 meseci prestao je da radi,racun je bio izgubljen i nisam imao pravo na reklamaciju sa cime sam se pomirio.
    Medjutim pre oko mesec dana racun je nadjen,a imao sam jos 2 meseca do isteka garancije,odneo sam ga ali popravka nije bila moguca zato sto nisam imao punjac(izgubljen je) iako sam imao svu ostalu dodatnu opremu:usb kabl punjaca,slusalice,kutija,uputstvo,folije itd.
    Nigde nije pisalo da je garancija nevazeca zbog nedostatka dodatne oprema,pa me zanima sta sada da radim...Ako neko ima neki savet,bio bih zahvalan.

Iskusan Sugaenzi (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: Win Win

Moraju da te obestete ali je firma u vlasnistvu vucicevog brata mafijasa pa ne moraju nista

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

nasao si punjac koji ces kupiti i prilozis
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    23

Ono, realno… nisam siguran da tako neprijatenih iznenađenja ne bi bilo ni u drugim prodavnicama, ali…
    Pre x godina, kupio kod njih Dell-ov laptop. Posle par meseci (ako je bilo i toliko) pojavi mu se neka plava vertikalna linija. Ja slučajno saznao da neko koga znam radi u njihovom servisu i računam extra – jednom i ja da imam neku vezu. Međutim, kaže čovek, može servisiranje, ali moramo da ga šeljemo u centralni servis na popravku, biće kod nas 2 meseca
    Meni laptop trebao hitno i tako je i ostao sa tim felerom.

U svakom slučaju, otkad sam, posle toga, na njihovom sajtu video da su počeli da naglašavaju da su im neki uređaji “refabrikovani” zaobilazim ih u širokom luku.

Što se tvoje situacije tiče, mislim da tu i nema nekog naročitog manevarskog prostora i pitanje je da li je vredno živaca.
    Otprilike, javiše se tržišnoj inspekciji, a oni te upute na udruženja za zaštitu prava potrošača…

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Sugaenzi Pogledaj poruku
    Moraju da te obestete ali je firma u vlasnistvu vucicevog brata mafijasa pa ne moraju nista
    Cenim tu potrebu za buntom, ali ako jos neko pocne da me smara sa antivucicevskom retorikom van pdf Politika, glasam ga prvom prilikom

Aktivan član skawzy (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    nasao si punjac koji ces kupiti i prilozis
    Tako uradi. Kupi nov punjac i reci im da si ga nasao. Msm koja glupost, imas papire od njega a oni glume budalu.

Legenda Grof Vronski (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2636

Našli prevaranti rupu i vade meso !?
    Moj ti je savet da sve prijaviš inspekciji-
    Potanko objasni kao nama sada.
    Možda sve šanse nisu propale ?
    Vrlo je očigledno da prodavnica vrda...

Kako ti inspekcija bude rekla, to ti je....
    Kada bi se ljudi odrekli lepog govora o sebi i lošeg govora o drugima -
    većina čovečanstva bi postala nema...

Iskusan jolemisa (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio Mirran Pogledaj poruku
    Ono, realno… nisam siguran da tako neprijatenih iznenađenja ne bi bilo ni u drugim prodavnicama, ali…
    Pre x godina, kupio kod njih Dell-ov laptop. Posle par meseci (ako je bilo i toliko) pojavi mu se neka plava vertikalna linija. Ja slučajno saznao da neko koga znam radi u njihovom servisu i računam extra – jednom i ja da imam neku vezu. Međutim, kaže čovek, može servisiranje, ali moramo da ga šeljemo u centralni servis na popravku, biće kod nas 2 meseca
    Meni laptop trebao hitno i tako je i ostao sa tim felerom.

U svakom slučaju, otkad sam, posle toga, na njihovom sajtu video da su počeli da naglašavaju da su im neki uređaji “refabrikovani” zaobilazim ih u širokom luku.

Što se tvoje situacije tiče, mislim da tu i nema nekog naročitog manevarskog prostora i pitanje je da li je vredno živaca.
    Otprilike, javiše se tržišnoj inspekciji, a oni te upute na udruženja za zaštitu prava potrošača…

- - - - - - - - - -

Cenim tu potrebu za buntom, ali ako jos neko pocne da me smara sa antivucicevskom retorikom van pdf Politika, glasam ga prvom prilikom
    Obrati se organizaciji za zastitu potrosaca

Nov član
    Učlanjen
    10.02.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala na odgovorima,posto imam jos oko 20-25 dana do isteka,pokusacu jos jedan poslednji put da ga nadjem,ako ne nadjem,obraticu se trzisnoj inspekciji,punjac ne mogu kupiti zato sto je ovo telefon malo manje poznatije firme,barem u Srbiji(GSmart),pa jedino imam opciju da ga uzmem preko interneta ako i tu.

Slične teme

1. Treba mi service pack1 za WIN XP
    Autor nemluk u forumu Softver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 15.02.2004., 13:59
  2. TREBA MI JAVA VM za Win XP
    Autor bsqcom u forumu Softver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.12.2003., 21:39
  3. Mreza pod Win XP-om
    Autor Oz u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 6