Где човек мора да тражи нормалну девојку /нормално женско ?

Poljakromantik1995

Zainteresovan član
Poruka
385
Здраво . Да ли знате ,где човек може да нађе нормално женско ? Јер моје искуства са ,,лепшим полом '' су негативне . Имам скоро 23 година ( испунићу 23 тачно 23-ег фебруара ).
Три пута сам покушавао да створим неку озбиљну вежу за девојкама .
1) Први пут сам нашао девојку када сам имао 19 година .Чинио ми се ,да све је било у реду . После сам се јако разочарао ,јер ова девојка је мене варала са паре са старијим мушкарцима .
2 ) Пре 1,5 године упознао сам девојку ,која ми је обећавала љубав .Једном смо се срели код ње у кући . И све је било у реду . Леп вечер ,током овог вечера питала је мене ,када имам неки слободан дан ,да га резервише ,и да ћемо све слободне дане проводити заједно. Па после овог вечера ,следећег дана избацила ме са ФБ ,када сам дошао код ње у кући рекла , да није спремна за везу итд да сам сјајан лик и да није ово моја кривица ,што не жели да створи са мном везу .
3) 3) Овај пут сам се највише разочарао .4 месеца труда ,плаћања кава ,доношења цвећа ,заједничких шетња ,куповања чоколада итд . Радио сам јој домаће задатке са пољског и историје ,добијала је добре оцене . Једном сам у 2 сата (ноћ )изашао из куће да јој помогнем вратити се кући ,јер се плашила враћати по ноћи сама (не чудим се ,јер у овом граду ,поготово ноћу ,повратак у кућу је опасан ,има сваких клосара у овом граду и дегенерата са ножевима под гркљоном ) . После 3 месеча је рекла ,да ме воли ,месец дана касније је мене оставила ,а осам дана после тога била је у вези на ФБ са другим дечком . Незнам где сам погрешио ,можда је била она премлада (18 година ) да зна шта ради ? Незнам .Тако или онако ,ово је било моје највече разочарање .
Зато питам се ,где наћи нормално женско ?
 
Kazu da je muskarac koji stvarno ocekuje vernost od zene , mekusac...a onaj koji to javno ocekuje, pravi muskarac....
Dakle uspesno je predstavljen zenski model jedno radis, drugo se pravis da radis, trece ti znaci, cetvrto vrednujes...
Ebe lud zbunjenog za sitne poene..

Elem, sve te sto se bacaju nemilice u promet sa 16-24 ce ti kidati kozu sa ledja ako pomislis da su nepostene , ali kad budu imale 24+ , a postace skoro pa nevine u 35+....ako nisu udate, a ako jesu, e onda ce biti u dosadnom braku a ti ces biti njihov izlaz..
 
Здраво . Да ли знате ,где човек може да нађе нормално женско ? Јер моје искуства са ,,лепшим полом '' су негативне . Имам скоро 23 година ( испунићу 23 тачно 23-ег фебруара ).
Три пута сам покушавао да створим неку озбиљну вежу за девојкама .
1) Први пут сам нашао девојку када сам имао 19 година .Чинио ми се ,да све је било у реду . После сам се јако разочарао ,јер ова девојка је мене варала са паре са старијим мушкарцима .
2 ) Пре 1,5 године упознао сам девојку ,која ми је обећавала љубав .Једном смо се срели код ње у кући . И све је било у реду . Леп вечер ,током овог вечера питала је мене ,када имам неки слободан дан ,да га резервише ,и да ћемо све слободне дане проводити заједно. Па после овог вечера ,следећег дана избацила ме са ФБ ,када сам дошао код ње у кући рекла , да није спремна за везу итд да сам сјајан лик и да није ово моја кривица ,што не жели да створи са мном везу .
3) 3) Овај пут сам се највише разочарао .4 месеца труда ,плаћања кава ,доношења цвећа ,заједничких шетња ,куповања чоколада итд . Радио сам јој домаће задатке са пољског и историје ,добијала је добре оцене . Једном сам у 2 сата (ноћ )изашао из куће да јој помогнем вратити се кући ,јер се плашила враћати по ноћи сама (не чудим се ,јер у овом граду ,поготово ноћу ,повратак у кућу је опасан ,има сваких клосара у овом граду и дегенерата са ножевима под гркљоном ) . После 3 месеча је рекла ,да ме воли ,месец дана касније је мене оставила ,а осам дана после тога била је у вези на ФБ са другим дечком . Незнам где сам погрешио ,можда је била она премлада (18 година ) да зна шта ради ? Незнам .Тако или онако ,ово је било моје највече разочарање .
Зато питам се ,где наћи нормално женско ?

I opet dodjes zenama na zicer,e moj ti ,bile bi ti i te prave samo da si znao da ih dresiras
 
Nisam imao bas toliko losa iskustva kao ti, ali sam opet donekle razocaran. Zato sam resio da vise necu srljati ni u sta, nego ako bude trebalo da se desi - desice se :D

Ako hoces da pokusas nesto ozbiljno, najbolje je da ne uleces naglo u vezu, vec da to predje iz prijateljstva, kad dobro upoznas nekoga. Niko ne moze da se folira i da bude dvolican sve vreme. Prvo steknes neko misljenje, pa onda predjes na stvar ako ti se i dalje svidja. Svaki put kad sam uleteo u tako nesto na brzinu, nijednom nije uspelo da bude ozbiljno, ni priblizno.

I devojci nikako na pocetku ne stavljaj do znanja da ti je stalo i da si se bas zagrejao, daj joj povoda da te juri, cim vidi da si odlepio za njom i da te je osvojila, vise joj nije zanimljivo, gubi interesovanje.
 
Poslednja izmena:
I da se nadovezem na moju prethodnu poruku: pazi cime pokusavas da privuces devojku.

Ako pokusavas da je privuces novcem, poklonima i slicno, jasno je kakve ces privuci. Kako zracis, tako privlacis.
Potrudi se da se neka zaljubi u tvoj sarm, u tvoj karakter, duhovitost... iz takvih stvari se razvijaju 'normalne' veze.

Kad naletis na sponzorusu, cim izvor presusi, ili nadju boljeg sponzora, sutnuce te. Ne kazem da su mozda sve tri bile sponzoruse, mozda se nekoj jednostavno nisi svideo, i to je kasno shvatila. Mozda...

A sto se tice samog pitanja - gde pronaci normalnu devojku, nema tu pravila, moze se desiti bilo gde. Probaj da prosiris krug prijatelja preko postojecih prijatelja, upoznaces neku zanimljivu osobu valjda... Trudi se da izlazis vise, ako slabije izlazis, i slicno... E sad je samo pitanje imas li zelju i volju posle ovakvih iskustava.
 
Poslednja izmena:
Здраво . Да ли знате ,где човек може да нађе нормално женско ? Јер моје искуства са ,,лепшим полом '' су негативне . Имам скоро 23 година ( испунићу 23 тачно 23-ег фебруара ).
Три пута сам покушавао да створим неку озбиљну вежу за девојкама .
1) Први пут сам нашао девојку када сам имао 19 година .Чинио ми се ,да све је било у реду . После сам се јако разочарао ,јер ова девојка је мене варала са паре са старијим мушкарцима .
2 ) Пре 1,5 године упознао сам девојку ,која ми је обећавала љубав .Једном смо се срели код ње у кући . И све је било у реду . Леп вечер ,током овог вечера питала је мене ,када имам неки слободан дан ,да га резервише ,и да ћемо све слободне дане проводити заједно. Па после овог вечера ,следећег дана избацила ме са ФБ ,када сам дошао код ње у кући рекла , да није спремна за везу итд да сам сјајан лик и да није ово моја кривица ,што не жели да створи са мном везу .
3) 3) Овај пут сам се највише разочарао .4 месеца труда ,плаћања кава ,доношења цвећа ,заједничких шетња ,куповања чоколада итд . Радио сам јој домаће задатке са пољског и историје ,добијала је добре оцене . Једном сам у 2 сата (ноћ )изашао из куће да јој помогнем вратити се кући ,јер се плашила враћати по ноћи сама (не чудим се ,јер у овом граду ,поготово ноћу ,повратак у кућу је опасан ,има сваких клосара у овом граду и дегенерата са ножевима под гркљоном ) . После 3 месеча је рекла ,да ме воли ,месец дана касније је мене оставила ,а осам дана после тога била је у вези на ФБ са другим дечком . Незнам где сам погрешио ,можда је била она премлада (18 година ) да зна шта ради ? Незнам .Тако или онако ,ово је било моје највече разочарање .
Зато питам се ,где наћи нормално женско ?
Sve tri devojke su normalne.Jednostavno, žene su takve.Tebe je majka ili već koja žena je to radila pogrešno vaspitala.
 
Nisam imao bas toliko losa iskustva kao ti, ali sam opet donekle razocaran. Zato sam resio da vise necu srljati ni u sta, nego ako bude trebalo da se desi - desice se :D

Ako hoces da pokusas nesto ozbiljno, najbolje je da ne uleces naglo u vezu, vec da to predje iz prijateljstva, kad dobro upoznas nekoga. Niko ne moze da se folira i da bude dvolican sve vreme. Prvo steknes neko misljenje, pa onda predjes na stvar ako ti se i dalje svidja. Svaki put kad sam uleteo u tako nesto na brzinu, nijednom nije uspelo da bude ozbiljno, ni priblizno.

I devojci nikako na pocetku ne stavljaj do znanja da ti je stalo i da si se bas zagrejao, daj joj povoda da te juri, cim vidi da si odlepio za njom i da te je osvojila, vise joj nije zanimljivo, gubi interesovanje.

Па ово нису били неки скупи поклони ,јер нисам ја богаташ . Мислио сам ,да плаћање каве, чаја је нормално . Мислио сам ,да радим добро ,када показујем јој ,да када је са мном може да се осећа безбедно . Жене кажу ,да воле романтичаре . Па видим ,да није то истина . Очигледно жене једно мисле ,друго причају ,треће раде .
 
Па ово нису били неки скупи поклони ,јер нисам ја богаташ . Мислио сам ,да плаћање каве, чаја је нормално . Мислио сам ,да радим добро ,када показујем јој ,да када је са мном може да се осећа безбедно . Жене кажу ,да воле романтичаре . Па видим ,да није то истина . Очигледно жене једно мисле ,друго причају ,треће раде .

Nisam ni rekao da si pokusao da je potkupis poklonima, samo kazem da obratis paznju na to cime pokusavas da privuces devojku. Jeste normalno, ali i njih nekad treba pustiti da plate jer se osecaju neprijatno ako samo ti placas, nekad se moze podeliti racun... A sto se tice toga da li vole romanticare ili ne, zavisi od osobe do osobe, ukusi su razliciti.
 
Jedna velika greska je imati pravi tip zene u glavi i
sa istima imati iste price.
Posto si mlad slobodno startuj svaku koja ti se svidi
na neki nacin mozda otkrijes da iza toga postoji nesto dobro.

- - - - - - - - - -

Normalna ce biti ona prava...:)

- - - - - - - - - -

Veza se pravi korak po korak, nikad ne treba videti u glavi savrsenu vezu
dok ona to zaista ne postane.

- - - - - - - - - -
 
Zene vole da ih maltretiras i ponizavas is ve dok ih tako tretiras ima da te jure i traze,

To zvuci previse surovo, ali sam donekle i ja stekao utisak da traze ostrije muskarce, da ih to vise privlaci. Pod tim ne podrazumevam da je na bilo koji nacin fizicki maltretira.
Dok ih odbacujes i pravis se da ti i nije nesto preterano stalo, jure te. Kad vide da si se zacopao, vise im ne bude zanimljivo.

Trudis se nenormalno i na kraju te najlaganije ohladi. A onda vidis kako ih neko drzi na distanci (i da ne kazem ponizava, mozda ima neki blazi izraz), a ipak je vrti oko malog prsta, juri ga. To je ono sto razocara kad vidis, ali life's a bit*h, sta da se radi
 
Poslednja izmena:
Veza se pravi korak po korak, nikad ne treba videti u glavi savrsenu vezu
dok ona to zaista ne postane.

- - - - - - - - - -
How yes know.Ne pali dečka.Ako se žena u startu ne zanima za tebe, ne zove, ne koristi trikove da bi ti zauzela slobodno(i sve preostalo) vreme od veze nema ništa.Doktore...:lol:
 
Čim počne da ti traži pare bez veze i razloga, beži od nje.

Takve je lako prepoznati u startu, ali ima i onih podmuklih, ne trazi ti eksplicitno pare, ali te ipak na finjaka navede da izvuces novcanik :lol:


Moja preporuka ti je da se ne opterecujes previse time, pusti da tece prirodnim tokom i ne sili previse
Ima toliko lepih stvari u zivotu kojima mozes da ispunis vreme u medjuvremenu. Iskoriscavaj zivot dok imas vremena, brzo leti.
Prijatelji mogu da budu mnogo zanimljiviji od devojke.
 
Poslednja izmena:
Takve je lako prepoznati u startu, ali ima i onih podmuklih, ne trazi ti eksplicitno pare, ali te ipak na finjaka navede da izvuces novcanik :lol:


Moja preporuka ti je da se ne opterecujes previse time, pusti da tece prirodnim tokom i ne sili previse
Ima toliko lepih stvari u zivotu kojima mozes da ispunis vreme u medjuvremenu. Iskoriscavaj zivot dok imas vremena, brzo leti.
Prijatelji mogu da budu mnogo zanimljiviji od devojke.
Prijatelji su prijatelji ali žene su poseban kvalitet života.
 

Back
Top