Где човек мора да тражи нормалну девојку /нормално женско ?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 77

Tema: Где човек мора да тражи нормалну девојку /нормално женско ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.04.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    9

Podrazumevano Где човек мора да тражи нормалну девојку /нормално женско ?

Здраво . Да ли знате ,где човек може да нађе нормално женско ? Јер моје искуства са ,,лепшим полом '' су негативне . Имам скоро 23 година ( испунићу 23 тачно 23-ег фебруара ).
    Три пута сам покушавао да створим неку озбиљну вежу за девојкама .
    1) Први пут сам нашао девојку када сам имао 19 година .Чинио ми се ,да све је било у реду . После сам се јако разочарао ,јер ова девојка је мене варала са паре са старијим мушкарцима .
    2 ) Пре 1,5 године упознао сам девојку ,која ми је обећавала љубав .Једном смо се срели код ње у кући . И све је било у реду . Леп вечер ,током овог вечера питала је мене ,када имам неки слободан дан ,да га резервише ,и да ћемо све слободне дане проводити заједно. Па после овог вечера ,следећег дана избацила ме са ФБ ,када сам дошао код ње у кући рекла , да није спремна за везу итд да сам сјајан лик и да није ово моја кривица ,што не жели да створи са мном везу .
    3) 3) Овај пут сам се највише разочарао .4 месеца труда ,плаћања кава ,доношења цвећа ,заједничких шетња ,куповања чоколада итд . Радио сам јој домаће задатке са пољског и историје ,добијала је добре оцене . Једном сам у 2 сата (ноћ )изашао из куће да јој помогнем вратити се кући ,јер се плашила враћати по ноћи сама (не чудим се ,јер у овом граду ,поготово ноћу ,повратак у кућу је опасан ,има сваких клосара у овом граду и дегенерата са ножевима под гркљоном ) . После 3 месеча је рекла ,да ме воли ,месец дана касније је мене оставила ,а осам дана после тога била је у вези на ФБ са другим дечком . Незнам где сам погрешио ,можда је била она премлада (18 година ) да зна шта ради ? Незнам .Тако или онако ,ово је било моје највече разочарање .
    Зато питам се ,где наћи нормално женско ?

Elita Branko Lori (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    751

Podrazumevano Re: Где човек мора да тражи нормалну девојку /нормално женско ?

Pu 1.

Mani se ćorava posla
    UPOZNAJ TIŠINU I TMINU

Legenda pura moca (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    79
    Reputaciona moć
    1578

‘Over the Mountains

Of the Moon,

Down the Valley of the Shadow,

Ride, boldly ride,’

The shade replied,—

‘If you seek for Eldorado!’
    ne moram, dakle postojim

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.04.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    9

Citat Original postavio Branko Lori Pogledaj poruku
    Pu 1.

Mani se ćorava posla
    xa xa xa xa xa

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Kazu da je muskarac koji stvarno ocekuje vernost od zene , mekusac...a onaj koji to javno ocekuje, pravi muskarac....
    Dakle uspesno je predstavljen zenski model jedno radis, drugo se pravis da radis, trece ti znaci, cetvrto vrednujes...
    Ebe lud zbunjenog za sitne poene..

Elem, sve te sto se bacaju nemilice u promet sa 16-24 ce ti kidati kozu sa ledja ako pomislis da su nepostene , ali kad budu imale 24+ , a postace skoro pa nevine u 35+....ako nisu udate, a ako jesu, e onda ce biti u dosadnom braku a ti ces biti njihov izlaz..

Aktivan član Boldrik (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Naviknes se na razocarenja, bice ti lakse

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6129

Citat Original postavio Poljakromantik1995 Pogledaj poruku
    Здраво . Да ли знате ,где човек може да нађе нормално женско ? Јер моје искуства са ,,лепшим полом '' су негативне . Имам скоро 23 година ( испунићу 23 тачно 23-ег фебруара ).
    1) Први пут сам нашао девојку када сам имао 19 година .Чинио ми се ,да све је било у реду . После сам се јако разочарао ,јер ова девојка је мене варала са паре са старијим мушкарцима .
    2 ) Пре 1,5 године упознао сам девојку ,која ми је обећавала љубав .Једном смо се срели код ње у кући . И све је било у реду . Леп вечер ,током овог вечера питала је мене ,када имам неки слободан дан ,да га резервише ,и да ћемо све слободне дане проводити заједно. Па после овог вечера ,следећег дана избацила ме са ФБ ,када сам дошао код ње у кући рекла , да није спремна за везу итд да сам сјајан лик и да није ово моја кривица ,што не жели да створи са мном везу .
    3) 3) Овај пут сам се највише разочарао .4 месеца труда ,плаћања кава ,доношења цвећа ,заједничких шетња ,куповања чоколада итд . Радио сам јој домаће задатке са пољског и историје ,добијала је добре оцене . Једном сам у 2 сата (ноћ )изашао из куће да јој помогнем вратити се кући ,јер се плашила враћати по ноћи сама (не чудим се ,јер у овом граду ,поготово ноћу ,повратак у кућу је опасан ,има сваких клосара у овом граду и дегенерата са ножевима под гркљоном ) . После 3 месеча је рекла ,да ме воли ,месец дана касније је мене оставила ,а осам дана после тога била је у вези на ФБ са другим дечком . Незнам где сам погрешио ,можда је била она премлада (18 година ) да зна шта ради ? Незнам .Тако или онако ,ово је било моје највече разочарање .
    I opet dodjes zenama na zicer,e moj ti ,bile bi ti i te prave samo da si znao da ih dresiras
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

miki208 nije na forumu
    Ponekad ljudi za koje to niko ne bi pomislio, mogu da urade nesto sto niko ne moze da zamisli.
    Moderator miki208 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Nisam imao bas toliko losa iskustva kao ti, ali sam opet donekle razocaran. Zato sam resio da vise necu srljati ni u sta, nego ako bude trebalo da se desi - desice se

Ako hoces da pokusas nesto ozbiljno, najbolje je da ne uleces naglo u vezu, vec da to predje iz prijateljstva, kad dobro upoznas nekoga. Niko ne moze da se folira i da bude dvolican sve vreme. Prvo steknes neko misljenje, pa onda predjes na stvar ako ti se i dalje svidja. Svaki put kad sam uleteo u tako nesto na brzinu, nijednom nije uspelo da bude ozbiljno, ni priblizno.

I devojci nikako na pocetku ne stavljaj do znanja da ti je stalo i da si se bas zagrejao, daj joj povoda da te juri, cim vidi da si odlepio za njom i da te je osvojila, vise joj nije zanimljivo, gubi interesovanje.
    Poslednji put ažurirao/la miki208 : 10.02.2018. u 19:08
    Uvek budi ono sto zaista jesi, pa cak iako odstupas od ostalih. Lepota je razlikovati se.

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13454

Normalan covek ili normalna devojka, to su mitovi.
    Opsti eticki principi, moralne konzistencije, koncepcijske koherencije i konstanta recepcija univerzalnih principa humanisticke i liberalne aksiologije, ukratko, covek.

miki208 nije na forumu
    Ponekad ljudi za koje to niko ne bi pomislio, mogu da urade nesto sto niko ne moze da zamisli.
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

I da se nadovezem na moju prethodnu poruku: pazi cime pokusavas da privuces devojku.

Ako pokusavas da je privuces novcem, poklonima i slicno, jasno je kakve ces privuci. Kako zracis, tako privlacis.
    Potrudi se da se neka zaljubi u tvoj sarm, u tvoj karakter, duhovitost... iz takvih stvari se razvijaju 'normalne' veze.

Kad naletis na sponzorusu, cim izvor presusi, ili nadju boljeg sponzora, sutnuce te. Ne kazem da su mozda sve tri bile sponzoruse, mozda se nekoj jednostavno nisi svideo, i to je kasno shvatila. Mozda...

A sto se tice samog pitanja - gde pronaci normalnu devojku, nema tu pravila, moze se desiti bilo gde. Probaj da prosiris krug prijatelja preko postojecih prijatelja, upoznaces neku zanimljivu osobu valjda... Trudi se da izlazis vise, ako slabije izlazis, i slicno... E sad je samo pitanje imas li zelju i volju posle ovakvih iskustava.
    Poslednji put ažurirao/la miki208 : 10.02.2018. u 19:15
    Uvek budi ono sto zaista jesi, pa cak iako odstupas od ostalih. Lepota je razlikovati se.

Poznat црна брада (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    253

Sve tri devojke su normalne.Jednostavno, žene su takve.Tebe je majka ili već koja žena je to radila pogrešno vaspitala.

Vasilij Zajcev nije na forumu
    Кад снајпериста намигне, то увек обара с ногу.
    Moderator Vasilij Zajcev (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    248

Evo stručan savet Od 2:56

Die Sonne kann nicht ohne Schein, der Mensch nicht ohne Liebe sein.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.04.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    9

Citat Original postavio miki208 Pogledaj poruku
    Nisam imao bas toliko losa iskustva kao ti, ali sam opet donekle razocaran. Zato sam resio da vise necu srljati ni u sta, nego ako bude trebalo da se desi - desice se

Ako hoces da pokusas nesto ozbiljno, najbolje je da ne uleces naglo u vezu, vec da to predje iz prijateljstva, kad dobro upoznas nekoga. Niko ne moze da se folira i da bude dvolican sve vreme. Prvo steknes neko misljenje, pa onda predjes na stvar ako ti se i dalje svidja. Svaki put kad sam uleteo u tako nesto na brzinu, nijednom nije uspelo da bude ozbiljno, ni priblizno.

I devojci nikako na pocetku ne stavljaj do znanja da ti je stalo i da si se bas zagrejao, daj joj povoda da te juri, cim vidi da si odlepio za njom i da te je osvojila, vise joj nije zanimljivo, gubi interesovanje.
    Па ово нису били неки скупи поклони ,јер нисам ја богаташ . Мислио сам ,да плаћање каве, чаја је нормално . Мислио сам ,да радим добро ,када показујем јој ,да када је са мном може да се осећа безбедно . Жене кажу ,да воле романтичаре . Па видим ,да није то истина . Очигледно жене једно мисле ,друго причају ,треће раде .

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6129

Brate to su poljakinje ,vrati se ti vamo nase su bolje<3
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

miki208 nije na forumu
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Па ово нису били неки скупи поклони ,јер нисам ја богаташ . Мислио сам ,да плаћање каве, чаја је нормално . Мислио сам ,да радим добро ,када показујем јој ,да када је са мном може да се осећа безбедно . Жене кажу ,да воле романтичаре . Па видим ,да није то истина . Очигледно жене једно мисле ,друго причају ,треће раде .
    Nisam ni rekao da si pokusao da je potkupis poklonima, samo kazem da obratis paznju na to cime pokusavas da privuces devojku. Jeste normalno, ali i njih nekad treba pustiti da plate jer se osecaju neprijatno ako samo ti placas, nekad se moze podeliti racun... A sto se tice toga da li vole romanticare ili ne, zavisi od osobe do osobe, ukusi su razliciti.

Buduća legenda Boljarin (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    548

Jedna velika greska je imati pravi tip zene u glavi i
    sa istima imati iste price.
    Posto si mlad slobodno startuj svaku koja ti se svidi
    na neki nacin mozda otkrijes da iza toga postoji nesto dobro.

- - - - - - - - - -

Normalna ce biti ona prava...

- - - - - - - - - -

Veza se pravi korak po korak, nikad ne treba videti u glavi savrsenu vezu
    dok ona to zaista ne postane.

- - - - - - - - - -

miki208 nije na forumu
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Nikad u glavi nisam idealizovao vezu ili tip devojke sa kojom bih voleo da budem, to jednostavno prepustim slucaju - saznacu svidja li mi se ili ne kad je vidim/upoznam

Iskusan Sugaenzi (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Zene vole da ih maltretiras i ponizavas is ve dok ih tako tretiras ima da te jure i traze,

miki208 nije na forumu
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio Sugaenzi Pogledaj poruku
    Zene vole da ih maltretiras i ponizavas is ve dok ih tako tretiras ima da te jure i traze,
    To zvuci previse surovo, ali sam donekle i ja stekao utisak da traze ostrije muskarce, da ih to vise privlaci. Pod tim ne podrazumevam da je na bilo koji nacin fizicki maltretira.
    Dok ih odbacujes i pravis se da ti i nije nesto preterano stalo, jure te. Kad vide da si se zacopao, vise im ne bude zanimljivo.

Trudis se nenormalno i na kraju te najlaganije ohladi. A onda vidis kako ih neko drzi na distanci (i da ne kazem ponizava, mozda ima neki blazi izraz), a ipak je vrti oko malog prsta, juri ga. To je ono sto razocara kad vidis, ali life's a bit*h, sta da se radi
    Poslednji put ažurirao/la miki208 : 10.02.2018. u 19:41

Učlanjen
    31.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    253

Citat Original postavio Boljarin Pogledaj poruku
    Veza se pravi korak po korak, nikad ne treba videti u glavi savrsenu vezu
    dok ona to zaista ne postane.

- - - - - - - - - -
    How yes know.Ne pali dečka.Ako se žena u startu ne zanima za tebe, ne zove, ne koristi trikove da bi ti zauzela slobodno(i sve preostalo) vreme od veze nema ništa.Doktore...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.04.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    9

Znaci prostitutke su normalne ?

miki208 nije na forumu
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Kako si to zakljucio?

Učlanjen
    31.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    253

Čim počne da ti traži pare bez veze i razloga, beži od nje.

miki208 nije na forumu
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio црна брада Pogledaj poruku
    Čim počne da ti traži pare bez veze i razloga, beži od nje.
    Takve je lako prepoznati u startu, ali ima i onih podmuklih, ne trazi ti eksplicitno pare, ali te ipak na finjaka navede da izvuces novcanik

Moja preporuka ti je da se ne opterecujes previse time, pusti da tece prirodnim tokom i ne sili previse
    Ima toliko lepih stvari u zivotu kojima mozes da ispunis vreme u medjuvremenu. Iskoriscavaj zivot dok imas vremena, brzo leti.
    Prijatelji mogu da budu mnogo zanimljiviji od devojke.
    Poslednji put ažurirao/la miki208 : 10.02.2018. u 19:50

Učlanjen
    31.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    253

Citat Original postavio miki208 Pogledaj poruku
    Takve je lako prepoznati u startu, ali ima i onih podmuklih, ne trazi ti eksplicitno pare, ali te ipak na finjaka navede da izvuces novcanik

Moja preporuka ti je da se ne opterecujes previse time, pusti da tece prirodnim tokom i ne sili previse
    Ima toliko lepih stvari u zivotu kojima mozes da ispunis vreme u medjuvremenu. Iskoriscavaj zivot dok imas vremena, brzo leti.
    Prijatelji mogu da budu mnogo zanimljiviji od devojke.
    Prijatelji su prijatelji ali žene su poseban kvalitet života.

Slične teme

1. Где живи овај човек?
    Autor R.Žiskar u forumu Hronika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 19.01.2014., 00:45
  2. ГДЕ ЈЕ НЕСТАО ОВАЈ ЧОВЕК ?
    Autor Сталкер u forumu Politika
    Odgovora: 98
    Poslednja poruka: 11.05.2011., 21:37
  3. Где извести девојку?
    Autor Sumanutost u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 133