ljudi koji se lako vređaju?

Isto i kod mene, ima ih ali nisu uvek takvi, samo periodično, tako da je podnošljivo :)
Možda sam i sama nekad takva ali u principu, ne vređam se na bilo šta :roll:
Nemam baš neke preosetljive stalno, teški su za druženje, ne možeš stalno biti na oprezu šta ćeš reći, a i glupo je, iscrpljuje...
Ne volim kad je neko takav i duribaba, uvredi se i kao ćuti, kao ja treba da gledam u karte šta mu je, to mi je najgora varijanta i izbegavam maksimalno :bye:
 
Šta znam kad vidim da je neko ušao u crvenu zonu raspaljenog reaktivnog uma, gledam da ne komentarišem mng
Šta reći usijanoj glavi
Ako probam da se našalim misliće da ga zlonamerno zajebavam
Ako probam da kažem nešto o njemu / njoj, shvatiće kao uvredu
Ćutim i čekam da bude spreman da sasluša
Može to neko da shvati kao moju slabost, ali nije važno

- - - - - - - - - -

Mada ponekad i teram...
Zavisno od raspoloženja
Ali mislim da je bolje prećutati
 
Šta znam kad vidim da je neko ušao u crvenu zonu raspaljenog reaktivnog uma, gledam da ne komentarišem mng
Šta reći usijanoj glavi
Ako probam da se našalim misliće da ga zlonamerno zajebavam
Ako probam da kažem nešto o njemu / njoj, shvatiće kao uvredu
Ćutim i čekam da bude spreman da sasluša
Može to neko da shvati kao moju slabost, ali nije važno

- - - - - - - - - -

Mada ponekad i teram...
Zavisno od raspoloženja
Ali mislim da je bolje prećutati

vidi imam ja nesigurne sujetne koji teraju svoju napamet naucenu fejk pricu koja ima za cilj da im lazno hrani ego,ali to je mnogo teza dijagnoza kad se ljute cak i napadaju kad im se argumentom suprotstavis
 
Ako probam da se našalim misliće da ga zlonamerno zajebavam
Ako probam da kažem nešto o njemu / njoj, shvatiće kao uvredu

Da, ne vredi u tom momentu nikakva priča, skoro pa kao da su odlučili da budu uvređeni :confused: i ja se povlačim iz priče, nije mi to problem, prećutaću ok, ali tako malo po malo i prećutkivanje dovede do kraja druženja...
Mislim, ne volim da nekog povređujem, s druge strane ne volim ni kad ostane tako bez veze, ja rekla nešto nevezano, taj se uvredio jer se pronašao sam ili tumači sve lično, i još ako neće da o tome popričamo ni kad bude malo hladnije glave, onda ne znam šta bih osim da ga ubuduće izbegavam... ne možemo ni stalno pričati o cveću i proleću, što reče Cocta :D
 
znate li tako neke ljude koji se lako vređaju?
svašta može da ih trigeruje?
moraš sve na note s njima?
i šta raditi?
sajlens iz golden?

Isto i kod mene, ima ih ali nisu uvek takvi, samo periodično, tako da je podnošljivo :)
Možda sam i sama nekad takva ali u principu, ne vređam se na bilo šta :roll:
Nemam baš neke preosetljive stalno, teški su za druženje, ne možeš stalno biti na oprezu šta ćeš reći, a i glupo je, iscrpljuje...
Ne volim kad je neko takav i duribaba, uvredi se i kao ćuti, kao ja treba da gledam u karte šta mu je, to mi je najgora varijanta i izbegavam maksimalno :bye:

treba biti pristojan i postovati tudje licne granice, njihovo je pravo da nemaju smisao za vas humor, a ako si jednostavno pristojan nema razloga da se plasis da ces uvrediti bilo koga...
 
meni idu na zivce :evil:

:hahaha::rotf:

AV.JPG
 
Čini mi se da se brzo ljutim na osobe koje svesno ili podsvesno ne volim, kao i oni mene, iako sam u situaciji da moram da se učtivo ponašam prema njima (neke kolege iz posla, neki članovi familije i sl.)
Bilo šta da mi kažu, bolje je da ne kažu. Bilo šta da kažem, bolje je da ne kažem. Svaka ne nužna komunikacija se završi tenzijom.

S druge strane, postoje ljudi kojima mogu preći preko svega, ali to su ljudi koja volim i znam da oni vole mene, pa i uvreda nije uvreda, nego glupost iz nehata :)
 
Ja sam od onih koji se lako vredjaju. Eno pre neki dan me je bivši prijatelj izvredjao preko fejsa, ni krivog ni dužnog, iz čista mira, i to sve onako podmuklo, uvijeno u oblandu. Morao sam da ga izbrišem iz liste prijatelja i blokiram. Pritom mu nikad ništa nažao nisam uradio, tako da nemam pojma čime sam zaslužio takav tretman. Neki ljudi su stvarno čudni...
 
Ja sam od onih koji se lako vredjaju. Eno pre neki dan me je bivši prijatelj izvredjao preko fejsa, ni krivog ni dužnog, iz čista mira, i to sve onako podmuklo, uvijeno u oblandu. Morao sam da ga izbrišem iz liste prijatelja i blokiram. Pritom mu nikad ništa nažao nisam uradio, tako da nemam pojma čime sam zaslužio takav tretman. Neki ljudi su stvarno čudni...

nadam se da si ga pošteno iznapušavao pre toga ;)
 

Back
Top