Da je sutra referendum o ulasku u EU ?

Da li ste za ulazak Srbije u EU?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Da je sutra referendum o ulasku u EU kako bi ste glasali?

Ja bih glasao protiv. Eto cela Evropa je pod Nemackom, a mi zar ne bi bilo jadno da opet ne kazemo NE?

Dakle NE u EU! Od zapada smo dobili samo lose. Mi nismo fasisticki narod. Mi cemo uz Ruse ponovo patiti.

Neka. Nece ni ovo do veka. Nama je sudba takva i nje cemo se cvrsto drzati.

Neka se zna.

screen-shot-2015-05-18-at-11-42-53-am.png
 
Cekaj bre ti rece da si uzeo magyaro pasos da bi bio u EU a ovamo trubis protiv EU :rotf:
Elem glasao bi za ulazak ako bi to bilo direktno.. A glasao bi protiv ako misle da nas vuku za nos narednih 30 godina.

Pa ja sam uzeo EU pasos, a vas ko yebe :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

- - - - - - - - - -


Sta je bre. Imas probleme sa spavanjem? Omatorio si nema melatonina :D
 
Cekaj bre ti rece da si uzeo magyaro pasos da bi bio u EU a ovamo trubis protiv EU :rotf:
Elem glasao bi za ulazak ako bi to bilo direktno.. A glasao bi protiv ako misle da nas vuku za nos narednih 30 godina.

Kad ce da bude kontest za najbolji avatar da te kandidujem ? :D

- - - - - - - - - -


Warum? Miert? Why? Zasto?
 
Само политичке дилеје могу да гласају против чланства у елитном клубу, а за остајање у хладном ходнику испред.

- - - - - - - - - -

А када / ако се распадне Европска унија, онда куд који мили моји, с тим што ће остала боранија (Хрватска, Бугарска, Грчка и то) из тога изаћи ако ништа друго бар са 100% сређеном инфраструктуром, а Србија ни то.

- - - - - - - - - -

Немојте молим вас тзв. "српски националисти" да као "аргумент" наводите Велику Британију јер је то као да поредите дупе и око, а иначе је довољно да вас подсетим на то да Велика Британија има свој комонвелт - САД, Канаду, Аустралију и Нови Зеланд.

- - - - - - - - - -

Што се тиче "аргумента" о "суверенитету", не стоји ни то - пример Орбана. Наиме, из Европске уније вас не могу избацити ако нпр. одјебете ММФ који је данас заправо највеће зло, и морају вас и даље уважавати као пуноправног члана.
Најгора варијанта је заправо бити "кандидат" тј дреждити у хладном ходнику испред елитног клуба из кога, мада памти и боље дане, ипак допире неки жамор и звецкање кристалних чаша.

- - - - - - - - - -

Uvek se dripci nadju kao najbolji botovi..jer uzivaju da provociraju, blamiraju, spustaju, vredjaju, sabotiraju.

Добро јутро!
 
Poslednja izmena:
(...) Mi cemo uz Ruse ponovo patiti. (...)
Не стоји ни аргумент о некаквом "савезу са Русијом".
Ми никада нећемо бити "уз Русе" (а ја бих пре рекао "под Русима") више него што смо сада кад Руси могу да буквално зауставе Србију само уколико не дотерају гориво на пумпе.
 
Бог је дао овом Човечанству велику,моћну, плодну и што је најважније питому и НЕнасилну Русију
где би СВИ, и праведници и грешници могли да живе животом достојног човека.

Али не.
Пола ове планете је завео Ватикан својим лажима и злоделима чија доктрина не представља слободу него покоравање.
Стотине милиона побијених,унесрећених,посвађаних-осведочено само Ватикан стоји иза тога.
И није нам доста.

Па ћераћемо се,што би рекао Матија.
Зато што нам ништа друго и не преостаје.
 

EU je sveta Ujgurska zemlja sa prestonicom u Bangladesu iza gradskog groblja

EU i Alepo

- - - - - - - - - -

Nemam nista protiv EU ali ne svidjaju mi se ljudi koji stoje iza ovog projetka a radi se o zlim bankarima koji planiraju porobiti covjecanstvo tako da sve ovo sto nude nije nista drugo vec sir u misolovci

ima li razlike dal ce da te ubiju u Evropi, gde se fizicki nalazis, ili u EU, gde ces se politicko ekonomski nalaziti?

- - - - - - - - - -

ja licno, nikad ne glasam, pa tako i kada bude nekad bio referendum o EU, razmatracu sve cinjenice koje idu u prilog i protiv i imacu misljenje

mada necu glasati skoro sigurno

moje trenutno misljenje je da je ekonomska strana EU odlicna i da je zakonodavstvo EU mnogo ispred srpskog, ali da je politicka i vojna strana EU, losa ideja

narocito sto EU nije samostalna drzava, vec medjukorak politickog uredjenja pod americkim protektoratom
 

Back
Top