Ljubavna moda

Military maslinastne ili skroz jarke boje, vojinicka majica, mornarska majica, helanke, retro sorts iz 70ih .... ukratko ono u cemu dolaze do izrazaja zategnute noge, uzak struk i siroka ramena :D
 
ma ima da iskombinuje kosmonautski autfit sa havajskom košuljom, da stegne doope u neke pantalone, a ne da mu visi u trenerci..
da ne fura rejbanke, one kao tužni pas tzv baset očajle..
može šta god..ali ipak ne može baset cvike, ne može trenerke danju-noću, ne može farke na kojima visi boolja/taj kroj kao usran goolub/
meni je bitno da muškarac prepoznaje situaciju kojoj treba da pristvuje i adekvatno se upakuje, ako je neki protokol oket, ako nije zvanični protokol opet oket..ali neka me zaobiđe svaki sa tim baset đozlama, japankama sa noktima isečenim do živaca i slično..japanke su za plažu, ne za kafić...tako ja msm..
 
ma ima da iskombinuje kosmonautski autfit sa havajskom košuljom, da stegne doope u neke pantalone, a ne da mu visi u trenerci..
da ne fura rejbanke, one kao tužni pas tzv baset očajle..
može šta god..ali ipak ne može baset cvike, ne može trenerke danju-noću, ne može farke na kojima visi boolja/taj kroj kao usran goolub/
meni je bitno da muškarac prepoznaje situaciju kojoj treba da pristvuje i adekvatno se upakuje, ako je neki protokol oket, ako nije zvanični protokol opet oket..ali neka me zaobiđe svaki sa tim baset đozlama, japankama sa noktima isečenim do živaca i slično..japanke su za plažu, ne za kafić...tako ja msm..

Slazem se sa vama gospodžice :lol:
 
, japankama sa noktima isečenim do živaca i slično..japanke su za plažu, ne za kafić.

Hahaha, svaka cast za ovaj zivac, nasmeja me. Ima tu istine, i ne razumem takve ljude, zasto secu nokte do zivca, prvo sto nekad moze da uraste, drugo, ruzno izgleda.

A najgori su mi oni sto grickaju nokte i tako ih skracuju. Kad smo vec kod noktiju i zivaca.
 
Jesam ti nedostajao :lol: potpuno je oke da slazes I kazes jesi :lol:
Nisam promenio nista , sve stoji kako valja :lol: kod tebe ?

malo si falio, nema nikoga da se koorči :lol: ovi što se koorče, nemaju kapacitet, pa sami sebe ofiraju na nekoj 4.strani :rotf:
bitno je da sve stoji kako treba, kod mene za sad takođe :lol: gravitacija me nije uzela pod svoje :lol:

- - - - - - - - - -

Ustvari promenio sam se ...Imam jedan beli zub vise...Umnjak izrastao to bi trebalo da je poslednji jbt :lol: šta ću sa toliko zuba :lol:

meni baba rekla da ću biti pametnija kad dobijem sve umnjake, kapiram da misli da sam još uvek boodala, jer ih nemam sve..
a, kako oni što izvade umnjake, el se vrate na prethodnu pamet? :zcepanje:
 
malo si falio, nema nikoga da se koorči :lol: ovi što se koorče, nemaju kapacitet, pa sami sebe ofiraju na nekoj 4.strani :rotf:
bitno je da sve stoji kako treba, kod mene za sad takođe :lol: gravitacija me nije uzela pod svoje :lol:

- - - - - - - - - -



meni baba rekla da ću biti pametnija kad dobijem sve umnjake, kapiram da misli da sam još uvek boodala, jer ih nemam sve..
a, kako oni što izvade umnjake, el se vrate na prethodnu pamet? :zcepanje:

Nego šta ...:mrgreen: Ja to od srca pa je zato tako uspesno :lol:
Ja cu da pozurim pre gravitacije onda :mrgreen:

Nem pojma ali ume da bude gadno iskustvo kad rastu vise od jednog u isto vreme:lol:
Znači ja sam sad taman :mrgreen: pamet mi je skočila kao I broj belih zuba..Pa msm znas sta ti je ciniti:lol:
 

Back
Top