"ОРБАН: Србија штити целу Европу! Спремни смо да штитимо јужне границе Србије, када б

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.538
" ОРБАН: Србија штити целу Европу! Спремни смо да штитимо јужне границе Србије, када буде потребно!
02/09/2018 18:11


orban_i_brnabic__vlada_srbije.jpg


Србија је за Мађарску кључна земља на Западном Балкану, која има веома важну улогу у регионалној безбедности и нема безбедног Балкана без Србије, поручио је данас мађарски премијер Виктор Орбан...."...

Sa:
http://www.pravda.rs/2018/02/09/orb...timo-juzne-granice-srbije-kada-bude-potrebno/


:think:

Komsija , g - din Orban , kao da se poigrava sa vatrom i kao da nema u vidu one "dobre namere izvesnih osoba" kada je u pitanju Srbija i region ...!
 
Orban je svakako jedan od najboljih (za svoj narod)
predsednika u Evropi.
Plus, isterao Soroševe banke i ostale
"humanitarne organizacije" like žene u crnom i ostale veštice

I, tačno je da bez stabilne Srbije
nema stabilnog Balkana,
Takodje, da podsetim, da je odbio da prima bilo kakve izbeglice
uz obrazloženje da mu narod nije dao mandat da menja demogfrafsku strukturu.
Na pretnje uzvaciuvanjem iz EU, rekao da će on podneti zahtev ako nastave.

Čekamo nastavak priče, mada mislim da nastavka,
što se Orbana tiče neće ni biti.

BITNO;
Srbiji preti strašna opasnost jer će biti velikih pritisaka
da se migranti trajno nastane u Srbiji,
najviše po polupustim vojvodjanskim selima
 
I za razliku od ostalih iz okruženja (izuzimajući Rumune), nisu se nešto preterano ogrešili o nas kroz istoriju, a nije i da nam nisu pomogli. Doduše, imali su oni svoju korist od toga, ali i mi smo...

A ono "novosadsko zaranjanje u II SR" ...?
 
Poštujem Mađare, I Mađarsku.

Ozbiljna država. Uvek bili I biće.

Al nemoj da nas oni brane...

U pravu si.
Ja mislim da je bolje Mile da nas brani !

Verovati samo našem rodu, Srbinu.
Svi ovi ostali, skočajci, nisu pouzdani...
 
Poslednja izmena:
A ono "novosadsko zaranjanje u II SR" ...?

Bilo je, nisam ni rekao da se nisu uopšte ogrešili, ali ne treba zaboraviti da je u to vreme na čelu njihove države bio nacistički režim. A takođe ne treba ni zaboraviti dobre stvari koje su nam učinili, zarad ovih loših koje mi ipak ne pretežu kad se odmere sa dobrima...
 
Поштујем много Орбана, али ако жели да се бори против ислама, нека повуче мађарско признање исламске тзв. државе Косово и нека почне да подржава тежње Срба и Хрвата да се одвоје од исламиста у БиХ.
 

Back
Top