Umro Nebojša Glogovac

TONOLAN

Buduća legenda
Poruka
27.722
BEOGRAD - Srpski glumac Nebojša Glogovac jutros je izgubio najvažniju, životnu bitku. Preminuo je u 48. godini posle teške bolesti.

Podsetimo, Glogovac se protiv najteže bolesti borio do poslednjeg daha, a pre 10 dana hitno je primljen u Institut za onkologiju. Tada su mediji pisali da je čuveni glumac teško bolestan i da je njegovo zdravstveno stanje ozbiljno. ...

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2...-kafani-uz-besmrtne-velikane-srpskog-glumista
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobar glumac, skroman covek... neka mu je laka zemlja.
 
Небојша нема улоге у којој није бриљирао ...
Мени је натерао сузе на очи као отац у "Небеској удици".

За пушаче :
Ја сам пушио 30 година
од којих бар двадесет по две пакле дневно.

Оставио сам пре 13 година најлакше на свету
помоћу жвака натопљених никотином - "Никорете" !
 
Nek pociva u miru. Slava mu!..
Jedinstven, originalan glumac. Dobar covek, Zvezdas, Srbin, heroj.
Kao takav veran tom liku iz scene Muk u Londonu klipu i jos nekim ulogama, vratio je duh zvezdastva, smek beograda, tradiciju srpstva mladjim zaglupljenim generacijama, medijskom propagandom cijaske, mi6, ustaske grobljanske gebels medijske rezimsko partijaske hobotnice, te su mladji posustali od navijanja za najveci srpski klub i dolazaka na stadione, jer im je iz genetskog koda izbrisan zvezdani sjaj pobede tog Duletovog gola u Londonu, koji je nas starije vodio kroz 80e ka trijumfu u Bariju, kao i totalnom dominacijom naseg darovitog fudbalskog talenta nad submisivnom crono-belom kuckom lopovskom.

Nazalost, to ga je mozda i kostalo i zivota. Kao i jos neke velike glumce sumnjivo rano preminule. Bio je okruzen malobrojnom sektom zavidne glumacke prtizanske kompleks pedofilsko nekrofilsko zoofilske judeo vatikanske dzetset estradne mafije. Od koje se disati nije mogao cist vazduh.
Ne boj se legendo, Zvezda ce za tebe osvojiti naredne titule prvaka i Evropu ponovo, a mi navijaci cemo se pobrinuti da dusmani domace kinematografije i sporta i naroda krace traju. Glogov kolac da zabijemo im u povamirena crna srca.
Ovaj govor drzim u stilu uloge kuma koza nostre na sahrani potomka van helsinga.
 
Небојша нема улоге у којој није бриљирао ...
Мени је натерао сузе на очи као отац у "Небеској удици".

За пушаче :
Ја сам пушио 30 година
од којих бар двадесет по две пакле дневно.

Оставио сам пре 13 година најлакше на свету
помоћу жвака натопљених никотином - "Никорете" !

ja sam ga prvi put video kako prica van glume kod ivana ivanovica i rekao da je bolestan,zubi crni,glas sisti i zuji iz pluca,naduven ko pijani dzej,to nije moglo na dobro da izadje
 

Back
Top