Nakon smrti Olivera Ivanovića otpor Beogradu deluje besmisleno

nesko101

Elita
Poruka
18.089
Petar Miletić koji je još pre nekoliko godina napustio politiku, lakonski ocenjuje: ’Sudbina kosovskih Srba je da im drugi kroje sudbinu’. I Ivanovićeva žena Milena seli se u Beograd sa šestogodišnjim sinom. Dosta joj je tog ’mračnog i tužnog mesta’“, piše iz Mitrovice Andreas Ernst za Noje cirher cajtung.
Preko Srpske liste kojom se upravlja iz Beograda on kontroliše sve oblasti naseljene Srbima. Umesto da finansijski zavisi od srpske države, subvencionisanje teče prema kosovskom zakonu i ide preko Zajednice srpskih opština, koju međutim i dalje finansira Beograd. To će prikočiti odlazak mladih, dobro obrazovanih ljudi, ali ne i zaustaviti. Pouzdanih podataka nema, ali od početka rata mnogi poslovni ljudi, kao i mladi sa diplomom, sreću traže u Beogradu ili u inostranstvu.“
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Jadni kosovski Srbi, zelim da sto pre pobegnu odatle i ko 1690 godine krenu ka severu. Tamo nemaju zastitu ni od Siptara, ni zapada ni Beograda.

izvini al ja sam 1990 dobio debele batine od tih JADNIH KOSOVSKIH SRBA.................kada smo na Terazijama trazili ostavku srbozdera Milosevica...............nazalost , naspram crnogorske policije i kosovskih batinasa, nismo imali sanse.............Milosevica Niko vise nije mogao zaustaviti..........rat je buknuo, ostavio iza sebe stotine hiljada mrtvih i osakacenih, milione izbeglica po celom svetu, unistenu jednu veliku drzavu, i na kraju zavio naredne srspke generacije u posledice uranijumskog bombardovanja............................................................................

zato ti srbi sa kosova koji su od sveg srca podrzali taj milosevicev put ka unistenju srpskog naroda, treba da ostanu na svojoj prokletoj zemlji i da DOSTOJANSTVENO PRIHVATE KAZNU DO UNISTENJA ZA SVA ZLA KOJA SU SVOJOM LJUDSKOM I CIVILIZACIJSKOM PRIMITIVNOSCU NAMETNULI NAJPRE SRPSKOM A ZATIM I OSTALIM NARODIMA BIVSE SFRJ.
 
izvini al ja sam 1990 dobio debele batine od tih JADNIH KOSOVSKIH SRBA.................kada smo na Terazijama trazili ostavku srbozdera Milosevica...............nazalost , naspram crnogorske policije i kosovskih batinasa, nismo imali sanse.............Milosevica Niko vise nije mogao zaustaviti..........rat je buknuo, ostavio iza sebe stotine hiljada mrtvih i osakacenih, milione izbeglica po celom svetu, unistenu jednu veliku drzavu, i na kraju zavio naredne srspke generacije u posledice uranijumskog bombardovanja............................................................................
zato ti srbi sa kosova koji su od sveg srca podrzali taj milosevicev put ka unistenju srpskog naroda, treba da ostanu na svojoj prokletoj zemlji i da DOSTOJANSTVENO PRIHVATE KAZNU DO UNISTENJA ZA SVA ZLA KOJA SU SVOJOM LJUDSKOM I CIVILIZACIJSKOM PRIMITIVNOSCU NAMETNULI NAJPRE SRPSKOM A ZATIM I OSTALIM NARODIMA BIVSE SFRJ.


Ne znam da li je to zbog tih batna ali tebi je baš potrebno lečenje.
 
izvini al ja sam 1990 dobio debele batine od tih JADNIH KOSOVSKIH SRBA.................kada smo na Terazijama trazili ostavku srbozdera Milosevica...............nazalost , naspram crnogorske policije i kosovskih batinasa, nismo imali sanse.............Milosevica Niko vise nije mogao zaustaviti..........rat je buknuo, ostavio iza sebe stotine hiljada mrtvih i osakacenih, milione izbeglica po celom svetu, unistenu jednu veliku drzavu, i na kraju zavio naredne srspke generacije u posledice uranijumskog bombardovanja............................................................................

zato ti srbi sa kosova koji su od sveg srca podrzali taj milosevicev put ka unistenju srpskog naroda, treba da ostanu na svojoj prokletoj zemlji i da DOSTOJANSTVENO PRIHVATE KAZNU DO UNISTENJA ZA SVA ZLA KOJA SU SVOJOM LJUDSKOM I CIVILIZACIJSKOM PRIMITIVNOSCU NAMETNULI NAJPRE SRPSKOM A ZATIM I OSTALIM NARODIMA BIVSE SFRJ.

Bogte tvoj tebe nisu slucajno tukli.

- - - - - - - - - -

nije te bilo Neško...samo jedno se može zaključiti...postoji priča, koja se ne sme pričati
Ovo nije prica ovo je istina a to da li sme da se kaze javno to zavisi kolika imas mudda.
 
izvini al ja sam 1990 dobio debele batine od tih JADNIH KOSOVSKIH SRBA.................kada smo na Terazijama trazili ostavku srbozdera Milosevica...............nazalost , naspram crnogorske policije i kosovskih batinasa, nismo imali sanse.............Milosevica Niko vise nije mogao zaustaviti..........rat je buknuo, ostavio iza sebe stotine hiljada mrtvih i osakacenih, milione izbeglica po celom svetu, unistenu jednu veliku drzavu, i na kraju zavio naredne srspke generacije u posledice uranijumskog bombardovanja............................................................................

zato ti srbi sa kosova koji su od sveg srca podrzali taj milosevicev put ka unistenju srpskog naroda, treba da ostanu na svojoj prokletoj zemlji i da DOSTOJANSTVENO PRIHVATE KAZNU DO UNISTENJA ZA SVA ZLA KOJA SU SVOJOM LJUDSKOM I CIVILIZACIJSKOM PRIMITIVNOSCU NAMETNULI NAJPRE SRPSKOM A ZATIM I OSTALIM NARODIMA BIVSE SFRJ.

donekle jesi u pravu, ja najbolje znam da je podrska milosevicu na kosmetu bila ravna idolopoklonstvu...ali to ne znaci da se taj narod mora ostaviti na milost i nemilost siptarskoj i srpskoj mafiji...

- - - - - - - - - -

ja želim da ti što pre pobegneš odavde....

smrt šiptarima

jel udobno prodajes muda za bubrege iz beograda?
 
ajmo Internet ratnice, raspali!!! produvaj mi!! :hej:

- - - - - - - - - -



ali jeste...i sama sam odozdo, znam sta se radilo...
Srbi na Kosovu se nikada nisu pitali ni u vreme Tita,Sloba,Tadica,Nikolica pa ni Vucica.Samo su ih koristili da ostanu na vlast.Sta se sada radi i to od cele Srbije? Srbi su na Kosovu zrtva politike iz Beograda i niko iz Srbije nema prava da im sudi jer su se ogresili o njih.
 
Poslednja izmena:
Srbi na Kosovu se nikada nisu pitali ni u vreme Tita,Sloba,Tadica,Nikolica pa ni Vucica.Samo su koristili da ostanu na vlast.Sta se sada radi i to od cele Srbije? Srbi su na Kosovu zrtva politike iz Beograda i niko iz Srbije nema prava da im sudi jer su se ogresili o njih.

ne znam koliko godina imas i da li se secas tih silnih mitinga podrske milosevicu i sps-u...nigde nisu bili brojniji nego na kosmetu...
 
ne znam koliko godina imas i da li se secas tih silnih mitinga podrske milosevicu i sps-u...nigde nisu bili brojniji nego na kosmetu...
Davljenik se za slamku hvata a upravo Sloba je znao da je on jedina slamka.Pre njega policija je bila mesovita pa kada smo zvali policiju zato sto su nam siptari kamenovali kucu 89god.Siptar je rekao ako nisi video ko je mi idemo i naterao je srbina policajca da odu jer mu je bio komandir.To je moj primer pre Slobe i sta kazes na ovo?
 
Davljenik se za slamku hvata a upravo Sloba je znao da je on jedina slamka.Pre njega policija je bila mesovita pa kada smo zvali policiju zato sto su nam siptari kamenovali kucu 89god.Siptar je rekao ako nisi video ko je mi idemo i naterao je srbina policajca da odu jer mu je bio komandir.To je moj primer pre Slobe i sta kazes na ovo?

koga boli **** šta ima da kaže ološ koji ni ne živi u Srbiji
 
Srbi na Kosovu se nikada nisu pitali ni u vreme Tita,Sloba,Tadica,Nikolica pa ni Vucica.Samo su ih koristili da ostanu na vlast.Sta se sada radi i to od cele Srbije? Srbi su na Kosovu zrtva politike iz Beograda i niko iz Srbije nema prava da im sudi jer su se ogresili o njih.

sloba_na_gazimestanu-237859263.jpg
 

Back
Top