gde izaci sa decom - javni akvarijum grada beograda

Ne treba očekivati akvarijum kao što je u svetskim i evropskim metroploama, sa ajkulama i čudima, ali treba otići, treba dati podršku ekipi i čoveku koji je sve sam finansirao, osmislio i napravio, i koji se trudi svakodnevno da ubaci nešto novo.
Ekipa tamo je fenomenalna, može se videti dosta toga, možete i maziti i držati u rukama neke životinjice koje ne viđamo svakodnevno, ima i miševa,ježeva, i buba brrr i nekoliko preslatkih cica maca. I prave deo sa bonsai drvećem..i tako...za svaku preporuku, zaista treba odvesti decu tamo...
 
Komercijala je kriterijum, nema tu govora o necemu drugom...
Tako da nema tu sta da se preporucuje zbog ideje.
Ili je dobro ili je prihvatljivo ili je jadno...

ovo je odlicno!

- - - - - - - - - -

Komercijala je kriterijum, nema tu govora o necemu drugom...
Tako da nema tu sta da se preporucuje zbog ideje.
Ili je dobro ili je prihvatljivo ili je jadno...

ovo je odlicno!

a komercijala nije kriterijum jer evo znam na primer da iza lanca teretane koji se otvara u srbiji i koja je najkomercijalnija stoji pranje najprljavijeg novca koji mozes da zamislis
 
Dive pa ovo je sjajno, hvala puno na informaciji! :super:
I što kaže Damajante, ne očekujemo svetski akvarijum, ali podrška za početak puno znači.
Jedva čekam da idem sa klincima i sigurna sam da će ekskurzije početi da dolaze i kod njih.

osmisljeno je kao mesto edukativnog karaktera gde deca kroz razlicite radionice na njima pristupacan nacin dobijaju informaciju o bicima na nasoj planeti koja ne mogu da susretnu i vide lako
ekipa koja je okupljena oko ovog projekta su ljubitelji prirode i zivotinja prvenstveno
kod njih mozete da vidite i napustene macke koje su udomili
ja sam prvi put otisla sa mojom zverinom, jer se tako zadesilo
i zver i macke i sve ostale vrste koje nisu iz podvodnog sveta se slazu bez problema..jednostavno, takva im je energija u prostoru
u okviru javnog akvarijuma imaju i bioskopsku salu u kojoj pustaju filmove sa razlicitih ekspedicija
kad odes, nerado odatle odlazis jer je provedeno vreme izuzetno prijatno i caskom proleti
 
osmisljeno je kao mesto edukativnog karaktera gde deca kroz razlicite radionice na njima pristupacan nacin dobijaju informaciju o bicima na nasoj planeti koja ne mogu da susretnu i vide lako
ekipa koja je okupljena oko ovog projekta su ljubitelji prirode i zivotinja prvenstveno
kod njih mozete da vidite i napustene macke koje su udomili
ja sam prvi put otisla sa mojom zverinom, jer se tako zadesilo
i zver i macke i sve ostale vrste koje nisu iz podvodnog sveta se slazu bez problema..jednostavno, takva im je energija u prostoru
u okviru javnog akvarijuma imaju i bioskopsku salu u kojoj pustaju filmove sa razlicitih ekspedicija
kad odes, nerado odatle odlazis jer je provedeno vreme izuzetno prijatno i caskom proleti
Videla sam i fotke i snimak sa njihovog sajta, super izgleda. Jedva čekam, eto nas na proleće!
 
Дивно изгледа, и напољу и унутра...

Али се мало прича о томе, нисам видела негде на тв-у да говоре о њему, вероватно су анонимуси који не завређују пажњу медија.

Добро је да се овако шири вест о њима.
 
Дивно изгледа, и напољу и унутра...

Али се мало прича о томе, нисам видела негде на тв-у да говоре о њему, вероватно су анонимуси који не завређују пажњу медија.

Добро је да се овако шири вест о њима.

ne zele da politizuju to sto rade, pa su odbili svaki predlog stranacke promocije u tom prostoru
zato marketinski nisu promovisani u medijima
 
ne zele da politizuju to sto rade, pa su odbili svaki predlog stranacke promocije u tom prostoru
zato marketinski nisu promovisani u medijima

Претпоставила сам, зато сам оно и напислала.

Ако ниси политичар или мафијаш, нема промоције, јасна ствар.

Али, ту је интернет :heart:
 
:heart: bas mi je drago da jos neko deli moje odusevljenje citavom njihovom idejom

ovo je jedinstveno mjesto u bgu i srbiji da djeca mogu vidjeti murinu, ugora, jastoga, rijecne ribe ( od kojih me keciga oduvala - shashaviju ribu nisam u zivotu vidjela)
tropske vrste + razne sitne zivuljke
iskreno se nadam da ce opstati i ojacati jos

- - - - - - - - - -

i ribe su im u dobrom stanju
sto za morske ribe i nije najednostavnija prica
 

Back
Top