Sretan vam Dan orgazma!

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Sretan vam Dan orgazma!
p.gif
0002061v.jpg

p.gif
p.gif
31. Decembar nacionalnim Danom orgazma,


Apel na javnost da proslave Dan orgazma,

seksolozi naglašavaju kako bi parovi morali više razgovarati o svojim seksualnim problemima i prohtjevima.

- Za postizanje orgazma jednako je važno ono što vam se događa među ušima kao i ono među nogama -



jel da vas pitam
koliko vaznosti pridajete prici pre sex
 
pa ne znam, shto se priche o seksu tiche, riba sa kojom sam imao najbolji sex u zivotu mi je prichala da je katolkinja i da takvo neshto radi jednom mesechno, he he, a onda smo se opet danima rasturali i zaboravljali i gde smo, ali nismo bog zna shta prichali o tome. Mada je verovatno prednost znati shta partner hoce, chisto da ne izostavish neshto za shto bi mogao pomisliti da on/ona ne zeli.
 
Verujem da je razgovor na tu temu sasvim normalna stvar,pa chak iako se mozda dobro razumemo u svemu.Mozda je jedino pitanje nachina na koji se moze razgovarati,kroz zezanje ,erotiku,...nekako mi ne ide da to predje u neki "nauchni" stereotip.......
 
Lucky Luck:
pa ne znam, shto se priche o seksu tiche, riba sa kojom sam imao najbolji sex u zivotu mi je prichala da je katolkinja i da takvo neshto radi jednom mesechno, he he, a onda smo se opet danima rasturali i zaboravljali i gde smo, ali nismo bog zna shta prichali o tome. Mada je verovatno prednost znati shta partner hoce, chisto da ne izostavish neshto za shto bi mogao pomisliti da on/ona ne zeli.

ma ja volim malo pre onako ne obavezno da progovorim
ali samo ako mi se nezuri :))))))
 
Ma to je skroz OK, ukoliko se kasnije ne pochnesh time opterecivati, kako reche, aha, hm da li je to u redu shto ja radim, i beshe li brze pa sporijeili obratno? Sposobnost da razgovarate o seksu, bilo pre ili posle predstavlja ustvari, kako neko vec postova na forumu, pravi ispit zrelosti. praktichno, onaj ko nije u stanju da razgovara o seksu sa partnerom ne bi trebao ni da zapochinje bilo shta. Jesam li to lepo rekao?
 
bobba:
Sretan vam Dan orgazma!
p.gif
0002061v.jpg

p.gif
p.gif
31. Decembar nacionalnim Danom orgazma,


Apel na javnost da proslave Dan orgazma,

seksolozi naglašavaju kako bi parovi morali više razgovarati o svojim seksualnim problemima i prohtjevima.

- Za postizanje orgazma jednako je važno ono što vam se događa među ušima kao i ono među nogama -



jel da vas pitam
koliko vaznosti pridajete prici pre sex

Prici pridajem veliki znacaj jer ona je sastavni deo predigre. Tu su jos neizostavno ukljuceni i govor tela(osmeh kao najlepsa rec koju telo moze da sroci) i govor srca (nesto sto se neda objasniti, tzv. fluid ...metafizika :) ) A kad vatromet pocne, zaboravim i kako se zovem :lol:
 

Back
Top