Capoeira Angola

S

Sanha

Gost
Vidim,...forum se sveo samo na senzalu i regional Capoeiru,postoji josh skola Capoeire...Na ovaj forum mozemo pozvati i ljude iz inostranstva,tj. iz drugih shkola s ciljem daljeg proshirivanja prvenstveno nasheg znanja,a i verujem da ce te komunikacije uroditi veeeelikim plodom....Sto ne bi odlazili u druge akademije,druge drzave-kao i oni kod nas i da se Capoeira uzdigne u Srbiji?!
Angola je tradicionalna Africhka umetnost,drugim rechima izvorna....Da li vi hocete da se zadrzite samo na par uchenja Capoeire ili ce ovde neko da se potrudi oko ochuvanja kulture i tradicije(Capoeire kao Capoeire - a posle o mnogobrojnim njenim uchenjima)...a najvishe komunikacije sa drugima??!!
Izvolite...angazujte se i zbog Vas samih i zbog drugih,a najvishe zbog Capoeire....!!!!!

Obrigado Capoeristas!!
 
Super! Mnogo mi je drago sto se pojavio neko s Angole. Ja o angoli nisam pisao jer o njoj malo znam. To prepustam tebi :wink: Predlazem da udruzimo snage i da ljudima ovde predstavimo oba stila kapoere i da ih informisemo o ovoj brazilskoj vestini. Nisu svesni sta propustaju pa hajde da to ispravimo!

Da se bacimo na posao zajedno! Moze?
 
Drago mi je da postoji bar neko ko bi hteo da nam pomogne o shirenju Capoeira Angola kulture..ali i drugih shkola...!Capoeira je meni ushla u dushu i treniracu dokle god u meni ima fizichke snage!Ja mogu da pozovem neke ljude iz inostranstva da se jave na ovaj forum i da daju malo vishe informacija o ovoj veshtini,chak i da pozovem ljude iz nekih shkola za koje mozda nikad niste ni chuli ili ne znate nishta o njima!
Ko hoce da mi pomogne i da se angazuje...DOBRODOSHAO I HVALA!
Guardian..hvala ti na podrshci i pomoci,nadam se da ces me pratiti u ovome i da cemo zajedno uspeti...!!

P.S. sajt "Capoeira Angola Center Belgrado" je www.angolacenter.org.yu i ovde mozete naci kontakt telefone i raspored treninga kao i lokacije...Kontakt telefone i mail adrese imate na sajtu(moj nema),a Guardian...ti mi se javi(ostavi mi mail)...radi nekih informacija..:)

Obrigado Capoeristas !!!!
 
Sanha:
Drago mi je da postoji bar neko ko bi hteo da nam pomogne o shirenju Capoeira Angola kulture..ali i drugih shkola...!Capoeira je meni ushla u dushu i treniracu dokle god u meni ima fizichke snage!Ja mogu da pozovem neke ljude iz inostranstva da se jave na ovaj forum i da daju malo vishe informacija o ovoj veshtini,chak i da pozovem ljude iz nekih shkola za koje mozda nikad niste ni chuli ili ne znate nishta o njima!
Ko hoce da mi pomogne i da se angazuje...DOBRODOSHAO I HVALA!
Guardian..hvala ti na podrshci i pomoci,nadam se da ces me pratiti u ovome i da cemo zajedno uspeti...!!

P.S. sajt "Capoeira Angola Center Belgrado" je www.angolacenter.org.yu i ovde mozete naci kontakt telefone i raspored treninga kao i lokacije...Kontakt telefone i mail adrese imate na sajtu(moj nema),a Guardian...ti mi se javi(ostavi mi mail)...radi nekih informacija..:)

Obrigado Capoeristas !!!!

Moj mail je slbbezp@yahoo.com
Preporucujem ti da se registrujes, tako mozes da saljes privatne poruke, brze cemo se dogovarati tako. Reci mi i tvoj mejl. Ove tehnikalije mozemo na priv. porukama a da postovi budu o kapueri.
 
Guardian:
Sanha:
Drago mi je da postoji bar neko ko bi hteo da nam pomogne o shirenju Capoeira Angola kulture..ali i drugih shkola...!Capoeira je meni ushla u dushu i treniracu dokle god u meni ima fizichke snage!Ja mogu da pozovem neke ljude iz inostranstva da se jave na ovaj forum i da daju malo vishe informacija o ovoj veshtini,chak i da pozovem ljude iz nekih shkola za koje mozda nikad niste ni chuli ili ne znate nishta o njima!
Ko hoce da mi pomogne i da se angazuje...DOBRODOSHAO I HVALA!
Guardian..hvala ti na podrshci i pomoci,nadam se da ces me pratiti u ovome i da cemo zajedno uspeti...!!

P.S. sajt "Capoeira Angola Center Belgrado" je www.angolacenter.org.yu i ovde mozete naci kontakt telefone i raspored treninga kao i lokacije...Kontakt telefone i mail adrese imate na sajtu(moj nema),a Guardian...ti mi se javi(ostavi mi mail)...radi nekih informacija..:)

Obrigado Capoeristas !!!!

Moj mail je slbbezp@yahoo.com
Preporucujem ti da se registrujes, tako mozes da saljes privatne poruke, brze cemo se dogovarati tako. Reci mi i tvoj mejl. Ove tehnikalije mozemo na priv. porukama a da postovi budu o kapueri.
Probala sam da se registrujem,nece da prhvati moj trenutni user name,a hocu da ga zadrzim...
Guardian,javicu ti se na mail,...
Obrigado !!!
 
Anonymous:
Alo bre Nikola sta filozofirate o kapoeri.
Kakvo sirenje nema nista o toga. Nece niko na nas forum! ha ha ha :twisted:
Niko nece,a?Vidish,ne znam ko si,upoznacemo se,a Capoeristi smo svi ovde...i kakav ti je onda to zakljuchak da niko nece da shiri uchenje o Capoeiri??Mislim da imam dovoljno informacija da te pokopam u ovoj izjavi...!!Zamisli se malo..da li si uopshte ti Capoerista..??!!:)
Uostalom...ti ne morash na forum..:)

Obrigado Capoeristas !!!
 
DiabloMan:
Ovaj samo da te pitam koliko dugo treniras?
I kako je bilo sa Markinjom, sad za vikend?
E i pozdravi mi Vuleta i Nemanju. peace...
Ocigledno me znash,a ja necu da pitam guardian-a ko je diablo,znam ja to vec.....Vuleta,Nemanju i ostale bi mogao i sam da pozdravish tako shto cesh doci na neki nash seminar(a prenecu im pozdrave),..a sada sa prof.Marquinhom je bilo kao i uvek - nemam reci!! Uostalom,dodji pa vidi!A sto se tiche toga koliko dugo treniram,...dodji pa vidi i to sam-kod nas u klubu...Pozvani ste da malo vishe uchestvujete u nashim seminarima...
Mogli bi malo vishe da porazgovaramo..i da ja tebe pitam: koliko ti trenirash?

peace...tambem por todos Capoeristas...!!!
 
Guardian:
Sanha:
Drago mi je da postoji bar neko ko bi hteo da nam pomogne o shirenju Capoeira Angola kulture..ali i drugih shkola...!Capoeira je meni ushla u dushu i treniracu dokle god u meni ima fizichke snage!Ja mogu da pozovem neke ljude iz inostranstva da se jave na ovaj forum i da daju malo vishe informacija o ovoj veshtini,chak i da pozovem ljude iz nekih shkola za koje mozda nikad niste ni chuli ili ne znate nishta o njima!
Ko hoce da mi pomogne i da se angazuje...DOBRODOSHAO I HVALA!
Guardian..hvala ti na podrshci i pomoci,nadam se da ces me pratiti u ovome i da cemo zajedno uspeti...!!

P.S. sajt "Capoeira Angola Center Belgrado" je www.angolacenter.org.yu i ovde mozete naci kontakt telefone i raspored treninga kao i lokacije...Kontakt telefone i mail adrese imate na sajtu(moj nema),a Guardian...ti mi se javi(ostavi mi mail)...radi nekih informacija..:)

Obrigado Capoeristas !!!!

Moj mail je slbbezp@yahoo.com
Preporucujem ti da se registrujes, tako mozes da saljes privatne poruke, brze cemo se dogovarati tako. Reci mi i tvoj mejl. Ove tehnikalije mozemo na priv. porukama a da postovi budu o kapueri.

Moj mail je njanjica@hotmail.com poshalji mi neke vashe slike jer nikada nisam bila ni na jednom vashem treningu,seminaru,prezentaciji...Samo da vidim ko ste.. :wink: I reci mi koji si ti,ko je diabloman,jeasus...itd.!Ne znam mnogo o Senzali,priznajem,..ne znam ni ko su treneri.... :roll:
Ako sam uspela da se registrujem,otici ce na priv.,a ako ne...sorry! :?

Cumprimentos por todos...!!!!
 
Zasto neces da mi kazes koliko dugo treniras?
Ne mogu nikako da svratim na vase treninge jer imam svoje svaki dan, a nisam bio kod vas dugo a bas bi dosao. Napisi mi kojim danom i u koje vreme imate treninge i gde, detaljno ok?

vidimo se uskoro! :wink:
 
DiabloMan:
Zasto neces da mi kazes koliko dugo treniras?
Ne mogu nikako da svratim na vase treninge jer imam svoje svaki dan, a nisam bio kod vas dugo a bas bi dosao. Napisi mi kojim danom i u koje vreme imate treninge i gde, detaljno ok?

vidimo se uskoro! :wink:
Sve imash na nashem sajtu..
www.angolacenter.org.yu
...probaj tamo,a mene pitaj sve sto te zanima kad dodjesh...:)) :wink:

Axe por todos capoeristas !!!
 
Da se ne bi suvise naprezali da saznamo identitete jedni drugih,najbolje bi bilo da se lepo na forumu dogovorimo za neki sastanak koji bi poceo sa ness caffe i zavrsio se sa hodom u nekom parkicu ili nekom boljem mestu ako imate sta da predlozite.
Lepo bi se ispricali,razmenili iskustva i dokazali da ovaj sport spaja ljude i fizicki :lol: i psihicki.
Dajte vase predloge za sastancenje i odlucicemo kada i gde...
Pozdrav
 
jeasus:
Da se ne bi suvise naprezali da saznamo identitete jedni drugih,najbolje bi bilo da se lepo na forumu dogovorimo za neki sastanak koji bi poceo sa ness caffe i zavrsio se sa hodom u nekom parkicu ili nekom boljem mestu ako imate sta da predlozite.
Lepo bi se ispricali,razmenili iskustva i dokazali da ovaj sport spaja ljude i fizicki :lol: i psihicki.
Dajte vase predloge za sastancenje i odlucicemo kada i gde...
Pozdrav
Ja sam ZA !!! Mozemo i neobavezno da se nadjemo,a mozemo i na nekoj od hoda....Angola rode su mirne i veoma gostoprimljive,....pa kako hocete

Moze i grad.... :lol:

Axe
 
jeasus:
Da se ne bi suvise naprezali da saznamo identitete jedni drugih,najbolje bi bilo da se lepo na forumu dogovorimo za neki sastanak koji bi poceo sa ness caffe i zavrsio se sa hodom u nekom parkicu ili nekom boljem mestu ako imate sta da predlozite.
Lepo bi se ispricali,razmenili iskustva i dokazali da ovaj sport spaja ljude i fizicki :lol: i psihicki.
Dajte vase predloge za sastancenje i odlucicemo kada i gde...
Pozdrav

Dobra ideja, dobra ideja indeed! :wink:
 
Drago mi je da vam se svidela ideja,samo jos treba da se usaglasimo kada i gde.U zavisnosti kada ste na poslu,fakultetu,skoli,treningu...mozete reci kada bi vam odgovarao sastanak tj. u koliko sati bi bili slobodni.Sto se mene trenutno tice,nemam pojma,jer posle utakmice sa Rozenburgom,navukao sam takvu prehladu...temperatura 38,3 konstantno,nadam se da cu za par dana biti kao nov,tako da meni odgovara nesto od srede (uglavnom popodne).
Ako hocete mozete da mi bacite mail na private pa da se tako dogovorimo.
Guardian,kada ti imas treninge(srede,subota,nedelja)?

P.S. Jel imate neke pantalone za prodaju???
(za kapoeru,naravno)

Pozdrav
 
jeasus:
Drago mi je da vam se svidela ideja,samo jos treba da se usaglasimo kada i gde.U zavisnosti kada ste na poslu,fakultetu,skoli,treningu...mozete reci kada bi vam odgovarao sastanak tj. u koliko sati bi bili slobodni.Sto se mene trenutno tice,nemam pojma,jer posle utakmice sa Rozenburgom,navukao sam takvu prehladu...temperatura 38,3 konstantno,nadam se da cu za par dana biti kao nov,tako da meni odgovara nesto od srede (uglavnom popodne).
Ako hocete mozete da mi bacite mail na private pa da se tako dogovorimo.
Guardian,kada ti imas treninge(srede,subota,nedelja)?

P.S. Jel imate neke pantalone za prodaju???
(za kapoeru,naravno)

Pozdrav

Imacemo mi pantale na prodaju kada dodju Italijani,oni non-stop donose neke stvarchice...od biribe do CD-ova...pa ako hocete da chekate seminar u januaru i aprilu(a tad nam Mestre Joao Grande dolazi!!!jeeeeeeeeeeeee)!
Ako ne,proshunjajte se po bulevaru,sajmu,sportskim prodavnicama,ali i onim elegantnijim...-nemate pojma shta se sve za Capoeiru moze naci...-pogotovo bele pantalone-lepe,elegantne...!!!

Axe !!!
 
Sanha:
jeasus:
Drago mi je da vam se svidela ideja,samo jos treba da se usaglasimo kada i gde.U zavisnosti kada ste na poslu,fakultetu,skoli,treningu...mozete reci kada bi vam odgovarao sastanak tj. u koliko sati bi bili slobodni.Sto se mene trenutno tice,nemam pojma,jer posle utakmice sa Rozenburgom,navukao sam takvu prehladu...temperatura 38,3 konstantno,nadam se da cu za par dana biti kao nov,tako da meni odgovara nesto od srede (uglavnom popodne).
Ako hocete mozete da mi bacite mail na private pa da se tako dogovorimo.
Guardian,kada ti imas treninge(srede,subota,nedelja)?

P.S. Jel imate neke pantalone za prodaju???
(za kapoeru,naravno)

Pozdrav

Imacemo mi pantale na prodaju kada dodju Italijani,oni non-stop donose neke stvarchice...od biribe do CD-ova...pa ako hocete da chekate seminar u januaru i aprilu(a tad nam Mestre Joao Grande dolazi!!!jeeeeeeeeeeeee)!
Ako ne,proshunjajte se po bulevaru,sajmu,sportskim prodavnicama,ali i onim elegantnijim...-nemate pojma shta se sve za Capoeiru moze naci...-pogotovo bele pantalone-lepe,elegantne...!!!

Axe !!!

Sto se tice sajma,tamo nema nista.Bas sam pre neki dan bio da pronadjem ortaku za rodjendan loptu za ragbi ali pucanj u prazno.NEMA.Za kapoeru nisam video nista...probacu sa bulevarom.
Jel imas neku predstavu koliko bi kostao birimbao?
 
Pitacu mog trenera,on je doneo dvadesetak pravih biriba iz Brazila letos,...stvarno su dobri,pregledao ih je Profesor Marquinho i rekao da su perfektni i da bi ih on najradije ostavio za sebe... :P !!Javicu ti danas koliko je ceo birimbau,sklopljen...!!!
Negoo,..jel dolazite na seminar u aprilu,kad bude doshao Mestre Joao Grande??

Dodjite...obavezno!Ovakva prilika se ne propushta!!

Axe !!!
 
Sanha:
Pitacu mog trenera,on je doneo dvadesetak pravih biriba iz Brazila letos,...stvarno su dobri,pregledao ih je Profesor Marquinho i rekao da su perfektni i da bi ih on najradije ostavio za sebe... :P !!Javicu ti danas koliko je ceo birimbau,sklopljen...!!!
Negoo,..jel dolazite na seminar u aprilu,kad bude doshao Mestre Joao Grande??

Dodjite...obavezno!Ovakva prilika se ne propushta!!

Axe !!!

Raspitaj se za to a sto se seminara tice,najverovatnije....jel znas ti gde je april!?
:shock: dogovoricemo se do tada
 
jeasus:
Sanha:
Pitacu mog trenera,on je doneo dvadesetak pravih biriba iz Brazila letos,...stvarno su dobri,pregledao ih je Profesor Marquinho i rekao da su perfektni i da bi ih on najradije ostavio za sebe... :P !!Javicu ti danas koliko je ceo birimbau,sklopljen...!!!
Negoo,..jel dolazite na seminar u aprilu,kad bude doshao Mestre Joao Grande??

Dodjite...obavezno!Ovakva prilika se ne propushta!!

Axe !!!

Raspitaj se za to a sto se seminara tice,najverovatnije....jel znas ti gde je april!?
:shock: dogovoricemo se do tada

Ironijo jedna od choveka :roll: !!!Pa idi na nash sajt,pishe ti tamo tachno kada je i koja je cena!!!
Mrzi me da pishem sada sve podatke ovde,a ochekujem vas na seminaru..! Po 50. put pishem : www.angolacenter.org.yu

E,...kad se bre mi vidimo??!!!Jeste vi josh za upoznavanje... :?: Najbolje bi bilo da dodjete ili u nedelju(danas) u Filoloshku gimnaziju od 16:00-17:30 ili u utorak od 17:00-19:00
Ajde dogovorite se..

Treninzi Capoeira Angola grupe su :

utorak: 17:00-19:00 / Filozofski fax
sreda: 21:00-22:30 / Filoloshka gimnazija
petak: 16:00-17:00 / Filozofski fax
nedelja: 16:00-17:30 / Filoloshka gimnazija


ajde sad....Axe !!!
 

Back
Top