Nova prevara u Srbiji: dao je 200 dinara, a izašao sa nekoliko hiljada u mesu

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
Nesvakidašnja prevara u Obrenovcu digla je na noge celu Srbiju, a tim povodom javila se kasirka Marija D. iz Niša.

meso.jpg


Ona tvrdi da je svakog dana iz radnje u kojoj radi nestajalo meso, a kamere nisu pokazivale da neko krade. Prvo su posumnjali na mesara, ali ubrzo su otkrili da on nije lopov.

lopov.jpg


Opširnije ovde:

http://www.telegraf.rs/vesti/273686...rosao-kroz-kasu-niko-nije-primetio-foto-video

Naravoučenije: ako hoćeš da jedeš pokvareno meso... pa, zaključite sami...
 
није то нова то је стара превара рецимо купе килограм меса и килограм неког јефтиног производа само замене цене а те рецимо виршле баце у замрзивач а што се тиче овог покварењака из приче па па шта је мислио да ће тако вечно моћи све то иде на болест није добро јер неко од сиротиње од продаваца то плаћа од своје плате а деца му гладују ја бих њему дао затвор
 
Jeste. Eto ja kao vegan ne mogu da kradem meso, ali mogu voće. Jednom kad nisu hteli da mi zamene buđav kokos, koji sam pošteno platio, a imao je vodu u sebi i delovao kao ispravan (čak i ja kao iskusan frutarijanac se ponekad zeznem i kupim onaj koji ne valja), ja sam otišao u taj veliki market i ukrao jedan kokos te veličine, iz čistog inata. Bilo je leto i nabio sam ga u gaće. I tako prošao kroz kasu. Nećete verovati. Ovo se dogodilo pre dve godine. Tako je to. A jednom mi je trgovkinja naplatila dva balona vode Jazak, a ja kupio jedan, i nisam obratio pažnju, jer sam imao dosta artikala, pa kad sam kući video račun, sutra sam im izbušio jedan balon Jazaka. Iz inata, takođe. Nezgodan sam. To je bilo pre pet godina. I od tada računam sve što kupujem na digitron, u dinar, a budući da hranu kupujem samo na pijacama, ne kupujem mnogo. Sistem je da pokrade i prevari ko koga stigne. Parola snađi se.
 
Poslednja izmena:
ortak koji radi na pijaci drzi limun od 100g u vagi, pa sad vidi dal je to jos jedna plata pride,nemoj da se lozite kako to sirotinja placa iz svog dzepa,mnogo su veci rashodi niko to ne bi mogao da poplaca,ne rade dzabe kamere i obezbedjenje,pre bi oni odgovarali nego kasirka koja nema pojma sta se desava u tolikom marketu,bezobrazluk je kad udjete u manju radnju a gledaju vas ko lopova i prate
 
Jeste. Eto ja kao vegan ne mogu da kradem meso, ali mogu voće. Jednom kad nisu hteli da mi zamene buđav kokos, koji sam pošteno platio, a imao je vodu u sebi i delovao kao ispravan (čak i ja kao iskusan frutarijanac se ponekad zeznem i kupim onaj koji ne valja), ja sam otišao u taj veliki market i ukrao jedan kokos te veličine, iz čistog inata. Bilo je leto i nabio sam ga u gaće. I tako prošao kroz kasu. Nećete verovati. Ovo se dogodilo pre dve godine. Tako je to. A jednom mi je trgovkinja naplatila dva balona vode Jazak, a ja kupio jedan, i nisam obratio pažnju, jer sam imao dosta artikala, pa kad sam kući video račun, sutra sam im izbušio jedan balon Jazaka. Iz inata, takođe. Nezgodan sam. To je bilo pre pet godina. I od tada računam sve što kupujem na digitron, u dinar, a budući da hranu kupujem samo na pijacama, ne kupujem mnogo. Sistem je da pokrade i prevari ko koga stigne. Parola snađi se.

Lako je vama koji nemate nista u gacama da trpate tamo sve sto vam padne pod ruku....
 
Jeste. Eto ja kao vegan ne mogu da kradem meso, ali mogu voće. Jednom kad nisu hteli da mi zamene buđav kokos, koji sam pošteno platio, a imao je vodu u sebi i delovao kao ispravan (čak i ja kao iskusan frutarijanac se ponekad zeznem i kupim onaj koji ne valja)....

Vegan i frutarijanac su razliciti pojmovi. Ide ovako: svastojed, vegetarijanac, vegan, frutarijanac, bretarijanac. Aj se sa sobom dogovori sta si pa da vidimo sutra sta dalje.
 
Lako je vama koji nemate nista u gacama da trpate tamo sve sto vam padne pod ruku....

Nemamo kad su nam svinjoglavi severnokorejci sve iŹeli. :cepanje:

- - - - - - - - - -

Vegan i frutarijanac su razliciti pojmovi. Ide ovako: svastojed, vegetarijanac, vegan, frutarijanac, bretarijanac. Aj se sa sobom dogovori sta si pa da vidimo sutra sta dalje.

Onda sam frutarijanac. Ali neću da nosim nikakav "ac" iza sebe, neću da pripadam ničemu i neću da plaćam članarinu bilo kome. Tačka. Bretarijanci ne postoje. Ti da nešto znaš ne bi verovao i tvrdio, te se ponižavao tim srednjovekovnim nebulozama, da je Zemlja ravna ploča. :cepanje: I da postoje bretarijanci (ljudi koji nikada ništa ne jedu). :cepanje: Kad se samo setim ovoga: https://forum.krstarica.com/showthread.php/800160-Bretarijanstvo . :hahaha1: Naročito odavde: https://forum.krstarica.com/showthread.php/800160-Bretarijanstvo?p=35174973&viewfull=1#post35174973 . :rotf: Pa sve do kraja ove teme. :hahaha: Kad bi mene neko ovako razbio argumentima bilo bi me sramota. Nemam ja prema tebi i tvojim nebulozama nikakve obaveze. Idi najedi se margarina punog GMO mleka.
 
Onda sam frutarijanac. Kad bi mene neko ovako razbio argumentima bilo bi me sramota. Nemam ja prema tebi i tvojim nebulozama nikakve obaveze. Idi najedi se margarina punog GMO mleka.

Ti ne znaš šta si, zanimljivo.

Margarin pun mleka?

"Margarin je prirodna namirnica koja nastaje mešanjem biljnih ulja i masti i vode a nastao je kao biljna alternativa maslacu. Margarin ne sadrži životinjske masnoće i u sastavu su mu dobre masti i vitamini topivi u mastima (A,D i E) pa ima važno mesto u uravnoteženoj prehrani."

Znači margarin pun mleka? A ima li nekog voća u njemu, daga dam pticama u parku?
 
Eh da je samo tu... :hahaha:

Mozak mu je pojeo virus jos 88' to smo ustanovili na drugoj temi.

- - - - - - - - - -

Ti ne znaš šta si, zanimljivo.

Margarin pun mleka?

"Margarin je prirodna namirnica koja nastaje mešanjem biljnih ulja i masti i vode a nastao je kao biljna alternativa maslacu. Margarin ne sadrži životinjske masnoće i u sastavu su mu dobre masti i vitamini topivi u mastima (A,D i E) pa ima važno mesto u uravnoteženoj prehrani."

Znači margarin pun mleka? A ima li nekog voća u njemu, daga dam pticama u parku?

Vazno je da GMO kokoscina moze da mu stane u gace z:D
 
Eh da je samo tu... :hahaha:

Pa nije ti samo tu, nego i u mozgu, a i u prknu.

- - - - - - - - - -

Ti ne znaš šta si, zanimljivo.

Margarin pun mleka?

"Margarin je prirodna namirnica koja nastaje mešanjem biljnih ulja i masti i vode a nastao je kao biljna alternativa maslacu. Margarin ne sadrži životinjske masnoće i u sastavu su mu dobre masti i vitamini topivi u mastima (A,D i E) pa ima važno mesto u uravnoteženoj prehrani."

Znači margarin pun mleka? A ima li nekog voća u njemu, daga dam pticama u parku?

Ja znam sve, ti ne znaš ništa.

Da, margarin pun mleka. Pogledajh sastav sledeći put, prčetino.

Reefer sinoć ušao u pekaru i onako zamišljen zatražio pitu od gowana. I pekarka mu dala pitu savijaču od krompira. U čemu je štos?

I je li pojeo pitu?

Ha ha ha. Jeste. Izjeo ju je odavno i već mu je prošla kroz creva. On inače ima metabolizam i digestivni trakt kao golub. Istovremeno puni želudac i prazni creva. I tako po ceo dan. Ne daj bože da mu se digestivni trakt izvrne naopako, pa da prazni želudac kroz usta a puni creva kroz gyzicu. Ha ha ha ha ha ha ha ha...

Apsolutno, prćetino. Pogledaj sastav margarina. Svi su puni mleka. Daga, daga, daga... kakva prosjačka mantra... liči na tvoju glavu... ili gyzicu... :rida:

- - - - - - - - - -

Mozak mu je pojeo virus jos 88' to smo ustanovili na drugoj temi.

- - - - - - - - - -



Vazno je da GMO kokoscina moze da mu stane u gace z:D

Besnilo koje je dobio od one četvoronožne što na repu sedi i u nebo gledi, sa debelim krznom, pojeo mu je sve unutrašnje organe, do te mere da su mu se hemoroidi raširili od desnog bubrega do levog plućnog krila. Zato se ovoliko divi svinjoglavim diktatorima kakva mu je ova debela svinja na avataru.

Važno je da debela GMO salama može d amu stane u bunar od prkna, koji je toliko širok da može da zaliva GMO papriku i GMO paradajz. Žuborim na SPS-JUL... žum, žum, žum...
 
Sve je super, ali margarin NEMA ništa životnjskog porekla u sastavu, zato je margarin postan.
Znači margarin pun mleka?
Ptice ne jedu voće?
Preživari ne jedu voće?
U jajima iz farmi ima petlove sperme?

:rotf:

To je mislila moja žena, dok nije osetila da se od 1. novembra prošle godine promenio ukus i da liči na maslac. Primetila je i u "posnim" pitama u pekarama da imaju ukus maslaca. Pogledala sastav i tamo lepo piše mleko. Fuj. A lepo sam joj rekao da ga ne konzumira. Sve su sje6ali oni što vladaju svetom i što vam uvaljuju kravlju krv u mleko: http://i21.servimg.com/u/f21/19/25/11/41/gnoj10.jpg . Bljak: Ovako masoni od hrišćana i muslimana prave new age-re i sataniste.

Margarin pun mleka.

Ptice imaju dve kloake.

Meduza ima bodljast šupak tvrd kao armaturu.

Ne možeš ti izaći sa mnom na kraj, jer mi nisi ni do članaka; ma ni do pertli, jajožderu. :hahaha1:
 
Jeste. Eto ja kao vegan ne mogu da kradem meso, ali mogu voće. Jednom kad nisu hteli da mi zamene buđav kokos, koji sam pošteno platio, a imao je vodu u sebi i delovao kao ispravan (čak i ja kao iskusan frutarijanac se ponekad zeznem i kupim onaj koji ne valja), ja sam otišao u taj veliki market i ukrao jedan kokos te veličine, iz čistog inata. Bilo je leto i nabio sam ga u gaće. I tako prošao kroz kasu. Nećete verovati. Ovo se dogodilo pre dve godine. Tako je to. A jednom mi je trgovkinja naplatila dva balona vode Jazak, a ja kupio jedan, i nisam obratio pažnju, jer sam imao dosta artikala, pa kad sam kući video račun, sutra sam im izbušio jedan balon Jazaka. Iz inata, takođe. Nezgodan sam. To je bilo pre pet godina. I od tada računam sve što kupujem na digitron, u dinar, a budući da hranu kupujem samo na pijacama, ne kupujem mnogo. Sistem je da pokrade i prevari ko koga stigne. Parola snađi se.

problem je sto narod dobri podvaljuje i na pijaci, na kantar...:D
 
To je mislila moja žena, dok nije osetila da se od 1. novembra prošle godine promenio ukus i da liči na maslac. Primetila je i u "posnim" pitama u pekarama da imaju ukus maslaca. Pogledala sastav i tamo lepo piše mleko. Fuj. A lepo sam joj rekao da ga ne konzumira. Sve su sje6ali oni što vladaju svetom i što vam uvaljuju kravlju krv u mleko: http://i21.servimg.com/u/f21/19/25/11/41/gnoj10.jpg . Bljak: Ovako masoni od hrišćana i muslimana prave new age-re i sataniste.

Margarin pun mleka.

Ptice imaju dve kloake.

Meduza ima bodljast šupak tvrd kao armaturu.

Ne možeš ti izaći sa mnom na kraj, jer mi nisi ni do članaka; ma ni do pertli, jajožderu. :hahaha1:

Margarin nema mleko. Ima ga margarin sa dodatkom putera, ali to nije margarin. Ti bi u raspravu možda i moga nekad da uđeš kad bi se obrazovao. Ovako se blamiraš, forumaši se nasmeju u početku, posle i ne čitaju tvoje prazno pisanje.
A ti nastavi da pišeš na osnovu misli tvoje žene, to je jedini "argument" koji možeš da potegneš.
Ptice itekako jedu voće, samo ti o tome pojma nisi imao.
 
Margarin nema mleko. Ima ga margarin sa dodatkom putera, ali to nije margarin. Ti bi u raspravu možda i moga nekad da uđeš kad bi se obrazovao. Ovako se blamiraš, forumaši se nasmeju u početku, posle i ne čitaju tvoje prazno pisanje.
A ti nastavi da pišeš na osnovu misli tvoje žene, to je jedini "argument" koji možeš da potegneš.
Ptice itekako jedu voće, samo ti o tome pojma nisi imao.

Nudim 5000 eura svakome ko mi pokaže margarin u kome nema mleka. U svakom se nalazi mleko. Od nedavno. Evo ti prilike da zaradiš dobre pare. Čikam te da nađeš margarin koji u svom sastavu nema mleko. Ti u raspravu ne možeš da uđeš, jer si neobrazovan.

Koga je briga što se blamiraš? Mene je baš briga ko se neko nečemu nasmeje i što ti se svi smeju. A ti nastavi da pišeš na osnovu misli tetoviranih robova, to ti nije nikakav argument. I nemaš ni šta da potegneš.

Kakve ptice? Kakvo voće? Travu pasu jedino preživari. Ti o tome nemaš pojma. I nepismen si. Ne piše se “ti o tome pojma nisi imao” nego “ti o tome nisi imao pojma” (red reči u rečenici), i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpsko-hrvatskog, odnosno hrvatsko-srpskog. Prvo savladaj azbuku, bukvar i pravopis, pa onda dođi da diskutuješ. Zelen si kao zastava Saudi Arabije. Tuga.
 
Ako piše da je posno, onda nema mleka. :fdlan:
To na šta ti misliš nije označeno kao posno, iako jeste posno. To je zakonska obaveza samo za proizvode koji se prave na zajedničkim proizvodnim trakama. I oni nemaju mleko, a pomenuti tragovi su eventualni ostaci u vidu kapljica ili mrvica, koji su ostali nakon završetka proizvodnje jedne serije.
A ti se i dalje pitaj šta znači posno, šta znači može biti u tragovima, a šta da nešto u svom sastavu ima mleko. :lol:
 

Back
Top