RUSIJA POSTAJE NAJVEĆI NEMAČKI PARTNER

Nova vlada Angele Merkel radikalno menja kurs! Berlin poziva Moskvu da zajedno garantuju mir u Evropi!

http://www.kurir.rs/planeta/2990965...ziva-moskvu-da-zajedno-garantuju-mir-u-evropi

- - - - - - - - - -

pusagija cemeriko..:rotf:

Inače da vam prevedem sa političkog na govorni jezik: Prevod glasi ovako:

Berlin izaziva Moskvu da zajedno destabilizuju Evropu.


:D

Ko zna da čita politički jezik zna da je rat u Ukrajni posledica nadmetanja i borbe Ruskih milijardera i Nemačke privredne dominacije u Evropi.
 
Novine su svaki dan prepune clanaka za lozenje prostog naroda... E sad ce da bude ovo, e sad ce da bude ono... Procice zivoti generacijama nesrecnika sve cekajuci da propadne USA... A ona ce propasti kao i sve(drzave nisu vecne), al za par stotina godina, milenijum mozda... Iz svake skole u koju sam isao, najbolji djaci, ali oni bas najbolji na kraju zavrsise u usa, svojevoljn.... Ovde nisu mogli da nadju normalan posao.... Takvi tamo u hiljadama stizu iz celog sveta, Rusije, Indije itd.... Nama sto ostajemo, ostaje da komentarisemo na raznim okupljanjima kako su Ameri glupi, kako oni nemaju naciju, kako smo mi stariji, kako su oni debili i ostale bljuvotine.... Pa i mi smo verovatno debili za one iz romskog naselja..
 
Novine su svaki dan prepune clanaka za lozenje prostog naroda... E sad ce da bude ovo, e sad ce da bude ono... Procice zivoti generacijama nesrecnika sve cekajuci da propadne USA... A ona ce propasti kao i sve(drzave nisu vecne), al za par stotina godina, milenijum mozda... Iz svake skole u koju sam isao, najbolji djaci, ali oni bas najbolji na kraju zavrsise u usa, svojevoljn.... Ovde nisu mogli da nadju normalan posao.... Takvi tamo u hiljadama stizu iz celog sveta, Rusije, Indije itd.... Nama sto ostajemo, ostaje da komentarisemo na raznim okupljanjima kako su Ameri glupi, kako oni nemaju naciju, kako smo mi stariji, kako su oni debili i ostale bljuvotine.... Pa i mi smo verovatno debili za one iz romskog naselja..

BRAVO!
 
Jel Rusija partner Nemačkoj ili Nemačka partner Rusiji?

- - - - - - - - - -



Pa kad im neko odavde šalje cigle ispod jabuka a neko izBosne prepakovao budjavo EU meso za balkanski standard prčenja...

Ili jošte bolje kad ti Šahnazarov iz Tatarstana dade štedru donaciju polovnih migića, ali da ih bratski opraviš kod njega u servisu.

Šutku na stranu. Nemačka je industrijski i ekonomski golijat po razvijenosti u odnosu na Rašku u svakom smislu.
Nemci vredan i pedantan narod što se izdigao iz dva svetska debakla dok neki ne mogu ni iz jednog mirnodopskog. Valjda zato što ne običavaju smušeni lokati votke i higijenski obrađivati intimne delove puštenim noktom na malom prstu.
 
attachment.php


- - - - - - - - - -

same_shit.jpg


- - - - - - - - - -

sheeple.jpg


- - - - - - - - - -

C3axa2NH6NA.jpg


- - - - - - - - - -

0FsHVKQPNEM.jpg


- - - - - - - - - -

 
Ništa ovo nije čudno. EU okrece ledja SAD.
Naročito nakon brexita.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Trgovinski rat između Amerike i Evropske unije je PRED VRATIMA"
Srna | 31. 01. 2018 - 14:09h

Amerika priprema veliki trgovinski rat protiv EU, ali i Kine, Rusije i drugih zemlja, procenjuju analitički portali. Zvanični Vašington najavljuje da će, u sklopu razrade pojačane zaštite ekonomskih interesa SAD, razmotriti uvođenje uvoznih tarifa za aluminijum i čelik, čime bi bile najviše pogođene evropske države. ....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ovakvih vesti i najava ima mnogo proteklih godinu dana.

Privrede eu i Rusije su kompatibilne i eu mnogo gubi zbog sankcija.
 

Back
Top