Raspored za seks

Pa o kakvoj spontanosti onda govorimo?

Ovako, da ti pojasnim. Pored obaveza kojih imam, a imam ih itekako, za seks nađem vremena kad se kod mog partnera i mene poklope kockice. Znači kad se pogledamo, isto razmišljamo :zper:
Drugo, normalno da kad sam u trku i kad radim domaći sa decom ili kuvam ručam, ili čistim kuću... sex mi ne pada na pamet, ali kad smo sami a ima takvih situacija spontano se dogovorimo :lol:

Da zaključim, to što bračni par ima obaveza oko posla, dece... ne znači da ne mogu da nađu trenutak za sebe.
 
Ovako, da ti pojasnim. Pored obaveza kojih imam, a imam ih itekako, za seks nađem vremena kad se kod mog partnera i mene poklope kockice. Znači kad se pogledamo, isto razmišljamo :zper:
Drugo, normalno da kad sam u trku i kad radim domaći sa decom ili kuvam ručam, ili čistim kuću... sex mi ne pada na pamet, ali kad smo sami a ima takvih situacija spontano se dogovorimo :lol:

Da zaključim, to što bračni par ima obaveza oko posla, dece... ne znači da ne mogu da nađu trenutak za sebe.

Sve te obaveze ubijaju spontanost
I spontanosti nema dok su ti deca mala! To je istina!
Sem kad su kod babe i dede za vikend
Sve ostalo je hvatanje vremena... I lovljenje... Kakva crna spontanost :lol:
Kad bi neko spontano cekao a ima decu i obaveze, pa imao bi sex dvaputa mesecno
 
Sve te obaveze ubijaju spontanost
I spontanosti nema dok su ti deca mala! To je istina!
Sem kad su kod babe i dede za vikend
Sve ostalo je hvatanje vremena... I lovljenje... Kakva crna spontanost :lol:
Kad bi neko spontano cekao a ima decu i obaveze, pa imao bi sex dvaputa mesecno

Ti koji imaju sex dva puta mesečno baš nemaju vremena za sebe, ima takvih sigurno ali ja nisam u takvoj kategoriji.
Za mene je spontano onda kada je moje vreme slobodno a imam ga i poželim sex. Tvoje razmišljanje se ne podudara sa mojim i dokaz je da nemaš decu, možda i grešim a ako grešim onda nisi organizovana.

Opet kažem, to što smo roditelji ne mora da znači da nemamo svoje potrebe pa to bile i sex. Meni moja deca u tom smislu ne smetaju jer da je tako ne bih imala troje.
 
Sexate li se prema rasporedu ili onako kada naidje..i imali ovo sexamo se utorkom i cetvrtkom pa u nedelju od 22 h smisla ?

Samo spontanost se ceni, kada postoji spontanost i zelja onda kvalitet uopste nije upitan.

Zasto bracni savetnici savetuju kvantitet umesto kvaliteta nije mi jasno, mada nisam jos uvek u braku(iako zivimo zajedno), pa mozda nisam bas kompetentan sto se tice mog misljenja vezanog za kvantitet.

Znaci ne postoji raspored, to je za mene vec upadanje u rutinu, dohvatimo se kada god to pozelimo, a zelimo svakodnevno. :cool:
 
Poslednja izmena:
Kvantitet je po pitanju seksa ponekad važniji od kvaliteta, tvrde bračni terapeuti. Gusti poslovni raspored i stres umanjuju seksualnu želju,
ali dogovor o seksu može da je podigne. Čak i ako je seks prema rasporedu, on zbližava i samim tim podstiče veću želju za intimnošću.
Tako kazu terapeuti, a sta vi kazete ?


Sexate li se prema rasporedu ili onako kada naidje..i imali ovo sexamo se utorkom i cetvrtkom pa u nedelju od 22 h smisla ? :lol:

Najlepsa sirotinjska zabava, koja nis ne kosta, a najvise znaci. I tkoje bogate djevojke/zene redje upraznjavaju, uz zavist onim sirotijim, koje se gule mnogo cesce i kvalitetnije.
 

Back
Top