Raspored za seks

Naravno da ima smisla ! Ako je dnevni raspored baš gust, samo kažeš : " kasniću, ti počni bez mene ... "

Ovo je dobro, garantovano najvise popizdim zbog toga....znaci ako vec postoji neki ritam , i onda dodje do propusta i odlaganja...
Znaci nije to kako vi mislite da ne moze da se diriguje ili moze...
Ako se uvede neka navika, onda jeste zeznuto da promeni u zadnji cas....

Iz ugla muskaraca to nema veze sa sujetom nego sa naponom...a vi sad to zovite kako hocete...
Isto ako zensko hoce hoce pa vuce za nos pa napali pa onda nece......sasvim drugacije nego sto zene misle da je u pitanju sujeta, ma kakva sujeta, ebe mi se za sujetu, mogla si da pricas konj, magarac, stoka, mrav, nema kitu, sta god hoces, ne bi me pogodilo, ali nalozi pa slozi, eeeee, to retko kad ostane nezapamceno a cesto i vrlo agresivno kaznjeno...

Ne znam u toliko straha od silovanja koliko zene imaju kako nikad niko ne pomene i to da napaljivanje muskarca nije sujetni gest.....i da se sa napaljenim bikom ne moze zaebavati sa ogradom napravljenom od stapica za sladoled...
 
Mozes misliti onda koliko se seksaju oni koji planiraju seks. Na telefonu/e-mailu ostave automatic reply - mi se seksamo, ne uznemiravajte.
Komsinica i prijatelji su svojevremeno obavesteni.
Babe, dede, tetke... ni u kom slucaju ne svracaju u vreme planiranog seksa.
Deca se, po nekom pravilu, nikada ne razbole bas tog dana.
Na poslu se nece desiti nista neisplanirano pa da se neko zadrzi duze i zakasni na, pre nedelju dana, isplanirani seks.
Najstrasnije nesto sto moze da se desi je da muz ne isplanira da mu se digne bas tada, jbg srednje godine, ne moze se misliti na svaku sitnicu. I tako dok se misko probudi iz mrtvih, lagano prodje i to planirano vreme za seks.

Nema veze, uvek moze da se isplanira sledeci termin :lol:

Komšijama i rodbini se kaže da se radi nešto bitno, a neprijatno (Npr. unela nam mačka buve u kuću, moramo sve da isprskamo otrovom i da pozatvaramo sve na tri sata, mi idemo u bioskop i ugasićemo telefone. Sledeće nedelje kažete isto to, samo da je ovaj put kuče unelo buve...)

Šefu na poslu kažeš te pusti ranije jer ideš da karaš nešto sa strane, šefovi su empatični na švaleraciju.

Muž može da isplanira da ranije kupi viagru za najavljeni sex, a kako će za spontani sex, kad ne zna kad će da se desi? :mrgreen:
Jedino da drži po neku stalno spremnu u skrivenom džepiću u gatjama, ali čak i ako je ima - šta onda? Dodje do spontanka, taman se zalaufaju , a on prekida - "Mileva, čekaj malo da popijem vodu", pa onda da je zagovara dok tableta ne počne da deluje.
 
Dok vi sto planirate obavite sve to oko planiranja, mi koji ne planiramo iskrademo se u jednoj od soba.. Okrenemo kljuc, na tv-u obavezno pojacamo zvuk, nikad ne znas koliko ce zestoko da bude :mrgreen:.... Iiii skecamo se za par minuta.
 
Poslednja izmena:
Kvantitet je po pitanju seksa ponekad važniji od kvaliteta, tvrde bračni terapeuti. Gusti poslovni raspored i stres umanjuju seksualnu želju,
ali dogovor o seksu može da je podigne. Čak i ako je seks prema rasporedu, on zbližava i samim tim podstiče veću želju za intimnošću.
Tako kazu terapeuti, a sta vi kazete ?


Sexate li se prema rasporedu ili onako kada naidje..i imali ovo sexamo se utorkom i cetvrtkom pa u nedelju od 22 h smisla ? :lol:

Random :)
 
Komšijama i rodbini se kaže da se radi nešto bitno, a neprijatno (Npr. unela nam mačka buve u kuću, moramo sve da isprskamo otrovom i da pozatvaramo sve na tri sata, mi idemo u bioskop i ugasićemo telefone. Sledeće nedelje kažete isto to, samo da je ovaj put kuče unelo buve...)

Šefu na poslu kažeš te pusti ranije jer ideš da karaš nešto sa strane, šefovi su empatični na švaleraciju.

Muž može da isplanira da ranije kupi viagru za najavljeni sex, a kako će za spontani sex, kad ne zna kad će da se desi? :mrgreen:
Jedino da drži po neku stalno spremnu u skrivenom džepiću u gatjama, ali čak i ako je ima - šta onda? Dodje do spontanka, taman se zalaufaju , a on prekida - "Mileva, čekaj malo da popijem vodu", pa onda da je zagovara dok tableta ne počne da deluje.

Zanimljivo...znaci kad mi bude potrebna vijagra, onda prelazim na seks raspored...dobro je to...

- - - - - - - - - -

ah ,da si mi ti ziv i zdrav...i uvek tako pametan.

Kad mi srbi pozele zivot i zdravlje, ne da me prodje jeza, nego tri puta gore nego u horor filmovima...
 
Ovi što im treba vijagra i tako to, svakako moraju da planiraju, ali ako nema potrebe za tim, onda je svaka prilika = dobra prilika, pod uslovom da postoji obostrana želja... :manikir:
 
Kvantitet je po pitanju seksa ponekad važniji od kvaliteta, tvrde bračni terapeuti. Gusti poslovni raspored i stres umanjuju seksualnu želju,
ali dogovor o seksu može da je podigne. Čak i ako je seks prema rasporedu, on zbližava i samim tim podstiče veću želju za intimnošću.
Tako kazu terapeuti, a sta vi kazete ?


Sexate li se prema rasporedu ili onako kada naidje..i imali ovo sexamo se utorkom i cetvrtkom pa u nedelju od 22 h smisla ? :lol:

pa ima smisla ako se kreses sa nekim zauzetim ili nekim u zatvoru, pa unapred znas vreme poseta :lol:
 
Ma čista priča... Šta ako se sad dogovorimo za petak uveče, a neko se razboli, ili umre baba neka, ili deca neće u krevet... A nama je do seksa u sredu, ali nije po rasporedu... Šta ćemo onda?



Crvena Mala, ti baš ne razumeš taj raspored. Ako je seks na raspordu u petak, to znači MORA DA BUDE SEKSA U PETAK.
Šta ima veze ako je umrla baba neka, seksaš se u crnini. :hahaha:
Ovo za bolest i decu su detinji razlozi, neću ni da komentarišem. :mrgreen:

Ako se tebi pričepi i u sredu, nema raspored veze, ožeži, to se zove prebačaj norme, tj dogovora. :hahaha:
 
Crvena Mala, ti baš ne razumeš taj raspored. Ako je seks na raspordu u petak, to znači MORA DA BUDE SEKSA U PETAK.
Šta ima veze ako je umrla baba neka, seksaš se u crnini. :hahaha:
Ovo za bolest i decu su detinji razlozi, neću ni da komentarišem. :mrgreen:

Ako se tebi pričepi i u sredu, nema raspored veze, ožeži, to se zove prebačaj norme, tj dogovora. :hahaha:

Aj nateraj neku majku da se pricepi dok joj dete ima temperaturu... Crni vrag ce da te snadje :evil:
 
Aj nateraj neku majku da se pricepi dok joj dete ima temperaturu... Crni vrag ce da te snadje :evil:

Potpisujem! :ortakinje:

- - - - - - - - - -

Crvena Mala, ti baš ne razumeš taj raspored. Ako je seks na raspordu u petak, to znači MORA DA BUDE SEKSA U PETAK.
Šta ima veze ako je umrla baba neka, seksaš se u crnini. :hahaha:
Ovo za bolest i decu su detinji razlozi, neću ni da komentarišem. :mrgreen:

Ako se tebi pričepi i u sredu, nema raspored veze, ožeži, to se zove prebačaj norme, tj dogovora. :hahaha:

Normalno da ne razumem, ja to bez rasporeda, eventualno u najavi, kao kad igraš jamb...
Ali ako mi se spava ili tako nešto, može samo bez mene, ja spavam i tačka.
 

Back
Top