STRAVIČAN SNIMAK NESREĆE U INĐIJI
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 67

Tema: STRAVIČAN SNIMAK NESREĆE U INĐIJI

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation STRAVIČAN SNIMAK NESREĆE U INĐIJI

Policija u Inđiji uhapsila je S. K. (36) osumnjičenog da je automobilom udario ženu (62) koja je preminula na licu mesta od zadobijenih povreda, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova.

Nesreća se dogodila dok je žena prelazila ulicu na obeleženom pešačkom prelazu.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i protiv njega je podneta krivična prijava.

http://www.kurir.rs/crna-hronika/299...-vozac-pobegao

Domaćin
    Učlanjen
    13.09.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: STRAVIČAN SNIMAK NESREĆE U INĐIJI

//www.adriamedia.tv/embed_player.php?media_id=97826

Video full screen

Domaćin
    Učlanjen
    13.09.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mogu da vam pokazem kako da uzimate video sa tih sajtova kao Embed

Strasna nesreca.

Domaćin
    Učlanjen
    13.09.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Misem u blizini videa, iznad malo i onda na Inspect Element. Otvoris kodove dok ne dodjes do video linka. Ovaj ima IFRAME kod I onda kada otvaras video temu ubacis taj video sa nekog sajta koji ima slicnu temu Ali ne dozvoljava deljenje.

Iskusan frederikrr (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    125

Divno...stvarno divno...za ovakve stvari bi trebalo krivicno da se odgovara. Zamislite kako je porodici poginule? Jel u toj, u glavu syebanoj Srbiji, ima neko dva grama mozga i jedan mikrogram empatije????
    “Float like a butterfly, sting like a bee. The hands can't hit what the eyes can't see.”

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vozač ni malo nije kočio.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

sve cesce se desava da ljudi prelaze pesacki da ne zastanu i pogledaju levo desno,zbog svoje bezbednosti a i zakonom je propisano
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    sve cesce se desava da ljudi prelaze pesacki da ne zastanu i pogledaju levo desno,zbog svoje bezbednosti a i zakonom je propisano

Da ali ovde se vidi kako je jurio i kako nije kočio.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

nisam to pomenuo
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kada vidiš da je pešak zakoračio staneš ili usporiš.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

nisam pricao o vozacu nego pesaku

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nisam pricao o vozacu nego pesaku

Dobro ali je ovde reč o vozaču koji nije stao koji je imao slabu reakciju.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1007

Citat Original postavio Nenad988 Pogledaj poruku
    Kada vidiš da je pešak zakoračio staneš ili usporiš.
    То и закон каже. Чим пешак закорачи има предност. У Србији мало ко поштује пешака.

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Владан Pogledaj poruku
    То и закон каже. Чим пешак закорачи има предност. У Србији мало ко поштује пешака.

Tu je problematika.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

zakon kaze,da je pesak obavezan da se pre stupanja na kolovoz uveri da se moze bezbedno po sebe i ostale ucesnike u saobracaju njime kretati,nemoj me terati da trazim to po netu posto sam zavrsio bas to,i deca se uce da pogledaju levo pa desno od malih nogu

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1007

zakon kaze,da je pesak obavezan da se pre stupanja na kolovoz uveri da se moze bezbedno po sebe i ostale ucesnike u saobracaju njime kretati,nemoj me terati da trazim to po netu posto sam zavrsio bas to,i deca se uce da pogledaju levo pa desno od malih nogu
    Нико не спори да пешак мора да гледа леве десно ко пропелер да га не би будала ударила аутом, видиш прика када пешак ЗАКОРАЧИ, дакле већ је ступио на пешачки, возачи морају да испоштују предност и пропусте пешака.

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Član 99Ukoliko je saobraćaj na pešačkom prelazu regulisan svetlosnim saobraćajnim znakovima ili znakovima policijskog službenika, vozač je dužan da svoje vozilo zaustavi ispred pešačkog prelaza kada mu je datim znakom zabranjen prolaz, a ako mu je na takvom prelazu datim znakom dozvoljen prolaz, vozač je dužan da propusti pešaka koji je već stupio na pešački prelaz ili pokazuje nameru da će stupiti na pešački prelaz dok mu je svetlosnim saobraćajnim znakom ili znakom policijskog službenika prelaz bio dozvoljen.Ukoliko se pešački prelaz iz stava 1. ovog člana nalazi na ulazu na bočni put, vozač koji skreće na taj put dužan je da skretanje izvrši na bezbedan način i da propusti pešaka koji je već stupio ili stupa na pešački prelaz ili pokazuje nameru da će stupiti na pešački prelaz, a po potrebi, zaustavi svoje vozilo.Ukoliko na pešačkom prelazu saobraćaj nije regulisan uređajima za davanje svetlosnih saobraćajnih znakova niti znacima policijskih službenika, vozač je dužan da prilagodi brzinu vozila tako da u svakoj situaciji koju vidi ili ima razloga da predvidi može bezbedno da zaustavi vozilo ispred pešačkog prelaza i propusti pešaka koji je već stupio ili stupa na pešački prelaz ili pokazuje nameru da će stupiti na pešački prelaz.Vozač koji skreće na bočni put na čijem ulazu ne postoji pešački prelaz dužan je da propusti pešake koji su već stupili ili stupaju na kolovoz.Ukoliko su u slučaju iz st. 1, 2, 3. i 4. ovog člana pešaci deca, nemoćna lica, slepe osobe koje se kreću uz upotrebu belog štapa i/ili psa vodiča, osobe sa invaliditetom koje se kreću u invalidskim kolicima, ili za kretanje koriste druga ortotičko - protetička pomagala, vozač je obavezan da zaustavi vozilo i da ih propusti.Vozač ne sme vozilom da preseca organizovanu kolonu pešaka koja se kreće po kolovozu.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

Нико не спори да пешак мора да гледа леве десно ко пропелер да га не би будала ударила аутом, видиш прика када пешак ЗАКОРАЧИ, дакле већ је ступио на пешачки, возачи морају да испоштују предност и пропусте пешака.
    rekoh da vecina ne gleda uopste ni ispred sebe,blenu u telefone,za to se kaznjava 5000 na pesackom iz pomenutog zakona za koji niko nije cuo,ako se vozilo krece dozvoljenom brzinom nema sanse da zakoci u mestu ako je neko zakoracio na kolovoz bez gledanja da li je bezbedno,da je ova zena pogledala videla bi auto i ne bi krenula,takodje u cudu nekad gledam kako pustaju muda u fazonu ovo je pesacki ko vas iebe,i i dalje nije pogledao ko ide kojom brzinom,ja se zaustavim i krstim se koje budale

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

rekoh da vecina ne gleda uopste ni ispred sebe,blenu u telefone,za to se kaznjava 5000 na pesackom iz pomenutog zakona za koji niko nije cuo,ako se vozilo krece dozvoljenom brzinom nema sanse da zakoci u mestu ako je neko zakoracio na kolovoz bez gledanja da li je bezbedno,da je ova zena pogledala videla bi auto i ne bi krenula,takodje u cudu nekad gledam kako pustaju muda u fazonu ovo je pesacki ko vas iebe,i i dalje nije pogledao ko ide kojom brzinom,ja se zaustavim i krstim se koje budale

Dobro ima i toga.

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1007

У телефоне блену подједнако возачи и пешаци, неприлагођене брзине.. у случају Инђије далеко већа кривица је возача. Возиш као и ја бицикло и сам знаш како возачи аутомобила се несавесно односе према нама бициклистима, колико пута се десило да прођу поред нас у мм.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

vozaci posebna prica,na trotoaru gledam da stojim dalje od pesakog dok je crveno,1 od 5 otprilike ne koristi tel dok vozi

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1007

Људи будите опрезни и сконцентрисани 100%.

Stara legenda Reefer (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1771

У телефоне блену подједнако возачи и пешаци, неприлагођене брзине.. у случају Инђије далеко већа кривица је возача. Возиш као и ја бицикло и сам знаш како возачи аутомобила се несавесно односе према нама бициклистима, колико пута се десило да прођу поред нас у мм.
    JA, kao vozač, znam koliko biciklisti krše sobraćajne propise. Verovatno više i od vozača GSP-a i taksista. Koliko puta sam vido biciklistu da vozi po ulici, a na pola metra od njega biciklistička staza. Koliko puta samo prođu kroz crveno svetlo, kao da nisu učesnici u saobraćaju. To je samo stvar iz kog ugla gledaš, ali i među jednim i drugim ima onih koji krše propise. A to jeste uvod u saobraćajnu nesreću.
    У овај живот си послат не да имаш срећу, него да је заслужиш.

Poznat DEDA.D (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    297

Можда је и тај возач из "ПИНК" породице.....?!

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6099

Citat Original postavio Reefer Pogledaj poruku
    JA, kao vozač, znam koliko biciklisti krše sobraćajne propise. Verovatno više i od vozača GSP-a i taksista. Koliko puta sam vido biciklistu da vozi po ulici, a na pola metra od njega biciklistička staza. Koliko puta samo prođu kroz crveno svetlo, kao da nisu učesnici u saobraćaju. To je samo stvar iz kog ugla gledaš, ali i među jednim i drugim ima onih koji krše propise. A to jeste uvod u saobraćajnu nesreću.
    ja sam i pesak i vozac bicikla,motora, automobila i kamiona,sad ti meni reci zasto biciklistima dajem prednost,to sto vecina tvrdi da divljaju ja nisam video niti pamtim,biciklista ne moze povrediti nekog u kolima,za razliku kad je mene automobil srusio,i zamisli nije priznavao ociglednu krivicu,nije njega kostalo ali je slina negirao,3000e sam dobio odstetu,u 100% slucajeva se vozaci brecaju na bicikl bez obzira divljali ili ne,pozivas se na neke staze koje su juce zavrsene ili jos uvek isprekidane i nezavrsene,a reci cu ti zasto ja ne vozim biciklistickim stazama,zato sto su na njima pesaci na autobuskim stajalistima, i kad naidjem oni u cudu sta cu ja tu,strecnu se kao uplasio ih bezobraznik

Slične teme

1. POTREBAN SNIMAK KONCERTA!!!
    Autor KOWYNUXX u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.12.2005., 02:06
  2. video snimak nije osvetljen
    Autor okosokolovo u forumu Softver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.09.2005., 16:40
  3. POGLEDAJTE OVOJ SNIMAK!!!
    Autor Nag sam kad se skinem u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.07.2005., 17:38
  4. Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 05.07.2005., 16:31
  5. Gde da nađem snimak ubistva škorpiona?
    Autor AleksV u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.06.2005., 20:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •