KONAČNO SAM SHVATIO

sirmijum

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.588
Konačno sam shvatio zašto naprednjaci otvaraju pešačke prelaze , liftove , semafore i slične gluposti .
Nekada su političari otvarali fabrike , mostove , autoputeve generalno velike građevine , dok danas otvaraju kojekave zaebancije .

Štos je vrlo jednostavan , pešački prelaz ili semafor je za njih velika infrastrukturna građevina i oni takvim radovima posvećuju veliku pažnju .
Štos je u tome da pokušavajući da privuku što veći broj glasača , radove razbijaju na male delove i forsiraju male radove da bi ih mogli ponuditi što većem broju izvođača koji kasnije postaju njihovi glasači u nadi da će dobiti još takav neki MEGA INFRASTRUKTURNI posao kao što je izgradnja semafora ......ebiga za nekoga je semafor MEGA GRAĐEVINA i u tome je štos .

Običan narod vidi da se svud okolo radi nešto , i misli da oni nešto rade , a ŠTOS JE U TOME , da oni od takvog NErada svi lepo žive ......po više nivoa .

Niko ne kontroliše koliko para ode za jedan takav semafor . Da se pogleda malo moglo bi se utvrditi da je za te pare moglo da se napravi 10 semafora ......a narpod zatucan pa i ne pita jer kada izađe *******i i kaže KONAČNO PO PRVI PUT U ISTORIJI , više niko i sluša šta ide iza toga .

Gomna ne otvara i ne pravi semafore zato što trebaju narodu , nego da bi molgli nekoga da ucene da glasa za njih ......da nema glasanja garantovano nebi bilo ni semafora :mrgreen:
 
...hahahaahahaahahahaaha srbi kakvi god da ste moji ste ali da vam ja kazem, nikad vi uci u EU necete zato molite Pitina da vas on primi u savez dok vas ni on nije sutnuo a sa kim cete posle?

junker-zajebava.jpg
 
Konačno sam shvatio zašto naprednjaci otvaraju pešačke prelaze , liftove , semafore i slične gluposti .
Nekada su političari otvarali fabrike , mostove , autoputeve generalno velike građevine , dok danas otvaraju kojekave zaebancije .

Štos je vrlo jednostavan , pešački prelaz ili semafor je za njih velika infrastrukturna građevina i oni takvim radovima posvećuju veliku pažnju .
Štos je u tome da pokušavajući da privuku što veći broj glasača , radove razbijaju na male delove i forsiraju male radove da bi ih mogli ponuditi što većem broju izvođača koji kasnije postaju njihovi glasači u nadi da će dobiti još takav neki MEGA INFRASTRUKTURNI posao kao što je izgradnja semafora ......ebiga za nekoga je semafor MEGA GRAĐEVINA i u tome je štos .

Običan narod vidi da se svud okolo radi nešto , i misli da oni nešto rade , a ŠTOS JE U TOME , da oni od takvog NErada svi lepo žive ......po više nivoa .

Niko ne kontroliše koliko para ode za jedan takav semafor . Da se pogleda malo moglo bi se utvrditi da je za te pare moglo da se napravi 10 semafora ......a narpod zatucan pa i ne pita jer kada izađe *******i i kaže KONAČNO PO PRVI PUT U ISTORIJI , više niko i sluša šta ide iza toga .

Gomna ne otvara i ne pravi semafore zato što trebaju narodu , nego da bi molgli nekoga da ucene da glasa za njih ......da nema glasanja garantovano nebi bilo ni semafora :mrgreen:



naravno da je narod glup...........i da nema ko da povede u "promene".
Americki (Sorosevi) agenti vrsljaju po univerzitetima, odabiraju one inteligentije (opasnije) , obecavaju im stipendije i posao u AMERICI, odvlace ih tamo (u izolaciju i nadzor) i oni ubrzo, sto radi "uspesne karijere" , sto radi daljine, nemaju previse kontakta ni sa familijom u srbiji a kamoli sa narodom...................................Drugu grupu cine manje opasni (manje inteligentniji) mladi ljudi kojima se na sva zvona sugerise da studiraju PROGRAMERSTVO Koje nije nista drugo do totalna izolacija tih mladih talenata u svetu kompjutera................uz ogromne plate (i svrakama je jasno da su PROPAGANDNO NADUVANE) ti mladi pametni ljudi se dobrovoljno izoluju, radeci po 60 sati nedeljno .......zatvaraju se u taj imaginarni svet programa uopste i ne razmisljajuci o politickim zbivanjima vani njihove radne sobe..................I NARAVNO, PLATE PROGRAMERA IMA DA NEPRESTANO RASTU I DA BUDU MAGNET ZA INTELIGENCIJU ...........................SVE DOK SVETSKI VLADARI NE ZAVRSE POSAO KOJI SU ZAPOCELI................. a onda na red dolaze i ti inteligentni, uspesni programeri......sa obe strane atlantika.


a taj tvoj "semafor" , burazeru, sluzi samo da narod "izglasa" onu vlast koju nam SVETSKI VLADARI namecu , vlast koja ce kontrolisati medije u kojim ce se NA SVA ZVONA POZIVATI MLADI SRBIJE DA KRENU PUTEM PROGRAMERA I VISOKIH PLATA......................... A NE DA SA SVOJOM BRACOM SESTRAMA; RODBINOM ,PRIJATELJIMA:...................SVOJOM INTELIGENCIJOM RUSI SISTEM KOJI, AKO GA NE SRUSE, NA KRAJU CE I NJIMA PRESUDITI.


E TO TREBA DA KONACNO SHVATIS..........................a ne koja ce crnogorcina doci na vlast u srbiji "pomocu semafora" i kolko ce "ojadi" srpski narod.
 
Poslednja izmena:
Konačno sam shvatio zašto naprednjaci otvaraju pešačke prelaze , liftove , semafore i slične gluposti .
Nekada su političari otvarali fabrike , mostove , autoputeve generalno velike građevine , dok danas otvaraju kojekave zaebancije .

Štos je vrlo jednostavan , pešački prelaz ili semafor je za njih velika infrastrukturna građevina i oni takvim radovima posvećuju veliku pažnju .
Štos je u tome da pokušavajući da privuku što veći broj glasača , radove razbijaju na male delove i forsiraju male radove da bi ih mogli ponuditi što većem broju izvođača koji kasnije postaju njihovi glasači u nadi da će dobiti još takav neki MEGA INFRASTRUKTURNI posao kao što je izgradnja semafora ......ebiga za nekoga je semafor MEGA GRAĐEVINA i u tome je štos .

Običan narod vidi da se svud okolo radi nešto , i misli da oni nešto rade , a ŠTOS JE U TOME , da oni od takvog NErada svi lepo žive ......po više nivoa .

Niko ne kontroliše koliko para ode za jedan takav semafor . Da se pogleda malo moglo bi se utvrditi da je za te pare moglo da se napravi 10 semafora ......a narpod zatucan pa i ne pita jer kada izađe *******i i kaže KONAČNO PO PRVI PUT U ISTORIJI , više niko i sluša šta ide iza toga .

Gomna ne otvara i ne pravi semafore zato što trebaju narodu , nego da bi molgli nekoga da ucene da glasa za njih ......da nema glasanja garantovano nebi bilo ni semafora :mrgreen:

M jok bre tetka im otvorila gradjevinske firme
 
Ta srpska dijaspora je jos gora od nas

rade nije mislio na LOPATU I METLU vec na one "ugledne " srpske profesore i srpske inteligentne studente na Harvardu, Oksfordu.....................

bez njih Srbija je obezglavljenja...........jer , kada jednom narodu oduzmes "inteligenciju" (inteligentne i obrazovane ) ili ich stavis u "izolaciju" (programeri, na primer), tako obezglavljen narod nema ko da povede u "promene.

Tu strategiju u Srbiji je prvi primenio Milosevic. U ratovima 90-tih pobio je ili razjurio srpsku inteligenciju...........a zatim, bez problema, na miru "pobedjuvao" na svim izborima.................A I DANAS BI GA SRPSKI NAROD BIRAO DA NIJE DOSADIO AMERIKANCIMA......................................i to sve u odsustvu 200 000 akedemika koje je pobio ili isterao iz zemlje mobilizacijom.
 
Čula sam da vlada i poseban fanatizam kod članova.

Takodje i da se ponašaju kao Jehovini svedoci, samo još navalentniji, Ni Kirbi prodavači im nisu ravni

uf , meni umalo oči da izvade kada sam rekao da se u Srbiju uvozi pokvareno meso . Ebote kako je skočio , to je nemoguće , naše inspekcije su vrhunske , lažeš .......ja kažem pa novine pišu o tome ,......ma kakvi novine one nemaju pojma , ko može da uveze pokvareno meso .

Što je najgore , taj lik , bar prema papirima spada u intiligentne i nije član vladajuće stranke nego koalicioni partner . Priča se da je viđen kako šeta kroz neku fabriku , navodno je dobio posao preko stranke .

Drugi primer je jedan lik , sitni lopov , pucao komšija na njega kad je došao da krade kod mene .....prolazio letos pored kuće u uniformi gradskog zelenila , kao da je General , a ne najobičnija beda od čoveka .
E taki su tamo i taki su spremni na sve jer ih je neko malo pogledao u njihovim malim i bednim životima . Zbog toga i vlada taj fanatizam .

- - - - - - - - - -

Ta srpska dijaspora je jos gora od nas

:mrgreen:


svet je glup a posebno kod nas . Dijaspora unese oko 5 milijardi $ svake godine i njen potencijal nije u tim parama nego u znanju koje poseduje .......naravno to znanje nikada ne može da dođe do izražaja zbog domaćih stručnjaka .

PS svojevremeno je lik koji je bio direktor Poršeovog razvoja nudio saradnju sa Zastavom ....jel treba da napišem da su mu rekli da nema potrebe za takvim kadrom .
 
uf , meni umalo oči da izvade kada sam rekao da se u Srbiju uvozi pokvareno meso . Ebote kako je skočio , to je nemoguće , naše inspekcije su vrhunske , lažeš .......ja kažem pa novine pišu o tome ,......ma kakvi novine one nemaju pojma , ko može da uveze pokvareno meso .

Što je najgore , taj lik , bar prema papirima spada u intiligentne i nije član vladajuće stranke nego koalicioni partner . Priča se da je viđen kako šeta kroz neku fabriku , navodno je dobio posao preko stranke .

Drugi primer je jedan lik , sitni lopov , pucao komšija na njega kad je došao da krade kod mene .....prolazio letos pored kuće u uniformi gradskog zelenila , kao da je General , a ne najobičnija beda od čoveka .
E taki su tamo i taki su spremni na sve jer ih je neko malo pogledao u njihovim malim i bednim životima . Zbog toga i vlada taj fanatizam .

- - - - - - - - - -



:mrgreen:


svet je glup a posebno kod nas . Dijaspora unese oko 5 milijardi $ svake godine i njen potencijal nije u tim parama nego u znanju koje poseduje .......naravno to znanje nikada ne može da dođe do izražaja zbog domaćih stručnjaka .

PS svojevremeno je lik koji je bio direktor Poršeovog razvoja nudio saradnju sa Zastavom ....jel treba da napišem da su mu rekli da nema potrebe za takvim kadrom .

Da vidiš.. nije bitno mesto ni obrazovanje, to je već postalo matrica ponašanja .

Obično mladji ljudi dobiju posao ili privilegiju , zatim od rodbine i prijatelja traže "podršku" po principu - hajde učinite mi treba mi, ovi u osnovi iz osećaja obaveze i "zašto ne pomoći" daju svoje potpise i onda im se u drugom krugu nakače propagandisti.

Izgleda da su u ovom društvu uvek najkritičnije bile dve populacije - mladi i penzioneri. Oni razumni su stešnjeni izmedju njihove gluposti.
 
svet je glup a posebno kod nas . Dijaspora unese oko 5 milijardi $ svake godine i njen potencijal nije u tim parama nego u znanju koje poseduje .......naravno to znanje nikada ne može da dođe do izražaja zbog domaćih stručnjaka .

PS svojevremeno je lik koji je bio direktor Poršeovog razvoja nudio saradnju sa Zastavom ....jel treba da napišem da su mu rekli da nema potrebe za takvim kadrom .

cinjenica da trebas propisati majcino mleko, da bi u Srbiji nostrifikovao diplomu sa Hardvarda ili Jejla, govori sama za sebe

moja prva komsinica, cerka zavrsila Hardvard
u Srbiji joj ponudili posao uciteljice, osnovna skola.
jer nema diplomu fakulteta !?!?!?!

- - - - - - - - - -

a secam se i onog bivseg ministra Krstica

on nije mogao da nostrifikuje diplomu sa Jejla
 
cinjenica da trebas propisati majcino mleko, da bi u Srbiji nostrifikovao diplomu sa Hardvarda ili Jejla, govori sama za sebe

moja prva komsinica, cerka zavrsila Hardvard
u Srbiji joj ponudili posao uciteljice, osnovna skola.
jer nema diplomu fakulteta !?!?!?!

pa normlno da se trazi srpska diploma a ne neka preko bare..tako je svuda u svetu..
 
samo mrtav je dobar vucic kaubojcima..ko i djindjic ista stvar..

gluposti

Djindjic bas nije bio u dilu sa Amerikancima, Djindjic je bio pravi Evropljanin

upravo suprotno od Vucica

ne znam da li si slucajno primetila jer bi bilo ludo da nisi,

u Srbiji glavnu rec vodi americka ambasada

Evropa se oglasi ponekad, reda radi i to samo preko evropske komisije

a od 20 i kusur clanica EU, kad si videla i cula ambasadore tih zemalja po novinama i televiziji, da komentarisu bilo sta od unutrasnjih poslova banana prcije poznate kao nekad bila drzava Srbija?

kad si cula ambasadora italije, holandije, francuske, svabije, poljske, ili ne znam, grcke

da pricaju nesto kao amerikanac?

ma ne zna im niko ni ime, a ne da nam se mesaju u unutrasnje poslove
 

Back
Top