GUN
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: GUN

Primećen član Darko_89 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano GUN

Ima li neko da je igrao ovu igricu?
    Igrica je vestern iz treceg lica i pomalo podseca na GTA jer imas da uzimas poslove od raznih ljudi u gradu ali cela radnja je smestena na divljem zapadu!
    Pravi raj za oci ljubiteljima vesterna!Izasla bas skoro!
    Samo ja imam jedan problem!
    Mora da se pusta preko nekog programa Anti-Blax koji mi je totalno sje8ao komp, odnosno ne mogu skoro nijedan program da otvorim!
    Ima li neko slicnih problema?

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Podrazumevano Re: GUN

Nemam slican problem , meni pusta normalno preko ANTIBLAXX-a ... nema razloga da ti taj program sjb-e komp .... sta se desava ? Meni se nije nesto posebno svidela igra slicna je Dead Mans Hand , poklonio sam je nakon par misija igranja .... ali sve je bilo o.k. dok sam igrao , a i dosta igara startujem preko Antiblaxxa ... iskreno nisam nikad imao problema !!!!!
    Sergeant

Neproveren član Friend (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Igrica je prilicno dobr samo joj fali vise razlicitih misija. Sve se vrti oko toga da ubijes, uhvatis, ili stignes negde na vreme. Preporuka: Ne igrati ovu igru vise od 1h uzastopno jer ce dosaditi i dicice te ruke od nje.

Primećen član Darko_89 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio whitenicky
    Nemam slican problem , meni pusta normalno preko ANTIBLAXX-a ... nema razloga da ti taj program sjb-e komp .... sta se desava ? Meni se nije nesto posebno svidela igra slicna je Dead Mans Hand , poklonio sam je nakon par misija igranja .... ali sve je bilo o.k. dok sam igrao , a i dosta igara startujem preko Antiblaxxa ... iskreno nisam nikad imao problema !!!!!
    Pa znas kako tamo pise da treba da se namesti prvo ono Security Room 7 pa onda lokacija programa Deamon Tool i ikonica igrice u folderu gde je instalirana!
    Sve sam ja to lepo uradio i posle kada sam stigao do misije kada ga onaj lik uhvati(u zatvoru si)onda mi posle animacije za to jednostavno izadje iz igrice!
    I nakon toga ja rekoh da obrisem igricu i taj program ono nece kao sto nece ni da udje ni u jedan program za pustanje filmova, komander, deamon, ant movie katalog....itd.
    Ne znam u cemu je problem stvarno!Kada kliknem na ikonice pomenutih programa pojavi mi se crno beli prozor u ms dosu na trenutak i nakon toga nista se ne desava!
    Stvarno mi nije jasno!

Poznat tommy gun (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

A da ti decko nisi popio malo virusa!
    Pare, suze, smeh, alkohol i droga

Učlanjen
    18.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I mene i jos jednog mog druga izbacuje na istom mestu pa sam uzeo sejvove od 3. drugakoga ne izbacuje

Veoma poznat Miki 13991 (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    161

Citat Original postavio Friend
    Igrica je prilicno dobr samo joj fali vise razlicitih misija. Sve se vrti oko toga da ubijes, uhvatis, ili stignes negde na vreme. Preporuka: Ne igrati ovu igru vise od 1h uzastopno jer ce dosaditi i dicice te ruke od nje.
    Ne slažem se s tobom Meni nije dosadila,samo ne mogu da pređem onog tupavig jednookog... :mad:
    najmanji potpis na svetu

Učlanjen
    18.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije ni meni dosadna samo kazem da joj nedostaje sarolikost misija

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu