satanizacija i demonizacija muzikom
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: satanizacija i demonizacija muzikom

Aktivan član aleksandarhakler1992 (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano satanizacija i demonizacija muzikom

Ovo nije nikakva novost

pokrenuo sam temu samo da kazem da ova danasnja muzika (u srbiji konkretno), uglavnom ima u spotovima gomile dobrih automobila,polugolih riba,bazena,novca,alkohola,droge itd...nista bolje nije ni u pogledu tekstova pesama,gde se opet govori o istim stvarima. ako je muski pevac,on govori o tome kako ce da se napije,nadrogira,sedne u dobar auto i poje*e neku ribu koja mu se svidi itd...ako je zenski pevac,onda vrlo slicna situacija,sa se olesi od alkohola,nadrogira,da je iz*ebu svi u klubu i da se sutra nista ne seca o tome...sve u svemu,pesme govore o j e b a c i n i ili j e b a c i n i u najavi,kao i raskidima nekih tamo veelikih ljubavi. i da dodam da ove pesme sto su kao malo u rep fazonu,pevaci uglavnom imaju nekakav nadrogirani glas,mozda kao da su pusili travu,kao da ih gusi nesto,da imaju usko grlo rekao bih. pa ne znam jel to sad neka fora kao ili sta vec,da mu bude takav glas? naravno,ovo sam samo naveo primere,nisu bas sve danasnje pesme takve,ali nazalost...tu su negde,ne skrecu mnogo sa te (pogresne) putanje. znaci,imamo muziku koja podrzava i reklamira sve ono sto je lose,ono najgore. ono najprimitivnije. i onda stalno,slusajuci te gadosti,verovatno mlad covek pocne vremenom da misli da je sve to normalno...i tako ide proces satanizacije mladog coveka na daljinu,jednim skroz mirnim putem,koji ti niko silom ne namece,vec onako,ti ga biras sam. takoreci nesvesno,slusajuci tu "muziku".

Da ne komplikujem ovo mnogo,samo sam hteo da kazem da mi je mnogo zao sto i mnogo mladje generacije od moje slusaju tu odvratnu,nazovi muziku i pitam se kako mogu te g o v n a r i j e da slusaju,meni nije jasno. sta bre vidite u tome? vi ste bre deco za specijalne skole...

ovo bi bio recimo jedan od primera te kvazi muzike,od koje mene bole usi i mozak. ali neko ipak uziva u ovim g o v n i m a.

https://www.youtube.com/watch?v=0cMhMbp1iUI&t=775s
    Poslednji put ažurirao/la aleksandarhakler1992 : 07.02.2018. u 02:10

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Podrazumevano Re: satanizacija i demonizacija muzikom

Miroljube ti li si ??

Zivela nova komercijala Rasta i drustvo !
    A ja sam mama samo pio, ubila me je tuga nocas, ne pitaj me gde sam bio, tamo gde je isla ona.........

Početnik DeepKeyboardLover (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pohvala za temu o kiču upakovanom u video prizore, koliko je komercijalna muzika trash to je strašno ali isto je i na globalnoj mainstream sceni,
    Ipak kvalitetna muzika i dalje postoji i evoluirala je u ono što bi mogli nazvati elektronska muzika jer to je klasična muzika današnjice i odlikuje se
    duhom doba u kome živimo, bogata stilovima tj. žanrovski samo fali kompetentan medij na kom će biti plasirana. Ako ima neko da hoće da gradi ideju o
    razvoju medija koji će popularizovati muziku otvoren sam.

Moderator Black Baron (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

U pravu si, muzika je živo sranje danas, retko šta da valja
    "People will die young but it will be fun. We will burn the corpses of the heroes." - Limonov

gost 390446 nije na forumu
    “Kako ja mogu biti nacionalista ako sam svetski prvak?"
    Iskusan
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Satana ne postoji i demoni ne posotje.

Postoje samo imbecili koji slusaju ovakvo smece, koje ni ne moze da se nazove muzika.

Slične teme

1. Demonizacija cetnika na RTS-u,DOKLE!!!!!!!!!
    Autor Nacionalista u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.10.2005., 18:10
  2. Dobar sajt sa nasom muzikom?
    Autor Mishonja u forumu Internet
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.09.2005., 17:24
  3. Dobar sajt sa muzikom `80-ih i `90-ih
    Autor zvoncica_nis u forumu Internet
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.09.2005., 13:38
  4. HELP ME PROBLEM SA MUZIKOM!!HITNO!!