program u kome se briše pesma iz korena

urko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.059
znači radi se, a nema sumnje

o programu mp3 plejera

znači slušaš muziku i tras, kažeš ova pesmica je ružna

i želiš da je izbrišeš , ali ne samo u programu , nego i iz foldera iz koje dolazi

koji je to program drugari

moje želje su skromne

tražim programe za windows i android operativni sistem
 
znači radi se, a nema sumnje

o programu mp3 plejera

znači slušaš muziku i tras, kažeš ova pesmica je ružna

i želiš da je izbrišeš , ali ne samo u programu , nego i iz foldera iz koje dolazi

koji je to program drugari

moje želje su skromne

tražim programe za windows i android operativni sistem

Sistemske melodije iz telefona nemozes izbrisati,nema opcije,a svaku downloadovanu,lako.pritiskom prstom na nju pokrenuce se,ali ce izaci i komanda sa tri vertikalne tacke,udji u tu komandu i obrisi zeljenu melodiju.
 
kad obrišem u programu ona se obriše u istom

ali kad je potražim u folderu ona je još uvek tamo

ta ista melodija koja šteti mom mozgu preko ušiju

nekad sam imao taj program i izgubio ga

opis, prikazivao sam taj folder i melodije su išle jedna za drugom, randovale i repetirale

jednim klikom sam ih brisao i nestajale su đubrištu, uf. :dash:
 
Probaj povezi telefon na komp,ili lap sta vec imas.Instaliraj program Unlocker,evo odakle da ga skines:http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml
kada ga instaliras uci ce ti u desni klik.Preko kompa otvori folder sa tom muzikom i idi deni klik na nju,kada izadje padajuci meni imaces komandu Unlocker-a,klikni levim klikom na njega da ga pokrenes.Ume on nekad sporije da se pokrene,nemoj da te zacudi.Izaci ce mali prozor i na levoj strani idi na strlicu sa mursorom i klikni na nju,otvorice se manji padajuci meni i u njemu komanda "Delete",klokni levim klikom na komandu,mozda ce izbrisati odmah,a moze se desiti da se pojavi veci prozor i dole sa desne stra ne dve komande"Unlock i Unlock All" klkini na koju hoces,pa ce mozda ponovo da se pojavi onaj prozor sa "Delete".Ponovi komandu i izbrisace ti sigurno tu melodiju,a mozda ce i posle prve komande da obrise.
 
@ jolemisa blagodarim na trudu ali programčić je ružan i glup :hahaha:

Naime, to možeš i sam da uradiš , otvoriš folder gde su melodije , osenčiš jedan deo muzike i add,uješ playeru koji poseduješ

Shvatiću ovo ko šalu :hahaha: :rotf:

Idemo dalje drugari, nađite program iz teme.
 
@ jolemisa blagodarim na trudu ali programčić je ružan i glup :hahaha:

Naime, to možeš i sam da uradiš , otvoriš folder gde su melodije , osenčiš jedan deo muzike i add,uješ playeru koji poseduješ

Shvatiću ovo ko šalu :hahaha: :rotf:

Idemo dalje drugari, nađite program iz teme.

To sam ti i rekao u prvom postu za folder i melodiju u njemau.,a ti si tekao da nemoze i da se ponovo vraca,a ovaj program je veoma dobar samo ko zna da ga koristi.
 

Back
Top