EU ne zeli Srbiju

Poruka
21.521
To je jedna cinjenica koji mnogi nisu u stanju da prokljuve a drugi odbijaju da je prihvate .

Mi sve i da odma priznamo Kosovo , pustimo ga u UN oni bi nam prolongirali ulazak sa nekom pricom o vladavini prava i sta ti ja znam nesto bi se izmislilo a sve to dok se ne otvori problem Vojvodine i Sandzaka a onda bi nam te teritorije trazili za ulazak u EU .. A sto je najgore ni tu ne bi bio kraj ..

Onda bi se uvatili za nesto marginalno tipa aha daj da vidimo prava Bugara u Dimitrovgradu daj da vidimo zasto ne date Vlasima da budu Rumuni , itd . .

Poenta je ta da EU ne zeli Srbiju u svojim redovima .. zato sto zeli da je unisti ... pa se onda neki pitaju zasto nas jos nisu primili ha ha pa to je kao da kazes sto EU nece da primi Rusiju na primer .. pa kako da primi svog neprijatelja u svoje redove .. e pa isti slucaj je i sa nama .. sta god mi uradili oni ce gledati na nas kao na svog neprijatelja .. !

To je tako cudno da Nemci u Srbiji vide vecitu opasnost i neprijatelja .. To je bas novost za nas zar ne ??

Nismo mi ni Bugari ni Hrvati ni Rumuni a ni Grci .. Bugarima su na pocetku 20. veka vladali Nemci ... Tj. nemacka dinastija .. A Srbijom je vladala srpska dinastija ..

Na istocnim granicama EU su samo oni za koje je procenjeno da mogu biti oruzije usmereno protiv Rusije a Srbi su oznaceni kao inadzije , nepokoran i nepokolebljiv narod .. Eto to vam je cela filozofija ...

Pa mozemo da skidamo gace jos hiljadu puta dzaba nam je ..

Zato ne zanosite se bajkama kako upadamo lagano 2025. ili 2035. jer od toga NEMA NISTA . Ende
 
Poslednja izmena:
Sotir, ovaj tekst da sačuvaš u nekom dokumentu, jer ti je zlatan i možda najpribližniji cijeloj istini iza zatvorenih vrata, kad se bilo koji (Tadić, Vučić ili neko treći, četvrti, peti) sastajao sa njima.
Za par godina ponovo ga stavi da vidimo kako će se sve ispunjavati nažalost, jer sam i ja imao potpuno isti dojam svih ovih godina od kad je ova priča oko eu krenula, Švabe i Anglosaksonci su prevaranti prve klase bili i ostali.
 
Pa šta če im Srbija kad su naši tamo na raznim poslovima i kad su nam preko Todorića otkupili prehrambene pogone?
Ono par zamlata što je muljanjem prigrabilo hektare po Vojvodini ionako posluje po sistemu SVE JE BOŽIJE & ROTŠILDOVO

- - - - - - - - - -

To ko da si reko - da se spoje Srbija i Srpska a svi ionako u Beogradu
Šta onda ima pa da se spaja?
Našli posao za dva dana pa se čude kako to mi odavle ne umemo tolike godine?
Dal bi vi nas tako toplo dočekali - Alah će ga znati jer Boga bolje da ne pitam
 
Cela prica je bezveze i postaje obično šibanje mrtvog konja, sva je prilika da EU 2025 neće ni postojati. Posledice bregzita će se tek osetiti jer izgleda da će Britanija procvetati a ne propasti kako su joj predvideli a efekat te činjenice će razneti EU.
 
To je jedna cinjenica koji mnogi nisu u stanju da prokljuve a drugi odbijaju da je prihvate .

Mi sve i da odma priznamo Kosovo , pustimo ga u UN oni bi nam prolongirali ulazak sa nekom pricom o vladavini prava i sta ti ja znam nesto bi se izmislilo a sve to dok se ne otvori problem Vojvodine i Sandzaka a onda bi nam te teritorije trazili za ulazak u EU .. A sto je najgore ni tu ne bi bio kraj ..

Onda bi se uvatili za nesto marginalno tipa aha daj da vidimo prava Bugara u Dimitrovgradu daj da vidimo zasto ne date Vlasima da budu Rumuni , itd . .

Poenta je ta da EU ne zeli Srbiju u svojim redovima .. zato sto zeli da je unisti ... pa se onda neki pitaju zasto nas jos nisu primili ha ha pa to je kao da kazes sto EU nece da primi Rusiju na primer .. pa kako da primi svog neprijatelja u svoje redove .. e pa isti slucaj je i sa nama .. sta god mi uradili oni ce gledati na nas kao na svog neprijatelja .. !

To je tako cudno da Nemci u Srbiji vide vecitu opasnost i neprijatelja .. To je bas novost za nas zar ne ??

Nismo mi ni Bugari ni Hrvati ni Rumuni a ni Grci .. Bugarima su na pocetku 20. veka vladali Nemci ... Tj. nemacka dinastija .. A Srbijom je vladala srpska dinastija ..

Na istocnim granicama EU su samo oni za koje je procenjeno da mogu biti oruzije usmereno protiv Rusije a Srbi su oznaceni kao inadzije , nepokoran i nepokolebljiv narod .. Eto to vam je cela filozofija ...

Pa mozemo da skidamo gace jos hiljadu puta dzaba nam je ..

Zato ne zanosite se bajkama kako upadamo lagano 2025. ili 2035. jer od toga NEMA NISTA . Ende

Ma ni mnogo naroda ne zeli u EU,sigurno vise od pola,nece da prihvati njihov nacin zivota,jer imamo svoje obicaje,kulturu i istoriju.sta mi treba viza,t.j. slobodan prolaz preko granice kad tamo nista lepo nemas sta da vidis.Samo pedere,lezbejke,izbeglice i kriminalce.pa toga imamo dovoljno i u Srbiji,sto bi isao u Nemacku ili Francusku,ili bilo gde u Rvropu da fledam kojekakve gluposti.lepih mesta i gradova ima i u Srbiji koje 70% naroda nije videlo i obislo.Banja,planine i prirodne lepote kojiko hoces.kada budemo imali pare da obidjemo to sve u Srbiji,onda mozemo traziti turisticku vizu za neku drzavu za koju mislimo da bi zeleli videti.Sta ce nama EU,kada mnogo naroda nema ni hleba da jede.
 
Pa kome to nije jasno nakon ovog poslednjeg fijaska, taj za bolje i nije..

Onima koji su za Vucica ja im nudim bogatije sendvice da ga ne podrzavaju vise....

sendvicari.jpg
 
Овакву Србију не жели, то је тачно. Морамо да се мењамо да би нас примили, неће ваљда они да се прилагођавају нама?
 
Naslov je postavljen kao sa je eu mladoženja a Srbija devojka - ili obrnuto.
Ne želi eu ni BiH, ni cg, ni Albaniju, ni ovu bivšu SR Makedoniju. Kosovo ponajmanje.

Treba sagledati stvari iz malo šireg ugla.

Srbija i tzv Zapadni Balkan su daleko od Rusije. Ispred je ceo jedan pojas drzava clanica nato i eu.
Srbija je potpisala dokument o prolasku nato trupa preko njene teritorije i nato je ocigledno time zadovoljan.
Ne dopada im se baš ta "rupa", ali izgleda da mnogo ne mare.

Sa druge strane eu ima mnogo svojih problema.
Pocev od unutrašnjeg ustrojstva same unije, preko brexita, SAD i ekonomsko trgovinskih veza, pitanja odbrane ...

Tzv Zapadni Balkan je (bar za sada) nebitna teritorija a i ruku na srce mnogo siromašna, korumpirana i nestabilna.

Sama cinjenica da Srbija saradjuje sa nato, posvecena putu u eu i sve što taj put podrazumeva, njima je sasvim dovoljna.

Što bi žurili?
 

Back
Top