škakljivo pitanje.. hihihi

...

  • 1-3

  • 3-5

  • 5-10

  • 10-15

  • 15-20

  • 20-30

  • 30-50

  • 50-100


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ја се не слажем са оним делом "...све чари секса".

Тако формулисано би значило да машта која их и креира има граница. А заправо за маштовити ум границе не постоје :)

Можда је лепше формулисати као "све чари секса које желите да испробате".
 
Ја се не слажем са оним делом "...све чари секса".

Тако формулисано би значило да машта која их и креира има граница. А заправо за маштовити ум границе не постоје :)

Можда је лепше формулисати као "све чари секса које желите да испробате".

hm, pa kako možeš da znaš šta želiš da isprobaš ako ne znaš šta se sve nudi? :think:
 
evo ja ću prva da kažem da ne može sve sa jednim partnerom.. mislim kako uopšte možeš onda da znaš da je to sve, ako ne vidiš šta nudi neko drugi? :huh:

Pa neki su skromniji,i u ovom slucaju zene i muskarci ne mogu biti isti,nama ne smeta da je riba neiskusna a zene odbijaju gustere,muskarcu skace ego s brojem recki dok zene zna se kako se okarakterisu,al to manje vise stvar je u emocijama koje one unesu u odnos koji tesko moze biti samo sexualni,pa posle svakog eto repova i trauma umesto pozitivnog iskustva
 
hm, pa kako možeš da znaš šta želiš da isprobaš ako ne znaš šta se sve nudi? :think:

У твојој формулацији се односи на генерално све, а у мојој на индивидуу. Свако је различит и има различите потребе.

Нечијој машти никада краја експериментима и новатаријама, док се други опет зачауре у свој свет.

Некоме ни 100 није довољно, некоме је 1 особа довољна.
 
У твојој формулацији се односи на генерално све, а у мојој на индивидуу. Свако је различит и има различите потребе.

Нечијој машти никада краја експериментима и новатаријама, док се други опет зачауре у свој свет.

Некоме ни 100 није довољно, некоме је 1 особа довољна.

ja svakako očekujem da svako na ovo pitanje odgovori iz svog ličnog ugla.. pa kad ukrstimo odgovore dobićemo neki generalni prosek.. :lol:
 
ja svakako očekujem da svako na ovo pitanje odgovori iz svog ličnog ugla.. pa kad ukrstimo odgovore dobićemo neki generalni prosek.. :lol:

Е, онда промени питање у уводу: Колико би ВАМ партнера било потребно да искусите све чари секса.

Овако свако ће давати генерални и одговор мислећи на неког другог, уместо да прича у своје име :)
 
Е, онда промени питање у уводу: Колико би ВАМ партнера било потребно да искусите све чари секса.

Овако свако ће давати генерални и одговор мислећи на неког другог, уместо да прича у своје име :)

promenila i nadam se da je sada pitanje sasvim jasno.. :D
 
Da bi iskusili sve cari seksa, moze da bude dovoljan jedan partner a i ne mora. Mislim da to ne zavisi od broja partnera, vec od seksualne privlacnosti dvoje ljudi. Sto je jaca ta seksualna privlacnost, partneri se medjusobno otvaraju a samim tim se spontano gubi svaka granica u seksu i tako dolazimo do tih cari.. Ukratko :mrgreen:
 
Ja probao sa jednom sve čari sexa, i taman kad sam mislio da sam savladao gradivo, probam sa drugom - kad ne lezi vraže, čak i misionarac sa drugom ženskom drugačiji! I onda sve iz početka... Sa sledećom opet sve različito, kao da nikad nisam upražnjavao sex.
I tako ti ja shvatim da sve čari sexa moraju mukotrpno da se izučavaju sa svakom ženskicom koja je zainteresovana da uči zajedno sa mnom...
Pomirio sam se sa činjenicom da sam hronični ponavljač i da ću morati da učim dok me snaga služi. :(

Da, zašto nema opcije 100+?
 
Jedan mi je dovoljan, ali mora da ima čisto srce i prljavu maštu.
lisice.gif
 

Back
Top