Kume, izgore ti bitkoin!

Лилит

Zainteresovan član
Poruka
233
Sami pali, sami se ubili. Sa bitkoinom je kao i sa svim berzanskim poslovima. Njegov pad i rast će ići ciklično, ali kako, predvidivosti nema.

Posle gotovo nestvarnog uzleta bitkoina u decembru, kada je „izašao“ na 20.000 dolara, samo mesec dana kasnije došlo je do njegovog sunovrata na duplo manju vrednost. Prvog dana februara jedan bitkoin vredeo je 9.146 dolara. Tokom januara ta kriptovaluta je zabeležila najgori mesečni rezultat od januara 2015. godine.

https://www.krstarica.com/vesti/ekonomija/kume-izgore-ti-bitkoin/

Šta utiče na takva kretanja vrednosti bitkoina, kriptovalute koja je najviše u opticaju, da li pored njegovog rudarenja i neka druga dešavanja na drugim tržištima na to imaju uticaja i koliko se „kurs“ bitkoina može smatrati predvidim?
 
Nikad ne znas da li ce cena da naraste, u tome je problem.

realno, ja kad sam ppoceo da se interesujem, pre par meseci, bio je oko 3 ili 5 000 dolara , ne znam tacno..Koliko god sad padao ili sta, nijednom nije pao na 5 000, ni blizu...Sad, recite mi-ako ste platili nesto po 5, ato nesto vredi NAJMANJE 7, 8....jeste li u gubitku..?Dalje, naravnioo da je rast Bitcoina morao da stane..bar iu jednom momentu...Zamislite da se sv edesava kao jedna velika sinusoida-krive, usponi i padvoi, non-stop! tesko da ce ikad postati prava linija...Niti strmoglavo dole, ni gore, zauvek..
 

Back
Top